Gümrük hakkında soru

Apollon14

Yeni üye
Dostlar selam hepinize, biliyorum sponsor harici site söylemek,yönlendirmek vb yasak lakin herhangi bi site vermediğim için sorun olmayacağını düşünerek soruyorum.
Gümrükte sipariş vermiş olduğumuz tohum yakalandığında tam olarak ne oluyor, herkes farklı birşey yazıyor; "almak için para istiyorlar", "tohumlar kırılarak gönderiliyor", "tohumlar geri gönderiliyor" vb.. tam olarak ne olduğunu bilen birisi aydınlatır ise gerçekten müteşekkir olurum

DukeOfTheWeed

Yeni üye
Kanka tohumlarını eziyorlar sana gönderiyorlar başka da hiç bişi olmuyor. Yok o patlamış bu paket olmuş falan hikaye hepsi ha şu da bir gerçek kaliteli siteler var gönderim yapan arkadaşım sürekli oradan alarak grow yapıyor dediğim olay sadece bir kez başına geldi

Ü

Üye silindi 25098

Guest
Ben cok yillardir soyleyen taniyorum bende soyluyorum tanidiklarimdan biri bi kere yakalnmis gumrukte onun tohumlarina el koymuslardi yasakli demislerdi bisey olmadi baska

nasa

Doktor
Dostlar selam hepinize, biliyorum sponsor harici site söylemek,yönlendirmek vb yasak lakin herhangi bi site vermediğim için sorun olmayacağını düşünerek soruyorum.
Gümrükte sipariş vermiş olduğumuz tohum yakalandığında tam olarak ne oluyor, herkes farklı birşey yazıyor; "almak için para istiyorlar", "tohumlar kırılarak gönderiliyor", "tohumlar geri gönderiliyor" vb.. tam olarak ne olduğunu bilen birisi aydınlatır ise gerçekten müteşekkir olurum
tohumdan dolayı uyuşturucu madde olarak işlem yapamazlar tohum ithalatı yasak bir şey olduğu için genelde yakalandığında kırıp atıyorlar ezip gönderiyorlar yoksa tohumdan dolayı emniyete çağırma falan hikaye yakalananların bir çoğu uyuşturucu getirtmeye çalışanlardır

Ü

Üye silindi 25337

Guest
Brom 2 defa takildim gumruge ikisinde de tohumlar kirik dahi olsa elime gecmedi , tarafima tohum , canli hayvan , hayvansal gida vs vs getirmenin yasak olduguna dair yazi geldi yirtip attim. Ne ceza yedim , ne adli olaya dondu is. Kapandi gitti , olan benim tohumlara oldu.

Respect99

Yeni üye
Birsey olmaz kardeşim ben 2 kez sipariş ettim yurt dışından ikiside sorunsuz geldi simdi 3.kez siparis ediyorum bakalim ne olacak.Gonderen firma guzel gizlediyse sorun olmaz,bulunsada birsey olmaz kırıyorlar tohumları

ThomasShelby

Yeni üye
Bende sponsordan alıcaktım bu tarz sorunlar oluyorsa baska alternatif var mı veya siparis asamasında sponsor ile iletisime geçip iyice gizlemelerini herhangi bir seyin içine koymalarını falan etsek yaparlar mı acaba?

Ü

Üye silindi 25337

Guest
Bende sponsordan alıcaktım bu tarz sorunlar oluyorsa baska alternatif var mı veya siparis asamasında sponsor ile iletisime geçip iyice gizlemelerini herhangi bir seyin içine koymalarını falan etsek yaparlar mı acaba?
Sponsor yurtdisindan gondermiyor brom. Yurtici gonderim yapiyor. Sponsor disinda baska bi siteden alirsan yurtdisindan gonderim saglanir.

Respect99

Yeni üye
Kankam sorun olmaz merak etme yurt dışından aldiginda zaten üzerine esrar ile alakali birsey yazmıyorlar,sponsordan alirsan zaten yurt icinden geliyor sorun olmaz

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    +1
    +1
  • NewGardener NewGardener:
    ********* ***** **** ***** ****** ****** **** **** ***** *** **** **** ********
    ******** ******* ***** hahahaha **** ****** ** ******* ******** ***** ****** ******
    *** ********* **** ******* ***** ****** *** hahahaha*
    +1
    ** ****** **** **** **** ********** *** * ******** hahahaha*
    +1
  • B Bacardi:
    hahahaha**** ******** hahahaha hahahaha*** ***** **** **** hahahaha*
    ******** ******** ********* * ***** ********* ***** **** ****** ****** ******
    ******** ******** ********* * ***** ********* ***** **** ****** ****** ****** ***** ***** * ** hahahaha* **** ******* ***** ***** ********* ** ***** **** ********** ******** ******* ***** ********
    +1
    hahahaha**** ******** hahahaha hahahaha*** ***** **** **** hahahaha****** ***** hahahaha ** hahahaha* ******** hahahaha** hahahaha*
  • B Bacardi:
    hahahaha** ***** ***** **** * **** ********** **** ** *****
  • Q quavo52:
  • Q quavo52:
    hahahaha**** ***** *** ******* hahahaha*
  • J johnny513:
    ******* ****** ******* **** ******** ******* hahahaha ***** hahahaha***** **** ** hahahaha
  • J johnny513:
    ** hahahaha* **** ****** ****** hahahaha***** ** hahahaha******* ******** **** *******
    hahahaha**** ***** *** ******* hahahaha* hahahaha*** ****** *** **
    +1
    hahahaha** ***** ***** **** * **** ********** **** ** ***** *** *** ******** *** *** ***** ********** ****** ****** **** ******** ****** ******* * ****** ** **** ***** ********* ******* **** hahahaha
  • KOVACI KOVACI:
    **
    KOVACI KOVACI: **