gübre olarak outdoor ne kullanılmalı

Emmy

Müptezel
Torf toprak al kendine ben Klasmann PotGorund H Toprak kullanıyorum torf olmasi iyi sen baska markada kullana bilirsin .. saksilarini hazirlarken 20 lt ye %15 perlit 1 cay bardagi mermer tozu yarim cay bardagi guanakolong complate organic koy ve uzerine yonca tohumu ek bu topraktaki azobaktireli hareketlendirir ve toprak yasamini tetikler veg suresince bitkinin azot ihtiyacini karsilar bunun yaninda bir cok element .. hubre olarak ben general organic kullaniyorum simdiki adi terra aquatica organic mix set alabilirsin bu ve guana kolong sana veh suresince yeter cicege gecince daha guzel eklemeler yapariz bunlsrin yaninda yonca tohumu filizi ile kompost verebiliriz ilk olarak dediklerimi yaparsan yeter saksiyi bez saksi secersen daha iyi olur .. kolay gelsin

Torf toprak al kendine ben Klasmann PotGorund H Toprak kullanıyorum torf olmasi iyi sen baska markada kullana bilirsin .. saksilarini hazirlarken 20 lt ye %15 perlit 1 cay bardagi mermer tozu yarim cay bardagi guanakolong complate organic koy ve uzerine yonca tohumu ek bu topraktaki azobaktireli hareketlendirir ve toprak yasamini tetikler veg suresince bitkinin azot ihtiyacini karsilar bunun yaninda bir cok element .. hubre olarak ben general organic kullaniyorum simdiki adi terra aquatica organic mix set alabilirsin bu ve guana kolong sana veh suresince yeter cicege gecince daha guzel eklemeler yapariz bunlsrin yaninda yonca tohumu filizi ile kompost verebiliriz ilk olarak dediklerimi yaparsan yeter saksiyi bez saksi secersen daha iyi olur .. kolay gelsin
Çiçeği de yazda kral dursun

ichbinkrytpon

Yeni üye
Şimdi bi şehir dışı seyahati var bayram sebebiyle bi 7-8 gün olmayacağım o sırada gübreler gelir anca bayram sonrası başlayabilirim. Gitmeden sera yapıp gitmeyi düşünüyorum sulamasında sorun olmicak ne dersin ?

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Night owl Night owl:
    ********* ********** *** ********* *** ****** ***** ** **** ********* ****** ********* **** ******* ********** ***** **** *** ******** ****** *** ********* ****** hahahaha *** ****** ***** *********
  • İşteşimdikızdım31 İşteşimdikızdım31:
    hahahahahahahaha
  • Coke Coke:
    ****** ***** ** ****** ****** hahahaha** ******* ***** ********* *******
    +1
  • A ax-b:
    ********** **** ******** * ****** ******** **
    ****** ***** * **** **** *** **** ****** **
  • VisneliKadayif VisneliKadayif:
    **** ***** ** ******** ******** ****** ******* ********* ******** **** * ** ** * **** ****** ******* ********
    +1
    **** ***** ********** ****** ******* ****** ** **** ********* ****** *** *** ******** ****** * ***** ******* ***** **** **
  • Coke Coke:
    **** ***** ** ******** ******** ****** ******* ********* ******** **** * ** ** * **** ****** ******* ******** ****** ******** ***** ***** ******** **** ***** **********
  • Night owl Night owl:
    ***** ******* ***** *** *** ****** ****** ****** *** ********* hahahaha**** ******* ******* *****
  • Night owl Night owl:
    ***** ** ***** ********* hahahaha** ****** ***** ** ****** ****** hahahaha** ******* ***** ********* *******
  • Night owl Night owl:
    hahahahahahahahahahahaha*********
    hahahaha*********
  • Coke Coke:
  • Night owl Night owl:
    ********* **** * **** ***** ****** hahahaha * ***** **** ***** * ** ****** hahahaha ****** **** *** ***** ******** *** *** hahahahahahahaha
    ********* **** * **** ***** ****** hahahaha * ***** **** ***** * ** ****** hahahaha ****** **** *** ***** ******** *** *** ******** **** *** **** *** **** ****** ***** ******** ** *********
  • Night owl Night owl:
    * ***** ** **** ****** *** ***** *** ***** *** ****** ******** *** ***** * ******* * *****
  • Coke Coke:
    ********* ********* *** ******** **** ***** *** ****** ****** hahahaha** ********* hahahaha** *********
  • Night owl Night owl:
    ********* **** ***** ** ******** ******** ****** ******* ********* ******** **** * ** ** * **** ****** ******* ********
    ***** ******* ********* **
  • Coke Coke:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha******
  • Night owl Night owl:
    **** ***** ********** * *** ******** ***** ** ********** ******** ***** **** ***** ********** ****** ******* ****** ** **** ********* ****** *** *** ******** ****** * ***** ******* ***** **** **
    Night owl Night owl: **** ***** ********** * *** ******** ***** ** ********** ******** ***** **** ***** **********...