Göz kızarması *)

Dostlarım umarım keyfiniz yerindedir kafama takılanları buraya sormayı seviyorum :) ben neredeyse paso takılan biriyim gözlerim de kızarmaz ama bazı panzo sigaralar gözlerimi cino yapıyo bu sizce yüksek thc den mi yoksa sigaranın türünden falan mı oluyor buyrun sohbete

Avare

Doktor
Tüketme şekli de farkediyor bence kanka. Sigara olarak tükettiğimde bazıları kızartmazken kapak aldığımda her zaman gözlerim çavçaklanır.

Uzay11

Kıdemli Üye
Dostlarım umarım keyfiniz yerindedir kafama takılanları buraya sormayı seviyorum :) ben neredeyse paso takılan biriyim gözlerim de kızarmaz ama bazı panzo sigaralar gözlerimi cino yapıyo bu sizce yüksek thc den mi yoksa sigaranın türünden falan mı oluyor buyrun sohbete
Kanka bitane visin al eczaneden at cebine kayboluyor zaten, 1 er damla yap tmm normale dönüyor etiket olmazsın. Bol dumanlar :)

Kanka bitane visin al eczaneden at cebine kayboluyor zaten, 1 er damla yap tmm normale dönüyor etiket olmazsın. Bol dumanlar :)
Etiket olmak gibi bir sıkıntım yok kankam bu konu hakkında daha detaylı bilgi amacıyla sohbet açtım sadece. Ayrıca visine artık etiket oldu eczanelerde zor bulunuyor sayılı geliyor bulamayanlara efemoline öneririm tüm eczanelerde vardır anında cam gibi yapar

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • NewGardener NewGardener:
    **** ***** **** *** hahahaha* ****** ********* ***** **** *******
  • universesingularity universesingularity:
    *** ***** ****** **
    *** *** ****** ********* ***** ****** **** hahahaha*****
  • istr istr:
  • istr istr:
    ******** **
  • istr istr:
  • istr istr:
    hahahaha *** ******** ****** **
    +1
    ** ******** *** ***** *** ** ****** ***** ***** ***** ********* ****** ** **** ***** ** ****** ****** *****
  • S stdnt18:
    +1
    *** hahahaha ******* *** ******* ***** **********
  • istr istr:
    *** ******* ****** *** hahahaha ******* *** ******* ***** **********
  • istr istr:
    **** ***** ****** *** ******** **** *** hahahaha*** hahahaha* ********* * ******* ****** ***** ****** *** *** ***** ********* ********* ****
  • B bropalar:
    hahahaha ********* hahahaha* ******* ********** ***** *** ***** **** **** * ***** ***** **** ****** * *****
  • S stoner189:
    ***** ***** hahahaha*** ******
    +1
  • S stoner189:
    ***** ***** ***** ******* ****** hahahaha*** **********
  • S stoner189:
  • Uranyum Kamil Uranyum Kamil:
    ********** ** hahahaha ********* hahahaha* ******* ********** ***** *** ***** **** **** * ***** ***** **** ****** * *****
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ******** ***** ******* ****** hahahaha* ******* ** **** *********
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ******* ****** ****** ***** ***** ***** hahahaha**
    **** **** ********** hahahaha* **
    *** ******** ******* hahahaha***** ****** ****** hahahaha***** *** ***** ********* ********** ***** **
    +1
    ** ***** ***** *** ******* ** ***** ** ****** ****** ** ***** ******* ******** **
    Uranyum Kamil Uranyum Kamil: *** *** **** **** **** *****