Gümrük sorunu

MarijaneyTR

Doktor
Merhaba kankalar ispanyadan gelen tohumlarım ist. Gümrüğünde patladı . Bir sorun çıkarmı, 2 ci sorum tekrar almayı düşünüyorum ne içinde yollasınlar sağlam acamicaklari bisey zarfı açıyorlar herald e bu konu hakkında bilgili olan kişilerin yorumuna ihtiyacım var .

casperalive

Kıdemli Üye
Merhaba kankalar ispanyadan gelen tohumlarım ist. Gümrüğünde patladı . Bir sorun çıkarmı, 2 ci sorum tekrar almayı düşünüyorum ne içinde yollasınlar sağlam acamicaklari bisey zarfı açıyorlar herald e bu konu hakkında bilgili olan kişilerin yorumuna ihtiyacım var .
dostum sponsordan neden cözmedin ki :)

Silas

Müptezel
çoğu seed banklar zaten ülkemizde yasak olduğundan ve gümrüğe takıldıklarını bildikleri için gönderim yapmıyor, gönderim yapanlarda bir süre sonra kara listeye düşüyor, zarflar açılmadan el konuluyor, bu yolu aşmanın tek yolu gizli gönderim yapan sitelerden almak, sponsor dururken riskli şemsiyeyi açamazsın sonra

Ü

Üye silindi 19785

Guest
Gümrükte patladığına nasıl kanaat getirdin kanka ? Yazı falan mı yolladılar?

Hiç uğraşma Miss gibi sponsor varken

Respect99

Yeni üye
Hiçbirşey olmaz rahat ol ben 10 kez sipariş verdim 2 kez patladı,ezip geriye yollamışlar.Biseyde olmadı ne yapabilirler ki zaten.Ayrica sponsordan al diyenler 2 kez denedim kaliteleri hoşuma gitmedi bu benim şahsi görüşüm tabi.Ispanyadan hangi siteden aldın sadece baş harfini yazarmisin bana

Son düzenleme:
Ü

Üye silindi 24060

Guest
Valla 1000 küsür TL verip gümrükte patlayıp kara kara düşünüp küfredeceğime. Sponsordan al. Tamam belki genetik tutmuyor kalite düşük ama yinede sigara kafası tatmin ediyor kankam. Tabi bu benm şahsi düşüncem. Ee artık kişisel tohum bankası çalışmaları da var forumda çaprazlaya çaprazlaya kendi genetiği ni oluştur. Menfaatsiz yardımlaşma var kar amacı da gütmeyen bir forum. Yasak olan ülkede dahada sınırları zorlamak bana biraz kedi fare oyunu gibi geliyor. Kendide sürekli fareyi yakalıyor şerefsiz. 37 ilçeye yine oprsyn çektiler. Gereksiz aksiyon. Şahsen ben olsam gümrükte isim listesi oluştururum tohum alan kişi potansiyel yetiştirici ve satıcıdır inisiyatif kullanmadan En kötü senaryoyu düşün. Anayasada tohumun cezası yok TR içi tohum selbest ama bunlar özel tohum tek amacı var.

PARTİ kurup iktidara mı yürüsek kesin meclise gireriz ama.

Respect99

Yeni üye
Sende kendince haklısın dostum,zaten bu hükümet ortalığın **** ağlattı millet kimyasal içmekten intihar edip anasinim kafasını kesip balkondan atıyor.Valla onlarin çekeceği operasyonunda taa a
.. salmadilar yakamızı ben baskın yemekten hiç korkmuyorum sadece cekincem şu gelecekler 1 kök ici sanki escobari yakalamiş gibi havalar bide onun reziligi vs yoksa gelsinler hiç önemli değil :)Tohum konusuna gelince,ben çok cektim kanka tohum konusunda kalite konusunda bide sponsord bir tık daha pahalı,ama risk almamakk adına tabki artısı var.Parrti kurup iktidara gelsek ülkenin refahı artar:)

Ü

Üye silindi 31054

Guest
Alacağın yeri iyi seçmelisin. Ana bankadan değil distribütör den almalısın ki patlamasın. Risksiz iş istiyorsan söylenildiği gibi ama sponsor var.

Amca35

Kıdemli Üye
Alacağın yeri iyi seçmelisin. Ana bankadan değil distribütör den almalısın ki patlamasın. Risksiz iş istiyorsan söylenildiği gibi ama sponsor var.
Kanka herkes sponsor var diyor da kimse sponsordan yeteri kadar memnun değil konuyu dile getirenin de konusunu falan kapatıyor adminler. Az önce birisi bi soru sormuş admin evet yazıp konu cevaplarını kapatmış. Bu ne demek seni baskı ile sponsora kanalize etmek demek üç günde yetişen bir şey olsa tamam ama adam aylarca emek veriyor ve istediği genetik çıkmıyor auto photo karışıyor vs vs buna ne gerek var ki sponsor işini iyi yapsa zaten kimse dışarıdan risk alıp alışveriş yapmaz

Kanka herkes sponsor var diyor da kimse sponsordan yeteri kadar memnun değil konuyu dile getirenin de konusunu falan kapatıyor adminler. Az önce birisi bi soru sormuş admin evet yazıp konu cevaplarını kapatmış. Bu ne demek seni baskı ile sponsora kanalize etmek demek üç günde yetişen bir şey olsa tamam ama adam aylarca emek veriyor ve istediği genetik çıkmıyor auto photo karışıyor vs vs buna ne gerek var ki sponsor işini iyi yapsa zaten kimse dışarıdan risk alıp alışveriş yapmaz
Kesinlikle haklısın kral

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Mordecai Chat bot:
  • K kısırlıı:
  • L LPhaze:
    ********** ******* hahahaha ****** ** *** ****** * **** ***** hahahaha* ****** ********* ****** ***** ********** hahahaha* **** ******** ** ******* **** ** ***** ******* **** ****** ******* ***** *** *
  • quorthon quorthon:
    **** **** ***** **** ****** ****** hahahaha ***** ******* **** ******** hahahaha*** *** hahahaha** *** **** ** ** ** ****
  • quorthon quorthon:
    *** **** ** ******* *** ** *** **
  • 2 2008Grower:
  • T terbiyeligunahkar:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*
  • 2 2008Grower:
    *** ***** **** ******** *** ***** ******** ******** ** ******* ***** hahahaha*
  • T terbiyeligunahkar:
    hahahaha** *** ********* ********** ***** **** ******** *** ***** ******** ******** ** ******* ***** hahahaha*
  • 2 2008Grower:
    ***** ***** ****** ***** ***** ****** ** ***** hahahaha* *********
    +1
  • T terbiyeligunahkar:
    ********** ****** hahahaha ***** ****** ***** ***** ****** ** ***** hahahaha* *********
  • 2 2008Grower:
    hahahahahahahaha
    +1
  • 2 2008Grower:
  • kawinnnz kawinnnz:
    +1
  • 2 2008Grower:
    hahahaha
    2 2008Grower: hahahaha