Gübre Yardım

secretBud

Yeni üye
Sa kankalar x3 White widow xll auto 1x amnesia xxl auto
ilk growuma başladm kızlar peçetede filizlendi. Daha zamanı var ama aklımdaki 2 soruya cevap verirseniz çok iyi olur.
ekipmanlar 600w mh hps 1.2x1.2x2 kabin, cooltube fanlar nem makinesi 4x 20 lt bez saksı
gübreler An micro bloom grow b52 sensizym (bunlara ek big bud ve revive alacagm)
sorum şudur micro bloom grow ph perfect oldugu için 3nü karıştırıp bir su yapsam sulama zamanı 1 lt sulama yaptıgım bi zamanda yarım litre ana gübreleri yarım litre destek gübrelerinden versem olur mu yoksa bütün gübreleri kariştirmak şartmidir.???
Bide şuan tohumlar karton bardakta kaçıncı gün büyük saksıya almak lazımdır

OGpuşt

Üye
an gübreleri ph perfect le çalışıyo kanka micro grow bloom sırasıyla ekliyorum aralarada b52 big bud bud candy gibi takviyeleri ekliyorum hepsini ekledikten sonra biraz su ekleyip karıştırıyorum benim yöntemim bu şekilde kanka direk sıralı yazmam gerekirse micro + su +b52+su+grow+su+big bud+su+bloom gibi ilk micro enson bloomu ekliyorum. karton bardak içinde 4-5 günden fazla tutmazdım ben olsam.

Son düzenleme:

Hamzaazmah

Kıdemli Üye
Sevgili arkadaşım o çiçeklerini hemen karton bardak al dikeceğin büyük saksına naklet yoksa çiçeğin kökü saksının yani bardağın dibine değdiği an çiçeklenmeye girer benden söylemesi bir araştır söylediklerimi anlarsın bende bir yazı vardı bulursam gönderirim..

secretBud

Yeni üye
an gübreleri ph perfect le çalışıyo kanka micro grow bloom sırasıyla ekliyorum aralarada b52 big bud bud candy gibi takviyeleri ekliyorum hepsini ekledikten sonra biraz su ekleyip karıştırıyorum benim yöntemim bu şekilde kanka direk sıralı yazmam gerekirse micro + su +b52+su+grow+su+big bud+su+bloom gibi ilk micro enson bloomu ekliyorum. karton bardak içinde 4-5 günden fazla tutmazdım ben olsam.
sağol kanka aydınlatıcı oldu. Bide tohumlar patladı topraga aldım 3ü düzgün baş verdi birini ters koymuşum tohum havada filiz topraga gitmiş düzelteyim mi hemen

secretBud

Yeni üye
Sevgili arkadaşım o çiçeklerini hemen karton bardak al dikeceğin büyük saksına naklet yoksa çiçeğin kökü saksının yani bardağın dibine değdiği an çiçeklenmeye girer benden söylemesi bir araştır söylediklerimi anlarsın bende bir yazı vardı bulursam gönderirim..
daha 2. gündeler yarın saksılara alıp ışığa geçiş yapcm önerin için teşekkürler dostum

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • S SuperKafa:
  • S SuperKafa:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • S SuperKafa:
    ********* **** ***** **** ********** hahahaha*** **** ** ****** ****** ******* *** ** **** **** ** hahahaha*
    S SuperKafa: ********* **** ***** **** ********** hahahaha*** **** ** ****** ****** ******* *** ** ****...