GÜLDÜREN SİGARA

i'm Flora

Yeni üye
Herkese selam kankalar, aranızda yeniyim ama cigara ile olan muhabbetim uzun yıllara dayanıyor. Bu ilişkiyi bir adım daha ileri taşıyıp indoor yetiştirme kararı aldım :)

Başlangıç seviyesi için yeterli tüm detay bilgiyi forum sayesinde edindim fakat aklıma takılan birkaç soru var kankalar. Bazı zamanlar aldığım sigaralar aşırı güldürüyor. Çok denk gelemiyorum maalesef. İçtikten sonra en kaba tabirle birisi "höd!" dese herkes basıyor kahkahayı, sigara kime dönerse dönsün istisnasız. Kimi zaman da herkeste bir konuşma tribi, herkes bir Einstein edasıyla durumları analiz edip birbirini yakalıyor falan. Hepsi sigaranın güzellikleri tabi.

Benim merak ettiğim ise bu durumları etkileyen şey sanırım tohumun genetiği ile alakalı. Hatta Sativa ağırlıklı olması bu duruma daha çok ihtimal veriyor benim anladığım. Şu ekran görüntüsünü Growdiares'den aldım.

beg4mb.png

Bu tohum OG Kush'mış. Yaratıcı ve rahatlamış hissettiriyormuş. Peki bu tohumların hangisi güldürüyor? Deneyen ve tasdikleyen bir kanka var mı aramızda? İlk indoor deneyimim başarısızlıkla (aradığım kafaları bulamamamı kastediyorum) sonuçlansın istemiyorum çünkü bunu uzun süreler yapmayı düşünüyorum.

Cevaplar için şimdiden teşekkürler kankalar. Hasatınız bol, muhabbetiniz koyu, kafanız her daim iyi olsun! 

wallthe

Yeni üye
bunu ben de merak ediyorum dediğin gibi sativa ağarlıklı olanlar sanırım daha enerjik vs çünkü ama emn değilim tabi, arkadaş belli bir genetiğin özelliklerini sormuyor dostum, tavsiye istiyor güldüren sigaraları soruyor

i'm Flora

Yeni üye
Cvp: GÜLDÜREN SİGARA

aynen öyle içip de üzülüp dertlenen yoktur zaten bunu eğlenmek için yapıyoruz. seviyoruz bu kafaları kankalar. ama bana "her sigara güldürür" diyemezsiniz, doğru mu? işte bende "bu genetik güldürür" diyebileceğiniz birşey arıyorum.

bozo

Yeni üye

i' Alıntı:
bozo' Alıntı:
kanka jack herer genetiğinde aradığını  bulacaksın emin ol

adamsın adam! aradığım cevap..

20180127_170008.png

bu bitkiye bakacaksan kanka main lining öneririm   4 aydır bakıyorum daha sömeğe sokmadım  ahtapot gibi oldu ve çok dayanıoklı bir bitki ayrıca tavsiyem organik gübre kullanman

Eystertytr

Yeni üye
Genelde sativa cigaralar acaip güldürüyor.Aklıma gelmişken şunuda yazayım Geçtiğimiz yılbaşında sativa cigara almıştık 4 kişi içtik kafası geldi oturuyoruz muhabbet ediyoruz, 5 saniyelik sessizliğin sonunda arkadaş gülerek küfür etti ve yer çekimi dönüyor lan dedi ondan sonra 1 dakka boyunca güldük videoya çekmiştim o anı izledikçe hala gülerim :D

i'm Flora

Yeni üye

bozo' Alıntı:
bu bitkiye bakacaksan kanka main lining öneririm   4 aydır bakıyorum daha sömeğe sokmadım  ahtapot gibi oldu ve çok dayanıoklı bir bitki ayrıca tavsiyem organik gübre kullanman

tavsiyelerin için sağol kanka elimde super lemon haze'le ak-47 var şu an, hasatı alır almaz kesin jack herrer ekiyorum. 

konuyu takip edenler Jack Herer genetik tohumu için sponsor bağlantısı: https://www.degenetica.org/index.php?route=product/product&product_id=125

lebiderya

Yeni üye
[font="Styrene B Web", -apple-system, BlinkMacSystemFont, "Segoe UI", Roboto, Oxygen, Ubuntu, Cantarell, "Fira Sans", "Droid Sans", "Helvetica Neue", sans-serif]Aradığın tam olarak bu; "Laughing Buddha" [/font]

ahmeturkmen

Yeni üye
KESINLIKLE SATIVA AGIRLIKLI GÜLDUREN ABIME NORVECTEN GELEN MACUNU ICIRDIM BAYA BI AGIR BISEYDI BEN ALISKIN OLDUGUM ICIN BENIM BUNYEM KALDIRDI AMA ABIMI DELI GIBI AGLATTI BU ARADA KAFAM BI DUNYA OLDU INDICA ETKISI KESINLIKLE.
SATIVA BIRAZ DAHA YUMUSAK HISSATI ARTIRIYOR AMA INDICA BEYINDE PATLIYOR

Ayaan

Yeni üye
Hangi açıdan yaklaştığının da önemi var o anki psikolojin sigarayı zihninde tanıma şeklin sigaranın asıl amacını bilmemen anlıyamaman şuursuzlarda  gülme kaynatma sohbet yok beyler adamlar kendini kesiyor içince ağlıyor kavga yapıyor sigara en çokta keyifdir dostlarınla yan yana yelince kaynatmaktır oyun oynamak film izlemek yemek yemek müzik dinlemek tir sallama satır birbirne girmek kol jiletmek nedir gibtiklerim.?

gurhan20

Yeni üye
ben bu soruyu  aynen senın gıbı tohumsuza sordum.. we   O.G KUSH cevabını aldım.. daha denemedım ama  bu genetıge bakan arkadaslar wardır aramızda acaba dorumudur  bilmiyorum tohumszu  söledıne göre wardır bır bıldıgı

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • A active661:
    ***** ****** ***** ****** hahahaha******** ******* ******* hahahaha hahahaha **** ****** ******** **** *** ***
  • psychdelicman psychdelicman:
  • A active661:
    ***** ******** ********** ********** hahahaha*
  • the imam the imam:
    hahahahahahahaha*** hahahaha **
  • A active661:
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    *** *** *** ******** *** **** hahahaha **
    +1
  • O obeb:
    ****** ********* ** ****** ********* ** ***** ******** ** *** hahahahahahahaha
  • A acemiöğrenci12:
    *** * ******** hahahaha*** ******* **
  • A active661:
    ***** hahahaha*****
  • Night owl Night owl:
    ******* **** *** **** *** ** ********* *** ****** ********* ** ****** ********* ** ***** ******** ** *** hahahahahahahaha
  • A active661:
  • O obeb:
  • Night owl Night owl:
    **** **** hahahaha* *** ******* ******** ***** ***** ********* *****
  • shellman shellman:
    *** * ******** hahahaha*** ******* ** hahahaha ******* ***
  • A active661:
    ***** **** ******* ******* *** **** hahahaha** **** **** ***** ****** *** ******* hahahaha* **** hahahaha* ***
  • O obeb:
    hahahahahahahaha
  • A acemiöğrenci12:
  • the imam the imam:
    ******** ****** *** ******* ********* ****** **** *** hahahaha
  • the imam the imam:
    ******** ******** hahahaha* ******* ******* ***
  • Night owl Night owl:
    ****** ******* ***** **** ******* ******* *** **** hahahaha** **** **** ***** ****** *** ******* ********
  • A active661:
  • Night owl Night owl:
    ***** ** ********** ******* hahahahahahahaha
    Night owl Night owl: ***** ** ********** ******* hahahahahahahaha