foxtail mi yoksa ışık mesafesinden dolayı mı bu halde sizce acil yardım lütfen

weirdo

Üye
ışık mesafem şuan yaklaşık 40 cm topping yaptıktan sonra kafa sömekler iyi gelişmesine rağmen alttakiler baya küçük kaldı ve boyuda çok küçük sık bi şekilde fox tail mi dersiniz yoksa farklı problemler mi bu arada bi flush atıyım mı sizce ?
IMG_20220316_025403_828.jpgIMG_20220316_025443_654.jpgIMG_20220316_025507_531.jpg

weirdo

Üye
beyler nasıl olduğunu cidden hiç anlamadım 2 tohum yetiştirmiştim daha önce onlardan birindede foxtail gibi omuştu ama gene bunun 2 katıydı ilk kez böyle bi şey görüyorum napiyim söküp atiyim mi bunu aslında full da sömek ama bi şey çıkmaz bundan boy atar mı dersiniz yoksa direkt söküp atıyım mı

Ü

Üye silindi 21256

Guest
beyler nasıl olduğunu cidden hiç anlamadım 2 tohum yetiştirmiştim daha önce onlardan birindede foxtail gibi omuştu ama gene bunun 2 katıydı ilk kez böyle bi şey görüyorum napiyim söküp atiyim mi bunu aslında full da sömek ama bi şey çıkmaz bundan boy atar mı dersiniz yoksa direkt söküp atıyım mı
knk bendede böyle olmuştu 40 35 derece sıcaklıkta yazın 2 gr almıştım

weirdo

Üye
knk bendede böyle olmuştu 40 35 derece sıcaklıkta yazın 2 gr almıştım
benimde 29 30 u gördüğü oldu sıcaklığın 40 ı falan görmedim ama 30 gördüğümü hatırlıyorum bundan da olsa olsa 4 5 gram anca çıkar zaten çiçeklenmeye gireli daha 10 gün kadar olmuştur sökiyim mi bi iki hafta daha şans veriyim mi ne dersin

Ü

Üye silindi 21256

Guest
knk anladığım kadarıyla mikroskop ile bakmak lazım doğru hasat için bendede aynı sorun var ben 1 hafta daha zaman vericem gübreli su ile

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    hahahaha ********** ******* ******** ******* hahahaha****** hahahaha***** ******** ** *******
    ******** *** ******* ********** ******** ***** *** ******* ******* ******* ********** ***** *** *** ***** hahahaha* *** ** ******* ******* ***** **** **** ********** ********
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    ***** *** *** **** ******* ******* ****** hahahaha ********* ****
  • Emmy Emmy:
    **** ******* hahahaha* *** ******* ******
    ******* ********* *** *** ********* ***** ******** ****** hahahaha **** ******* ********* hahahaha****
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    ***** *** *** ******* ******** ** ** *** ******** ** ****** ********** ****** ********** ** ****** ****
    +1
    ***** *** *** ******* ******** ** ** *** ******** ** ****** ********** ****** ********** ** ****** **** ****** ***** hahahaha hahahaha
    ********** *** **** ***** ***** ********** hahahaha **** hahahaha* *** *** ********* ******* **** * ****** hahahaha*** **** **** ***** hahahaha*
  • Emmy Emmy:
    hahahahahahahaha
  • Emmy Emmy:
    ***** *** *** ***** **** ******* **** ********** hahahaha **** ****** ***** ******** ***** **** ********** ** **
    **** ********* ******** ******* ******** ***** ****** **
    ***** *** *** ***** **** ******* **** ********** hahahaha **** ****** ***** ******** ***** **** ********** ** ** ***** ******** ********* ** ** ****** *****
  • Emmy Emmy:
    ****** ********** *** ***** ***** ****** ***** ******* ******** ** ** **** *** **********
    ***** ********** ********** ****** **** hahahaha** *** ***** ***** **** ***** ******
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    ********** hahahaha* *** ** *** **** ***** *********
  • Emmy Emmy:
    hahahaha***
  • Emmy Emmy:
    +1
  • Emmy Emmy:
    +1