Flush için gerekli malzemeler neler

Merhaba kankalar.Flush için nasıl bir yöntem uyguluyorsunuz.27 lt 6 saksım var.Ve banyoya taşımak istemiyorum flush için.Su pompası almıştım biraz dandik çıktı bozuldu hemen.Sizin önerecebileceğiniz ekipman (elektrikli su pompası,vb) veya yöntem varsa aydınlatırsanız çok sevinirim.şimdiden teşekkürler

Merhaba kankalar.Flush için nasıl bir yöntem uyguluyorsunuz.27 lt 6 saksım var.Ve banyoya taşımak istemiyorum flush için.Su pompası almıştım biraz dandik çıktı bozuldu hemen.Sizin önerecebileceğiniz ekipman (elektrikli su pompası,vb) veya yöntem varsa aydınlatırsanız çok sevinirim.şimdiden teşekkürler
Selam kanka yarım ton suyu nasıl tahliye edicen arazöz lazım ona ☺️ . Benim önerim banyoya taşıman olur.

Melez

Müptezel
gubrelerin organikse flush atmana gerek yok beyaz zenci ustaninda dedigi gibi ayarinda bos sulama yapabilirsn ama in organik kimyasal falansa flush kesinlikle at banyoya tasi cok kir veya leke birakmiyo toprakli su birakiyo sadece temiz suyla hemen akar gider delikten flushsuz olmaz flush icinde keciboynuzu katabilirsin 27 litre saksiya 3 kati su lazim 70 litre kadar yapiyor hepsini bigundede verebilirsin istersen 3 gune bile bolebilirsin hergun 25 litre su sklinde sana kalmis kimyasal gubre kullandiysan kesinlikle flush sart

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • NewGardener NewGardener:
    ********* **** * ***** ***** hahahaha ********* * ***** **** hahahaha* ******* ***** *** *** * **** **** *** ***** ***** *** ******** ** ********* ***** ******** ******** ****** ********* ***** **********
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ***** ** **** ****** ***** *** *** ***** ********* **
    +2
    hahahaha*** ****
    +1
  • 420x 420x:
    +1
    +3
    hahahaha ** hahahaha *** ***** ********* hahahaha***
    +2
    hahahaha *********
    +2
  • T Tropikal.MR:
    +1
  • 420x 420x:
    +1
    +1
  • 420x 420x:
    ********* **** * ***** ***** hahahaha ********* * ***** **** hahahaha* ******* ****** * * ********** ***** ***** ***** ******
  • D Dalibor:
    **** ******* ********** ******* ***** ***** ***** ****** ********* ** ********
  • T Tropikal.MR:
    **** ******* ********** ******* ***** ***** ***** ****** ********* ** ********
    +1
  • T Tropikal.MR:
  • T Tropikal.MR:
  • D Dalibor:
    ***** *** **** ***** ****** ******** ******** ** ****** ** ******* ********* hahahaha** ***** ********** ***** ***
  • T Tropikal.MR:
    ********** ******* ***** ****** ****** hahahaha* ****** ***** *** ********* ******** ******* ******
  • D Dalibor:
  • T Tropikal.MR:
  • D Dalibor:
    ***** ********* ******* hahahaha ********* ********* ******* ** hahahaha ********
  • T Tropikal.MR:
    ***** ****** hahahaha hahahaha** ********* ****** *** *****
  • T Turco:
    * *
    T Turco: * *