Flush zamanı gelmiş mi?

Canlar selamlar benim 2 bitkim var biri indica biri sativa indica olan çok ağır stresler yaşadı hemde peşpeşe yaklaşık 2-3 haftadır gelişim sıfırdı şimdi Flush attım ve yarım besinle devam ediyorum yalnız tricom takibinde amberler gözlemledim ama şeffaf tricomlar daha fazla sizce stresten tricom yapısı mı bozulmuş yoksa Flush zamanı gelmiş mi? Bitkileriin ikisi de çiçeğin 55. Gününde

Bu arkadaş ağır stres yaşayan indica bitkim

Bu arkadaşta sativa olan bitkim

Lowmembers

Müptezel
Canlar selamlar benim 2 bitkim var biri indica biri sativa indica olan çok ağır stresler yaşadı hemde peşpeşe yaklaşık 2-3 haftadır gelişim sıfırdı şimdi Flush attım ve yarım besinle devam ediyorum yalnız tricom takibinde amberler gözlemledim ama şeffaf tricomlar daha fazla sizce stresten tricom yapısı mı bozulmuş yoksa Flush zamanı gelmiş mi? Bitkileriin ikisi de çiçeğin 55. Gününde

Bu arkadaş ağır stres yaşayan indica bitkim

Bu arkadaşta sativa olan bitkim
Amber görmeden flush a baslama derim ben. Henuz seffaflilar var. Flsuh dan sonra tricom gelidimi durdu bende. Sende de durabilir. Amber görünce flush en ideali. Yada hepsi tam beyaz olunca

Amber görmeden flush a baslama derim ben. Henuz seffaflilar var. Flsuh dan sonra tricom gelidimi durdu bende. Sende de durabilir. Amber görünce flush en ideali. Yada hepsi tam beyaz olunca
Şeffaf tricomlar çok evet ama amber de var kanka sanki sonra gecikip kafasını ağırlaştırmak istemiyorum, sence bir kere daha besinli gitsek gecikmezmiyiz?

Lowmembers

Müptezel
Şeffaf tricomlar çok evet ama amber de var kanka sanki sonra gecikip kafasını ağırlaştırmak istemiyorum, sence bir kere daha besinli gitsek gecikmezmiyiz?
Sankisi yok. Ben jic amber gormedim br8. Seffaf var ama cok. Bisey geciktirmezsin. Sana nendjyorum bak. Flush dan sonra tric9mlar oldugu gibi kaldi. Ilerleme olmadi. Yani sen amberden emin ol oyle kes. Agirlasmaz merake tme. Yoksa tam olgunlasmafan kescenbenden soylemesi

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • S sharkek:
  • M Marryhuana:
  • blackmambaa blackmambaa:
  • S sharkek:
  • M Marryhuana:
    **** **** ********* ****** ***** ******** ** ******* ****** ******* ****** *******
  • S sharkek:
  • S sharkek:
    *** ***** ********* ******* ***** *** ******* ********* hahahaha ****** *****
    hahahaha
  • S sharkek:
  • S sharkek:
  • S sharkek:
  • S sharkek:
    ****** ***** *** hahahaha *** ****** ******* ******* ******** ******
  • S sharkek:
    ***** ******** ****** ******** ***** ******* ** hahahaha
    hahahaha * ****** ****** ****** ******* ********* hahahaha
  • S sharkek:
  • S sharkek:
  • S sharkek:
    ****** ****** *** ********* ***** **
  • M Marryhuana:
    hahahaha ** *** **** ***** ********** ****** ******* ***** ******** ***** ********** ******** ******* ******* ******** ****** ** ***** ******** ** ******
  • M Marryhuana:
    **** * **** **** ***** ***** ***** ********** ***** hahahaha*** **** hahahaha ****** ***** ******** ***** hahahaha*** *** ******** *****
    M Marryhuana: **** * **** **** ***** ***** ***** ********** ***** hahahaha*** **** hahahaha ****** *****...