Forum Kurallarina uygun konu basligi acalim lütfen herkese duyurumuzdur

kTILKRAL

Yeni üye
SELAMIN ALEYKUM KANKALAR B EN BU 3 LU SEETEN ALDIM AMA NASIL KULLANICAGIM SEMASI YOK GONDERMEMISLER BITKILERIM MAYIS AYININ ORTALARINDA EKTIM HIC GUBRE VERMEDIM BUNN SEMASINI NASIL BULURUM YADA 3 CESIT GUBRE VAR NASI VERMELIYIM YARDIMCI OLURMUSUNUZ

W

woms

Guest
RE: MICRO BLOOM GROM KULLANIMI YARDIM

1 litr ye 1 ml şeklinde kullancaksın 1 litre suya hepsinden 1 ml ama bitki ufak ise sende 1 ml yerine daha az koy

kTILKRAL

Yeni üye

suanlık 5 lıtreye 2.5 ml koydum 3 dende knka sonrakı hafta o sekılde yapıcam haftada bır vermem gerekıyo dımı 3 gubreyıde

W

woms

Guest

bir sulama gübreli wer bir sulama gübresiz wer

xCashflow

Yeni üye

öncelikle toprak kaç günde kuruyor onu öğren atıyorum 3 gün 3 günde bir sulama yapman gerekiyor bi gübreli bir gübresiz vermen daha saglıklı olur ben öyle yaptım sana tavsiyem filizlenip biraz boy atana kadar gübre vermemen baktın baya saglıklı büyüyor 1 lt suya 3 ünüde 1 ml koyup vericeksin sonra ilerleyen zamanlarda 2ml en son sömege başladıgında 4ml vericeksin 1ml karışım yapman suyun PH değerini 6.5 e düşürmeyecek ekstra ph düşürücü ve ph ölçme aleti alman şart plagron lemon kick tavsiye ederim sömeklenmede 4ml koydugun  zaman işe yarıyor ph 6.5 e düşüyor her işlemde kontrol et işte kaça düştüğünü ona göre suyunu verirsin.

Baronn

Yeni üye
Cvp: MICRO BLOOM GROM KULLANIMI YARDIM

3 şişeninde ayrı olucak şekilde arkasında yazar google çeviriye gir ingilizce olanları yazarak çevir işini görür esrarın bol olsun

Tohumsuz Kanka

Yeni üye

1. Hafta - 1 ml  /  1L su icin
2. Hafta - 2 ml  /  1L su icin
3. Hafta - 3 ml  /  1L su için
4. Hafta - 4 ml  /  1L su için 
Daha sonra hep 4 ml olarak devam eder. 3 gübreyide aynı suyun içinde karısırıp 1 sulama gübreli 1 sulama gübresiz olarak vericeksin.

Grow Muhabbetleri
Help Users
    B bongalov: hahahaha** ***