Forumda LSD Muhabbeti

hocam sentetik konusunda haklısın fakat esrarında aşırı derecede kullanımı zarar ( örn.Sürekli kullanımdan sonra insanların boşluğa düşmesi, hayattan zevk almaması gibi ) tecrübeyle sabit .

Komedishow

Kıdemli Üye
Tohumsuzun bizzat kendi eski videolarında lsd'yi herkesin denemesini önerdiği, hayatı değiştirdiği yönünde bir videosu var. Cigara da dahil bütün keyif verici, algıyı ve bilinci etkileyen maddeleri kullanarak hayatınızı daha eğlenceli ve keyifli de geçirebilirsiniz, cehenneme de çevirebilirsiniz. Ben ilgilenmiyorum o halde tehlikelidir, yasaklansın zihniyeti yüzünden ülkemizde kenevire hala şeytan gözüyle bakılıyor. Sanıyor musunuz ki burada konuşulması yasaklanınca gençler konuşmayacak? Sokakta ne olduğu belirsiz çakallardan alıp hayatı kaymayacak?

Nasıl ve ne zaman kullanılması gerektiği, buna cigara da dahil olarak hayatın merkezine koyup işinden, eğitiminden, ailesinden, arkadaşlarından uzaklaşmaması gerektiği gibi konularda da konuşsak eminim bizzat kullanan kişilerin ağzından bunu duyan gençlere iyilik yapmış oluruz. Yasakçı zihniyete her zaman karşıyım. Hiç lsd, dmt kullanmadım çünkü sokaktaki çakallardan böylesine güçlü bir maddeyi almayacak kadar kendime saygım ve sevgim var. Steve jobs'ın aynı isimli biyografi kitabını okuduğumdan beri de merak ediyorum. Yaratıcılığı ve hayata bakışını değiştirdiğini söylüyordu rahmetli. Bu forum sayesinde de güvenli bir şekilde alabilmenin yollarını öğrendim, henüz almamış olsam da.

İyi niyetli bir konu ama yasaklayarak hiçbir şeyi çözemezsiniz.
Aynı fikirdeyim,bu forum esrar yetiştirme formu olarak gozukebilir fakat cok buyuk potansiyeli var faydali bilgi bulabilmek için,bence lsd bitcoin deepwep başlıkları gerekli

İntihar etti diye lsd yi suçlamak çok saçma. Ot içip intihar eden milyonlarca insan vardır ama suçlusu ot mu ? tabii ki değil. Ex , meth , taş , eroinzgibi uyuşturucuları zaten aklı başında olan kimse kullanmaz. Lsd yi bunlarla aynı kefeye koymak çok yanlış çünkü lsd bir kere kullandığın zaman bir daha 13 gün boyunca çok az kafa yapıyor. Bağımlısı müptelası olup varını yoğunu yatırabileceğin bir madde değil. aşağı yukarı 10 saat hatta 13-14 saat süren bir etkisi var buda sürekli kullanımını tökezleten başka bir etken. Ayrıca LSD nin fizyolojik olarak bağımlılık yapmadığı laboratuvar ortamlarında yapılan deneyler sonucu kanıtlanmış bir şey. En güzel yanlarından biriside vücutta birikim yapmıyor toksik bir madde değil. LSD konuşmayı kesmekten ziyade LSD nin nasıl kullanılması gerektiğine dair adımlar atmamız gerekiyor. Ben üzerime düşeni yapıp konuyu oluşturdum okumak isteyen girer okur. ''at at bi tane **** bişey olmaz biz hep atıyoruz '' diyen kişilerden de herkesin uzak durmasını şiddetle tavsiye ederim. Daha fazla uzatmayacağım bu son mesajımdır. İyi forumlar.
Kankam güzel yazmış. Bu ülkede esrara şeytan gibi bakmalarının sebebi esrarı konuşamamak. İnsanlarla sigara ve alkolün zararları-faydaları gibi rahat bir şekilde konuşabilirken bugün herhangi bir ortamda esrarın yararlarını konuşamazsın. Bu forumda ki arkadaşlar esrarın kendilerine olan faydasını(eğlence-rahatlama) gördüler ki grow muhabbetlerine girdiler. Kendi yetiştirdiğin dalga, içinde ne olduğunu biliyorsun.Sprey sıkılmadığını biliyorsun. İsteğine yakın sağlıklı sigaralar yetiştiriyorsun. Bunlar ancak insanların konuşmasıyla olacak şeyler. Sen eğerki lsd konuşmayı kesersen lsd kullanacak adam aklını yitirir.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • W wickedstick:
    ******* **** ** ***** ***** ******* ***** ******* ********* ******* ******* **********
  • Bandaleros Bandaleros:
    **** hahahaha**** **** *** ****** *** **** ** * ********
  • TohumsuzEsrar TohumsuzEsrar:
    ******** ***** ******* ***** * ******** ******* ***** ***** * ******* ******
    ******** ***** hahahaha ******
    *** hahahaha **** ***
    ********* ******** **** ****** hahahaha* ******* hahahaha**** ****** ******** *****
    +1
  • TonajlıMüptezel TonajlıMüptezel:
    ********* ******** **** ****** hahahaha* ******* hahahaha**** ****** ******** *****
  • TonajlıMüptezel TonajlıMüptezel:
    ****** ********** *** ***** ********* ** ******* ** *** ****** ********** hahahaha*
  • Bandaleros Bandaleros:
    ** ******** ******* ***** hahahaha ******* ****** hahahaha* ******** ********
  • L lityum:
    ***** ***** ***** ******* ******** hahahaha***** hahahaha ********
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ***** ****** ******* ** *** *** **
    hahahaha*** ** ********** ***** ****** ***** hahahaha*** hahahaha ******* *****
  • Bandaleros Bandaleros:
    *** ********* ********* *** **
  • Bandaleros Bandaleros:
    +1
  • Bandaleros Bandaleros:
    **** *** * ********* **