Gübre Değişikliği Sorun Yaparmı

Kankalar Advanced Naturals Sensi Bloom A + B Gubrelerim Bitti Yine Advanced Naturals 3 Lü Grow Bloom Mikro Gübrelerim Var Onlarla Devam Etsem Sıkıntı Yaparmı

Mertali54

Doktor
Ben soru başlığına istinaden bir cevap yazacağım kimyasal ile organik kesinlikle karıştırılmamalıdır yani her şeyin özeti bu organik ile başladıysan organik ile devam edeceksin kimyasal ile başladıysan kimyasal ile devam edeceksin yalnız organik de hata payını çok yüksek kimyasalda hata payın neredeyse hiç yok deneceklik kadar az

Bluesmoke

Kıdemli Üye
Ben soru başlığına istinaden bir cevap yazacağım kimyasal ile organik kesinlikle karıştırılmamalıdır yani her şeyin özeti bu organik ile başladıysan organik ile devam edeceksin kimyasal ile başladıysan kimyasal ile devam edeceksin yalnız organik de hata payını çok yüksek kimyasalda hata payın neredeyse hiç yok deneceklik kadar az
Organikte olası bir duruma karşı telafi edebilme payın çok yüksek kimyasalda az

Sorun olmaz. EC veya PPM ölçerek veriyorsan (ben EC ölçmeyi tercih ediyorum) gübrenin markası, menşei vs pek fark etmiyor. Grow Micro Bloom serisini kullanıyorum ben de. Gayet başarılı ama şirketin besleme chartını kullanmanı tavsiye etmem. Kendi EC ve PPM'ini ölçerek besle. Eğer şirket chartını kullanırsan ileride azot toksisitesi ve yanıklar görebilirsin. Hele auto kullanıyorsan :) Çünkü chartlarındaki besleme planı ağır bir besleme.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • higthead Chat bot:
  • psychdelicman psychdelicman:
    ** ********** ********* ******** *** ******** ***** hahahaha **** ***** ******* ** ******* * ***** ********* ***** ******** ****** ********** ********** **** **** hahahaha ** ***** ***** **** ******* *****
    psychdelicman psychdelicman: ** ********** ********* ******** *** ******** ***** hahahaha **** ***** ******* ** ******* *...