Foxtail örnekli

ll_Cx_ll

Yeni üye
Bir veya aynı anda bir kaç hata ile aniden Geri dönüşü olunmayan bir yola giriyoruz.
bunun forumda detaylı açıklaması olmaması nedeniyle bu konu altında tartışalım konuşalım. Daha önce tecrübe etmiş dostlarım bizlerle tecrübesini paylaşırsa sevinirim Genel özet şu şekilde;
600shp ara ara 13 ay çalıştı. Toprak ve organik besleniyor. destroyer genetikte biri normal ikisi foxtail(TilkiKuyruğu) oluşumu başladı. Trikom takibi yapıyorum %5-10 amber ve rakıları görüyorum diyorum ki flush atıp içeyim hop flushtan sonra yeni pistil atıyor o bitiyor tekrar ve her atmasında irileşiyor. Altlar %30-40 amber. Kokusu Japon yapıştırıcısına benziyor.
Görseller:

Son düzenleme:

Greenn

Üye
Valla bendede var bu bela digerlerini hasat ettim kurudu bile bunun gozune bakiyoz olsun diye, veg ciceklerin yaninda takiliyor kafasina gore. Trikomlar hala seffaf, hayvan olusu gibi kokuyor.

convik

Doktor
Hasata git artık hocam. Foxtailden bağımsız Sen her çıkan pistilde hasatı ileri atarsan hasat yapamazsın hiç.
Başlık da çok yararlı olmuş. Tam anlamıyla foxtaili anlatıyor. Genelde hasata yakın ışık değişikliği yaptığımda yaşadım ben. Kafayı çok düşürmüyor ama trikom biraz azalıyor bitkide

Greenn

Üye
Hasata git artık hocam. Foxtailden bağımsız Sen her çıkan pistilde hasatı ileri atarsan hasat yapamazsın hiç.
Başlık da çok yararlı olmuş. Tam anlamıyla foxtaili anlatıyor. Genelde hasata yakın ışık değişikliği yaptığımda yaşadım ben. Kafayı çok düşürmüyor ama trikom biraz azalıyor bitkide
Benim cicege ne diyorsun kanka ?

Sonne

Kıdemli Üye
Somek tas gibi oldu en tepesi kurudu bir garip ne yapmami onerirsin trikomlari bekleyeyimmi ?
Kanka aynı sorun bende de oldu sövmek taş gibi sanki çatırdıcak gibi oluyo ve kurudu. Sebebi ışığa yakınlığı hocam uzaklaştır. 3 güne 8 hafta çiçek süresi doluyor hala şeffaf trikon var bekliyorum

Greenn

Üye
Kanka aynı sorun bende de oldu sövmek taş gibi sanki çatırdıcak gibi oluyo ve kurudu. Sebebi ışığa yakınlığı hocam uzaklaştır. 3 güne 8 hafta çiçek süresi doluyor hala şeffaf trikon var bekliyorum
Kanka 1 hafta daha bekledim %30 seffaf vardı kopardim kellesini, ama digerlerin daha iyi mahsul cikti kurusun kafasına bakıcaz artık.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TabldotLife TabldotLife:
  • kokokoco kokokoco:
  • kokokoco kokokoco:
    * ***** ***** ******** *** ****** ***** **** ***** ***** hahahaha** ********* *****
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    **** ***** hahahaha** ******* *** ** hahahaha ******** ********* ***** ******* ********
  • 2 2008Grower:
    ***** ******* ******** ********** ** ** hahahaha**** ** ***** ***** hahahaha** ***** ***** ** *
  • 2 2008Grower:
    ****** ****** ******* hahahaha*
    ***** *** ****** ******** ******* *** ******** ****** ******* hahahaha*
  • A angeshar:
    ***** ******* hahahaha** **** ** **** *** **** * ******* ********* **** ******* ********** *** ********* ****** ******* ****** ** ******* **** **
  • A angeshar:
    **** * ***** ***** ******* ****** **** ******* ******* *** hahahaha *******
  • A angeshar:
    *** ******* hahahaha****
  • Tommy vercetti Tommy vercetti:
  • Tommy vercetti Tommy vercetti:
    * ***** ***** hahahaha** ******** *** **** *** ****** hahahaha******
  • kokokoco kokokoco:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha********
  • A angeshar:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha******** **** ******* *** ** *** ** **** **** ***** ****** hahahaha* ***** **** hahahaha****
  • VisneliKadayif VisneliKadayif:
  • kokokoco kokokoco:
  • kokokoco kokokoco:
    hahahaha* ***** **** ** * ***** hahahaha***** ***** ***** *****
  • A angeshar:
  • Schrödinger Schrödinger:
  • K Ksksjssjjsj:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • K Ksksjssjjsj:
    ** hahahaha ******** ****
  • 2 2008Grower:
    2 2008Grower: ******** *****