Flush Trikom ilişkisi

aliatif

Yeni üye
Herkese iyi geceler kankalar. Bu flushlama ve trikom ilişkisinde bilgi kirliliği gördüm. Kimisi trikomlar istediğimiz kıvamdayken (rakı beyazı+hafif amber) flushlanır demiş kimisi yarısı beyaz yarısı şeffafken. Bilen birisi bilgisini paylaşırsa sevinirim. Trikomlar hangi seviyedeyken kızımız  flushlanır? (flush sonrası trikomlar gelişme göstermeye devam eder mi ?)

Bol hasatlar

Simtozu

Üye
Ne zaman çiçeklenmeye başladıysa 50 gün say .65 günde çiçeklendiğini farz edersek başla flush atmaya benim bitkimin pistilleri henüz kahverengiye dönmeye tel tük başladı hasatıma 19 gün var sen hesap et me zaman flush atman gerektiğini

aliatif

Yeni üye
Cvp: Flush Trikom ilişkisi

Simtozu' Alıntı:
Ne zaman çiçeklenmeye başladıysa 50 gün say .65 günde çiçeklendiğini farz edersek başla flush atmaya benim bitkimin pistilleri henüz kahverengiye dönmeye tel tük başladı hasatıma 19 gün var sen hesap et me zaman flush atman gerektiğini

Yorumun için teşekkürler kanka ama istediğim cevap bu değil. Ezbere değil bitkiyi okuyarak ilerlemek lazım bence. Ayrıca dediğin regular/feminized için geçerli galiba. Auto benimkiler

Simtozu

Üye
Ezbere gisen sensin ben sana max 2 haftada başla demek istedim bitkinin kaç gçnde çiçeklendiğini saymıyorsan göz kararı baz al . Automda vardı 75 gün çiçeklenmeydi o dişilerden 1 ay önce hasat aldım. Ak 47 ler 47 günde çiçek evresini tamamlıyor pistille kahverengiye dönmeye başladıysa en az yüzde onbeş başla flush atmaya dünden bugune pistillerim daha bi kahverengi vermeye başladı. Gün saymadıysan verdiğim bilgiler ancak işine yarar karar senin ortak

Grow Muhabbetleri
Help Users
There are no messages in the chat. Be the first one to say Hi!