Forumdan Uzaklaştırma

Azer

Üye
Ben birinden alışveriş yaptım sırf telegramdan aldım yazdım diye uzaklaştırma aldım ve birdahaki sefere süresiz uzaklaştırma alacakmışım adminler buna kanaat getirdiyse saygı duyarım fakat kimseye isim telegram adresi vermedim vermeme sebebim bu forumda bir kişi bi isim verdi 3 kişi bana yazan dolandırıldı ona bir işlem yapılmadı sırf bu dolandırılanları gördüğüm için benimde başımın ağrımaması için kimseye isim vermedim forumda da yasak olduğu için sadece telegram dan birinden aldığımı söyledim telegramı 1 milyardan fazla insan kullanıyor bu forumda isim verip kaç kişi dolandırıldı buna 1 yönetici birşey demedi ben isim vermediğim halde uzaklaştırma aldım. Belki bu konudan sonrada süresiz banlanacağım sorun değil buranın bana çok katkıları oldu fakat bu yapılan olmadı çıkıp bana bir kişi isim verdiğimin reklam yaptığımın kanıtını atsın.

#Cigâ

Doktor
Uzaklaştırmanın sebebi sadece telegramdan aldım yazman değil kanka açtığın [Alışveriş Yapan Oldumu?] Adlı konudan sonra uyarı aldın insanları etrafına topladın kanal kanal diye biliyorsunki böyle şeyler forumda yasak uyarıyı görmezden gelir gibi davrandın devam ettin, senin gibi herkes bu şekilde yaparsa hangi birimiz takip edicez bu konuları kim geçicek dolandırma olaylarının önüne?, 1. uyarıdan sonra hâlâ insanlara ordan aldım burdan aldım dedin kanka adam sana silinen konunda soruyor mesela ben nerden alabilirim şöyle böyle sen adamın profiline giripte yanıt veriyorsun? bu adam demeyecekmi telegram adresi ne bende alıcam diye tutturmayacakmı senin gibi bir sürü insan bu davranışı yapsa tekrar soruyorum kim takip edicek bu konuları kim engel olabilecek dolandırma olaylarına, yani anlayacağın 2, uyarıya rağmen bu şekilde devam etmendi uzaklaştırmanın nedeni umarım hak verirsin artık.

Azer

Üye
Uzaklaştırmanın sebebi sadece telegramdan aldım yazman değil kanka açtığın [Alışveriş Yapan Oldumu?] Adlı konudan sonra uyarı aldın insanları etrafına topladın kanal kanal diye biliyorsunki böyle şeyler forumda yasak uyarıyı görmezden gelir gibi davrandın devam ettin, senin gibi herkes bu şekilde yaparsa hangi birimiz takip edicez bu konuları kim geçicek dolandırma olaylarının önüne?, 1. uyarıdan sonra hâlâ insanlara ordan aldım burdan aldım dedin kanka adam sana silinen konunda soruyor mesela ben nerden alabilirim şöyle böyle sen adamın profiline giripte yanıt veriyorsun? bu adam demeyecekmi telegram adresi ne bende alıcam diye tutturmayacakmı senin gibi bir sürü insan bu davranışı yapsa tekrar soruyorum kim takip edicek bu konuları kim engel olabilecek dolandırma olaylarına, yani anlayacağın 2, uyarıya rağmen bu şekilde devam etmendi uzaklaştırmanın nedeni umarım hak verirsin artık.
Anladım bro kusura bakmayın o zaman bir daha tekrarı olmaz bu açıdan düşününce haklısın.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********