Full Kabin önerisi yardımcı olurmusunuz

Setoo

Yeni üye
10 15 k arası güzel bı kabin dusunuyorum önerisi olan varsa yardımcı olabilirmi gübreler hariç 15 k yardım edermisiniz lütfen

higthead

Jolly Green
Dostum ancak 80x80 kabin kurabilirsin zorlarsan 1x1. Fiyatlar çok arttı 80x80 dede 2 auto okydir.

SariTursu

Kıdemli Üye
kanka kendi fikrim şöyle ilk önce kendin kurmaya bak hazır alma ki alış. Ne nasıl oluyor vs. Sonra yavas yavas toplarsın. Mesela qb ışık alacağına cob ledlerden al işini görür başlangıç da.

Setoo

Yeni üye
Dostum ancak 80x80 kabin kurabilirsin zorlarsan 1x1. Fiyatlar çok arttı 80x80 dede 2 auto okydir.
Hazır kabinlerde var kankam 20 yede çıkartırım 4 kadar fem tohum için yada 4 auto için ışığı güzel bı önerin varmı 100x100 için yada 150x150 yapabilirmiyiz ışık fln karbon filtre

Setoo

Yeni üye
kanka kendi fikrim şöyle ilk önce kendin kurmaya bak hazır alma ki alış. Ne nasıl oluyor vs. Sonra yavas yavas toplarsın. Mesela qb ışık alacağına cob ledlerden al işini görür başlangıç da.
Kankam az tecrübe edindim hasat aldım ufak tefek fakat kabine geçmek genetik sipariş verip sağlam bı sekilde kurulum yapmak istiyorum ışıklandırma ve filtre 4 bitki yetiştirecek şekilde yardımda bulunulursa çok güzel olacak

higthead

Jolly Green
Hazır kabinlerde var kankam 20 yede çıkartırım 4 kadar fem tohum için yada 4 auto için ışığı güzel bı önerin varmı 100x100 için yada 150x150 yapabilirmiyiz ışık fln karbon filtre

140x140 kabın toprak ve sudan alabılırsın subeye soyle subede odemenı yaparsın.

4 auto 680m3h cıkıs set uygundur fakat 4 fem yapar ısen 890m3h set bakıcaksın koku yogunlugun ıcın. quıte ultra sessız model drkarbon fıltre sponsorumuzdur bu ısın ehlıdır herkes drkarbon urunlerı kullanır.

aynı m3 ve m3h fakat normal serı.

4 fem yapar ısen 890m3h wuıte ultra sessız model. veya nmormal serı 890 secebılırsın.

Giriş fanın ise 300m3 drslient aksıyel tıpı fan yeterlıdır.

Işık olarak quantumboard mı dusunuyorsun yoksa cobled mi? suana kadar kabın ve havalandırman 10bın tuttu. 3 ana demırbasın vardır bunlar alan(kabın)- havalandırma - ısık bu 3 u demırbasındır ve sureklı kullanıcagın urunlerdır asla maddısel kısma kı sorunlar yasamıyasın.

Işık olarak 2 adet 240w qb atsan 7-8 bın tutar gerısını sen hesapla. Gercı gubre vs ıcın ayrı butcen var rahat 140x140 kabın kurabılırsın.

IsırganOtu

Kıdemli Üye

4 auto 680m3h cıkıs set uygundur fakat 4 fem yapar ısen 890m3h set bakıcaksın koku yogunlugun ıcın. quıte ultra sessız model drkarbon fıltre sponsorumuzdur bu ısın ehlıdır herkes drkarbon urunlerı kullanır.

4 fem yapar ısen 890m3h wuıte ultra sessız model. veya nmormal serı 890 secebılırsın.

Işık olarak quantumboard mı dusunuyorsun yoksa cobled mi? suana kadar kabın ve havalandırman 10bın tuttu. 3 ana demırbasın vardır bunlar alan(kabın)- havalandırma - ısık bu 3 u demırbasındır ve sureklı kullanıcagın urunlerdır asla maddısel kısma kı sorunlar yasamıyasın.

Işık olarak 2 adet 240w qb atsan 7-8 bın tutar gerısını sen hesapla. Gercı gubre vs ıcın ayrı butcen var rahat 140x140 kabın kurabılırsın.
Kankam çok iyi özetlemiş, 3 ana unsuru tam yap bence kanka çünkü daha da pahalanır, önce cob alayım sonra değiştiririm olaylarına girme bence. Aynı hatayı ben yaptım zarar ettim pişmanım. Qb al tek seferde hallet işini. Bütçen varken tamamla ana malzemeni kankam. Bol sömekli growlar :)

Ü

Üye silindi 899

Guest
dostum @higthead kankamı dinle derim. 80 80 kabinle 100 100 kabin arasında cogumuz yeni basladıgımızda 200 300 TL kabin ücreti farkı diye hesaplıyoruz ama baştan aşağı yanlış. karbon filtre setin fiyatı da nerdeyse 2 katına cıkıyor. o yüzden 60 60 veya 80 80 kabin alırsan en azından ilk bikaç growunda onu kullanırsın.. hem de havalandırma karbon filtre ve ışıktan tasarruf etmiş olursun.

Setoo

Yeni üye

Çok sağol kankam gübre konusunda biobizz kullanacam daha basit olması için

Çok sağol kankam tohum önerin varmıdır bio biz setini kullanacam onu biliyorum ilk onunla başlayacam

Setoo

Yeni üye
dostum @higthead kankamı dinle derim. 80 80 kabinle 100 100 kabin arasında cogumuz yeni basladıgımızda 200 300 TL kabin ücreti farkı diye hesaplıyoruz ama baştan aşağı yanlış. karbon filtre setin fiyatı da nerdeyse 2 katına cıkıyor. o yüzden 60 60 veya 80 80 kabin alırsan en azından ilk bikaç growunda onu kullanırsın.. hem de havalandırma karbon filtre ve ışıktan tasarruf etmiş olursun.
Eyvllh kankam bende sağlam set ile başlamak istedim ilerleyen zamanda surekli set veya kabin değiştirmemek için

Setoo

Yeni üye
Kankam çok iyi özetlemiş, 3 ana unsuru tam yap bence kanka çünkü daha da pahalanır, önce cob alayım sonra değiştiririm olaylarına girme bence. Aynı hatayı ben yaptım zarar ettim pişmanım. Qb al tek seferde hallet işini. Bütçen varken tamamla ana malzemeni kankam. Bol sömekli growlar :)
2 adet qb 240 vegde bloomda yeterli olurmu ?

IsırganOtu

Kıdemli Üye
Yetmezse bı yol bulunur bitane daha alınır be kankam sürekli para vermektense kendi yetistirmeli insan bence
Burada yapmaya çalıştığımız da o zaten kanka :) çorbacıya kimyasala hayır, güzel güzel growa evet :D kankacım 2x 240w alırsan içimliğin her türlü çıkar merak etme. Kabin+ışık+havalandırmayı netleştir al. Gerisini sonradan her türlü halledersin.

gofreeet

Yeni üye
Selam olsun dostlar yeni başlama 10 kök iç mekan yetiştirme sistem kurulumu için destek ihtiyacım var.yardimci olabilecek arkadaslar dan destek istiyorum
Saygılarımla

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • S SuperKafa:
  • S SuperKafa:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • S SuperKafa:
    ********* **** ***** **** ********** hahahaha*** **** ** ****** ****** ******* *** ** **** **** ** hahahaha*
    S SuperKafa: ********* **** ***** **** ********** hahahaha*** **** ** ****** ****** ******* *** ** ****...