flush nezaman başlamalıyım

çiçeklenmenin 26. gününde 10 gündür koku var 5 gündür overdrive bloom grow bud candy kullanıyorum sadece bugun ilkdefa karlanma oldu flusha nezaman geçmeliyim white widow auto flower

trikomlar

delelet

Üye
çiçeklenmenin 26. gününde 10 gündür koku var 5 gündür overdrive bloom grow bud candy kullanıyorum sadece bugun ilkdefa karlanma oldu flusha nezaman geçmeliyim white widow auto flower

trikomlar
çok güzel olmuş, eline sağlık, boya gitmemiş bitki, 10 gün daha beklemeni öneririm

Organik

Kıdemli Üye
Eğer 26.günüyse overdrive gibi gübreler seni geri atıcaktır kankam bende aguşun dediği gibi 26günlük bir bitki görmüyorum burda yanlışıl olmalı daha süreç var hele 26günündeyse 3hafta sonra atmanı öneririm 8-9hafta şaşmaz çiçekte genelde ilginç

Eğer 26.günüyse overdrive gibi gübreler seni geri atıcaktır kankam bende aguşun dediği gibi 26günlük bir bitki görmüyorum burda yanlışıl olmalı daha süreç var hele 26günündeyse 3hafta sonra atmanı öneririm 8-9hafta şaşmaz çiçekte genelde ilginç
kanka suan 8.haftadalar zaten son 1 haftadır overdrive basladı 1 martta flush a baslıcam 7 gibide hasat ederim 10 hafta oluyo ozaman totalde
(bitkinin boyuna takılmayın basta ısık stresi yasadılar) big bud versem olmaz demi overdrive yı kesipte

Organik

Kıdemli Üye
kanka suan 8.haftadalar zaten son 1 haftadır overdrive basladı 1 martta flush a baslıcam 7 gibide hasat ederim 10 hafta oluyo ozaman totalde
(bitkinin boyuna takılmayın basta ısık stresi yasadılar) big bud versem olmaz demi overdrive yı kesipte
Kankam olay şöyle aynen overdrive ile bigbud aynanda kullanılmaz boost gibi düşün overi o yüzden birdahki growunda çiçeğe girdiği vakitten itibaren 8hafta sayki kafandada şaşmasın denklem veg dönemi farklı çiçek dönemi farklı flusha bekle 1hafta daha tricomlar hazırda değil şeffaflar sabır biraz :)

Son düzenleme:
Kankam olay şöyle aynen overdrive ile bigbud aynanda kullanılmaz boost gibi düşün overi o yüzden birdahki growunda çiçeğe girdiği vakitten itibaren 8hafta sayki kafandada şaşmasın denklem veg dönemi farklı çiçek dönemi farklı flusha bekle 1-2hafta daha tricomlar hazırda değil şeffaflar sabır biraz :)
2 1.5 hafta önce konu açmıştım overdrive e geç 20 30 günede hasat alırsın demişlerdi ( hatta geç kaldoğımı söyledi overdrive için) o yüzden acele ettim birazda genede sağol kankam eyvallah

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • R RainGrow:
  • bambam02 bambam02:
    dready*****
  • bambam02 bambam02:
    ****** dready ****
  • R RainGrow:
    R RainGrow: *** ****** ***** ***** ***** ***** ********** ********