gübre önerisi lütfen

Kanka

Administrator
Yönetici
Kanka bıtkının ıstedıgı verımı elde edememış gıbı gozukuyor , Normalde boyunun yarısına ulaşması lazımdı , ıyı bır toprak lazım ve iyi ışık aldığından emin olmalısın gübrelerden önce

harlem1

Yeni üye
ışıktan yana bi problem yok kanka toprak verimsiz galiba.zaten çalılık bölgeye ektim sürekli ekilip biçilen biyer değil toprakta gerekli vitaminler bulunmuyor.bende toprağı degistirmek yerine gübrelerle gerekli besinleri takviye etmeyi dusundum

Vedoo

Kıdemli Üye
Cvp: gübre önerisi lütfen

Canım benim soğuk vurmuş o bitkiye mos mor olmuş yaprakları geceleri bidonun kapağını çıkart kes geçir tepesine 5lik su bidonunun dibiden kesip eğer bitkisel hayata girdiyse o büyümez kalır öyle dediklerimi yap düzelmese sök at. o bitki soğuktan öyle oldu. Başka açıklamadı yok. ne diyorsom o aksini idda eden tahmin yürütür. açık net diyorum sana.

harlem1

Yeni üye
Vedoo' Alıntı:
Canım benim soğuk vurmuş o bitkiye mos mor olmuş yaprakları geceleri bidonun kapağını çıkart kes geçir tepesine 5lik su bidonunun dibiden kesip eğer bitkisel hayata girdiyse o büyümez kalır öyle dediklerimi yap düzelmese sök at. o bitki soğuktan öyle oldu. Başka açıklamadı yok. ne diyorsom o aksini idda eden tahmin yürütür. açık net diyorum sana.

dediğini uyguladim reis 4 gün sonra güncel durum
https://imgyukle.com/i/rHfp9n
https://imgyukle.com/i/rHfvFo
https://imgyukle.com/i/rHfmsj
sadece govdede uzama var yapraklarda falan gelişme yok sadece morluklar azalmis o kadar

Aemili31

Müptezel
Kanka kafan mı güzel senin ? 
Çok iyi görünüyor ilk attığına göre birde düzgün gübreleri çekip bakmaya başla eylülde zehir dumanlar çekersin inşallah

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • ax-b ax-b:
    ********** *** ***** ***** hahahaha ** ****** **
  • Mordecai Mordecai:
    +1
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • ax-b ax-b:
    ***** ******** ******** hahahaha*
    +1
  • VendettaX VendettaX:
    +1
  • VendettaX VendettaX:
    *** ******** ** ****** * hahahaha** *** ***** ***** hahahaha ** ****** **
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Narkotik Narkotik:
  • Narkotik Narkotik:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • B badtrip420:
  • B badtrip420:
    ******** ****** ** **
  • 420x 420x:
  • Y yasopro2001:
    +1
  • A atılgan:
    ***** **** ******** **** ******** ****** ***** ***** ******** ******* ***** **** **** **** ******* ******** hahahaha***** ** **** ******* ********* ******* hahahaha ******* ********* *** ******** ******** ****** **** ******* ******* ******** *** ********** ** ******* ******* ******** ****** ******** ********** ***** ******** ***** hahahaha** ********* ******** hahahaha* **** hahahaha* ****** hahahaha hahahaha* **** ******* ****** ********* ******
    +1
  • A atılgan:
  • B badtrip420:
    ***** hahahaha ***** ***** ********* ***** hahahaha *********
  • A atılgan:
    hahahaha**** ******* **** *****
  • A atılgan:
    ****** ******* ****** hahahaha**
    +1
  • B badtrip420:
  • B badtrip420:
  • B badtrip420:
    ***** ********** ******** ***** ******** ********** ** ***** ***** hahahaha **
  • BABASULTAN07 BABASULTAN07:
    ******* ******** *** **** **** ********** *** ********** hahahaha ********* ******* ***** hahahaha **** ********** ******
  • kawinnnz kawinnnz:
    kawinnnz kawinnnz: ** ******