Gübreli suyun kullanım ömrü ne kadardır

Mary1408

Yeni üye
1lt suya a b gübrelerini çizelgenin yarısı oranında karıştırdım 2 gün sulama yaptım 3. Gün suyun koktuğunu farkettim, sanki protein tozunu shaker da ıslak bekletmişsin gibi bir koku.
3. Günün sonunda bahsettiğim su 700ml gelir yaklaşık ki o şekilde kokan bir suyu kızın seveceğini asla düşünmüyorum o halde ilk günler seyrek sulama yaparken ölçüyüde şaşırmamak adına böyle bi fedakarlık yapmak farz mı oluyo acaba

Bluekush

Üye
Gubreler fazla derecede besin icerdigi icin iyi bir kultur ortamidir kapagi ac kapa yaparken illa bakteri bulasir 2-3 gunden sonra kuflenir bekledikcede kuf artar.iyi bi besin ortami biraktin cunku :)

Gübreli suyun kullanım ömrü 1 gündür .
Fazlası zararlı bakteri üretimine geçer köklerine zarar verebilir.

Beklemiş bir et yediğini tavuk yediğini düşün
Kızları üzme !

hauserka

Yeni üye
Advanced Nutrients yetkilisine mail uzerinden sormustum bu soruyu, karanlik ortamda 1 hafta bekleyebilir demisti. Ancak bakteri uretimi konusunda killandim ben de simdi, taze taze hazirlayip vermek en iyisi heralde

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Mordecai Chat bot:
  • quorthon quorthon:
    ***** ******* ***** *** hahahaha ******* ***** ****** ***** **** ******** ********* hahahaha** ****** *** **** ********* hahahahahahahaha***
  • T Turco:
    * *
  • T Turco:
  • Mordecai Mordecai:
    ***** ******** ****** *** ******* *** **** *** ******** ******** ******* ***** *** hahahaha ******* ***** ****** ***** **** ******** ********* hahahaha** ****** *** **** ********* hahahahahahahaha***
  • Bomberx Bomberx:
    ***** ********* ****** ***** hahahaha*
  • O obeb:
    O obeb: ******** ***** ******* ***** ******** *** *** ********