göz morlukları sorunu

Volo

Yeni üye
10 yıla yakın olucak içiyorum sigara kankalar denetim var denetime git gel yapıyorum 3haftada bir içiyorum gene ara ara denetime 3 5 gün kala bırakıyorum sürekli su içiyorum kan idrarım temiz olsun diye ama gözler gene metan mosmor intte bir çözüm bulamadım göz morluğu sıkıntısı yaşayan varmı çözüm bulan varmı

Volo

Yeni üye
göz altlarım damarlı ve mor sigaranın zararlarını azaltmak için birşey yapabilirmiyim yada göz altı morlukları için

istr

Ordinaryüs
Soğuk salatalık çay poşeti vs koycan günde 1 saat öyle takılıcan, uykunu düzgün alıcan, çok fazla dijitale gözlüksüz bakmıycan, boş sigara gerekmediği sürece içmiycen ki vücudun detokslansın biraz toksin atsın. Yani haydi bismillah tak tuk diye bi çözümü yok bu göz morluğunun, kendine iyi bakıcaksın, her şeyi salıp cigaraya asılmayacaksın, hayatını yaşayacaksın düzelecek

10 yıla yakın olucak içiyorum sigara kankalar denetim var denetime git gel yapıyorum 3haftada bir içiyorum gene ara ara denetime 3 5 gün kala bırakıyorum sürekli su içiyorum kan idrarım temiz olsun diye ama gözler gene metan mosmor intte bir çözüm bulamadım göz morluğu sıkıntısı yaşayan varmı çözüm bulan varmı
Selam kanka, günlük çözüm için hemoroid kremi kullanabilirsin göz altına ☺️. (Yada küçük bir makyaj) ayrıca Göz altı şişlik ve morluğu sadece sigaradan olmayabilir , düzenli uyku beslenme ve bazı vitamin eksiklikleri de yapar.

Volo

Yeni üye
Soğuk salatalık çay poşeti vs koycan günde 1 saat öyle takılıcan, uykunu düzgün alıcan, çok fazla dijitale gözlüksüz bakmıycan, boş sigara gerekmediği sürece içmiycen ki vücudun detokslansın biraz toksin atsın. Yani haydi bismillah tak tuk diye bi çözümü yok bu göz morluğunun, kendine iyi bakıcaksın, her şeyi salıp cigaraya asılmayacaksın, hayatını yaşayacaksın düzelecek
çoluk çocuk iş güç derken yoğun tempo az uyku yetersiz vitamin çözdüm ben işi kanka teşekkürler yorumun için doktora gidip vitamin ölçümü yaptırtıcam eksik vitaminleri temin edicem eczaneden soğuk salatalık falan derken çözücez inşallah

Volo

Yeni üye
Selam kanka, günlük çözüm için hemoroid kremi kullanabilirsin göz altına ☺️. (Yada küçük bir makyaj) ayrıca Göz altı şişlik ve morluğu sadece sigaradan olmayabilir , düzenli uyku beslenme ve bazı vitamin eksiklikleri de yapar.
kreme başladım kanka farklı bir krem ile göz altları için araştırdım herşeyden biraz biraz fayda görürsem çözüm bu işi tşk

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Uranyum Kamil Uranyum Kamil:
    ***** ******* ******* *** ***** ******** hahahaha **********
    +1
  • istr istr:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha********** *** ** ******
    +1
  • istr istr:
  • Uranyum Kamil Uranyum Kamil:
    ****** ***** *** *** ******* **** *