Gübresiz sürecin 5. Günündeyim

Mary1408

Yeni üye

Bodur olan bitkimden beyaz beyaz tüyler uzanaya başladı boyu henüz 15cm ya var ya yok diğerinin boyu uzadı alttlarına ekleme toprak yapmıştım 10gün kadar önce ama günlük rahat 1-2 cm büyüme gözlemliyorum bugün 32. Günleri

S

silas

Guest
Kanka bakmadığım konu yok zaten konuya ekliyonuz eywallahta başlığa neden koyyonuz beni, acele etmeyin tek tek bakıyorum zaten düzelttim başlığı

S

silas

Guest
Çiçeklenmeye girmiş, 32. gün normal aslında ama autolarda ışık döngüsünü değiştirdiğinde yada ışığı açıp kapatma saatlerini değiştirdiğinde sapıtıp çiçeklenmeye girebiliyor, autolar biraz manyak anlayacağın bir an önce doğayım büyümeden çiçeğe gireyim öleyim telaşında olan genetikler.

Mary1408

Yeni üye
Çiçeklenmeye girmiş, 32. gün normal aslında ama autolarda ışık döngüsünü değiştirdiğinde yada ışığı açıp kapatma saatlerini değiştirdiğinde sapıtıp çiçeklenmeye girebiliyor, autolar biraz manyak anlayacağın bir an önce doğayım büyümeden çiçeğe gireyim öleyim telaşında olan genetikler.

ışık akşam 9 da kapanıyo 00:15 detekrar açılıyo yani asla döngü değişmedi

peki çiçeklenme dönemi gübresine geçmeli miyim

S

silas

Guest
Grow gübresini azaltıp, bloom gübresi vermeye başla, o civarda bir şey alırsın bitki sağlıklı bir veg dönemi geçirememiş.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Kanka Chat bot:
  • L lityum:
    ** hahahaha* ****** hahahaha
  • L lityum:
  • Houp53 Houp53:
    ******** ******* ********** ***** ******** ***** **** **** ** ** ***** ***** ***** **** ****** ******* ***** ********** ********* ****** ******** ****** ********** ** ******** ******** ******** ***** ********* hahahaha ***** ********** **** ***** ******** *******
  • L lityum:
    ***** **** hahahaha*
    +1
  • Houp53 Houp53:
    ******** ***** ********** ******** ***** ****** ****** ***** **
  • Houp53 Houp53:
    ***** **** hahahaha********* ******
  • H happyworld:
    hahahaha *** ****** ****** *** ** ** ******** ****** ********** * ***** ********** ** * ***** ** hahahaha* ****** ** ******** **** *** ******** ****** ** ******* ********* **
    H happyworld: hahahaha *** ****** ****** *** ** ** ******** ****** ********** * ***** ********** ** * *****...