full spectrum led montajı

youngmoon

Yeni üye
Arkadaşlar böyle bi sistem yaptım 2 saksı yapmak istiyorum sizce yeterli olur mu

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2022-04-08 at 01.34.04 (1).jpeg
    WhatsApp Image 2022-04-08 at 01.34.04 (1).jpeg
    322.1 KB · Görüntüleme: 73
  • WhatsApp Image 2022-04-08 at 01.34.04 (2).jpeg
    WhatsApp Image 2022-04-08 at 01.34.04 (2).jpeg
    322.5 KB · Görüntüleme: 72
  • WhatsApp Image 2022-04-08 at 01.34.04 (3).jpeg
    WhatsApp Image 2022-04-08 at 01.34.04 (3).jpeg
    450.2 KB · Görüntüleme: 74
  • WhatsApp Image 2022-04-08 at 01.34.04 (4).jpeg
    WhatsApp Image 2022-04-08 at 01.34.04 (4).jpeg
    345.6 KB · Görüntüleme: 75

DopamiN

Üye
Arkadaşlar böyle bi sistem yaptım 2 saksı yapmak istiyorum sizce yeterli olur mu
knk o letler çok patlıyor haberin olsun aliexpres ten 15 20 li getirtiyordum elimde bulunsun diye hatta öyle zor durumlarda kaldım ki tamir etmeyi ögrendim. bir leti 4 yerinden tamir etmişligim var ayrıyetten göz kırpması denen anlık gidip gelme olayı o letlerde çok var lumeni de düşük. bu grow da yxo led aldım ne göz kırpması var nede ısınma problemi var 20 gündür full yanıyor sıkıntı yok hatta öyle duruma geldim ki ledlere her baktıgımda ALLAHA şükür satıcıya teşekkür diyorum :) https://tr.aliexpress.com/item/32720760568.html 370-780nm, 50W 220V olan

youngmoon

Yeni üye
knk o letler çok patlıyor haberin olsun aliexpres ten 15 20 li getirtiyordum elimde bulunsun diye hatta öyle zor durumlarda kaldım ki tamir etmeyi ögrendim. bir leti 4 yerinden tamir etmişligim var ayrıyetten göz kırpması denen anlık gidip gelme olayı o letlerde çok var lumeni de düşük. bu grow da yxo led aldım ne göz kırpması var nede ısınma problemi var 20 gündür full yanıyor sıkıntı yok hatta öyle duruma geldim ki ledlere her baktıgımda ALLAHA şükür satıcıya teşekkür diyorum :) https://tr.aliexpress.com/item/32720760568.html 370-780nm, 50W 220V olan
kanka bunlarda 370-780nm 220v diye biliyorum bi foto ekleyebilir misin ışıkları

4/20

Yeni üye
Dostum alman gereken bu demek istemiş arkadaş, elbette senin LED’lerin de 370-780 ama yxo ile arasında kalite farkı var. lehimli LED’ler çabuk bozuluyor yxo kendinden klemensli bu cob led işinde yxo nirvanadır saygılar

4/20

Yeni üye
Ayrıca iki bitki de yapsan tek bitki de yapsan hasat çok fark etmez tek bitki yapmanı tavsiye ederim

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • bandaleros bandaleros:
    ** ***** ****** ********** ******** * **** hahahaha** ***** ****** ***** ** ***** **** ******** **
  • Emmy Emmy:
  • the imam the imam:
    **** * ******** ****** hahahaha* *** *** * **** **** hahahaha* ***** ********** **** hahahaha******* *** *** ** ********* *** ****** ********** ********** hahahaha****

hahahaha ****** hahahaha****** *****
    +1
  • R RainGrow:
    * * **** ******** *** ***** ********* ****** **** ******** *** ***** **** ******** * * ***** ***** ** ********** **** **** ** ********** ** ***** **** **** ***** **** ****** *** ***** ****** ***** *** **** hahahaha **** ******** ***** ****** ****** ******* hahahaha* ******** ********* ** ********* **** ** ** ***** ******* ** ** hahahaha* ** ** *** ****** hahahaha hahahaha* **** ********** **** **** *** hahahaha hahahaha* ****** ****** hahahahahahahaha
    +1
  • muadip muadip:
  • muadip muadip:
  • muadip muadip:
    hahahahahahahaha
  • bandaleros bandaleros:
  • muadip muadip:
  • deyorke deyorke:
    *** ****** ***** ** ****** ** ******** hahahahahahahaha
  • bandaleros bandaleros:
    ***** *** ***** *** hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • deyorke deyorke:
    ******* ***** ***** ********** *** ***** *** hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • bandaleros bandaleros:
  • bandaleros bandaleros:
  • bandaleros bandaleros:
  • bandaleros bandaleros:
    hahahaha ********* ******* ******
  • O Ogkushh07:
  • nicozaniolo nicozaniolo:
    ******** hahahaha** ****** ******* ***** ********* *** ***
  • muadip muadip:
    +2
  • bandaleros bandaleros:
  • muadip muadip: