Güncel resimler sizce nasılll

Zeh.icee

Yeni üye

Şuan 41. Gündeyiz 34. Günde çiçeklenmeye geçtik. Altlardan aralardan biraz yaprak temizliği yaptım.Sizce gidişaat nasıl yorumlarınızı alabilir miyim lütfen.

Pablo Emilio Escobar

Kıdemli Üye
Gayet güzel gidiyor eline sağlık ama yaprak budamayı autoda önermiyorum chatte biri de onaylamıştı bu dediğimi 3 auto yapmış 2 bitkiyi budamış 1 bitkiyi kendi haline bırakmış budadığı bitkilerden bitki başı 50 küsür gr alırken budamadığı bitki 100gr kuru bırakmış aklında bulunsun 1 2 tane alabilirsin çok fazla almaya gerek yok

Zeh.icee

Yeni üye
Gayet güzel gidiyor eline sağlık ama yaprak budamayı autoda önermiyorum chatte biri de onaylamıştı bu dediğimi 3 auto yapmış 2 bitkiyi budamış 1 bitkiyi kendi haline bırakmış budadığı bitkilerden bitki başı 50 küsür gr alırken budamadığı bitki 100gr kuru bırakmış aklında bulunsun 1 2 tane alabilirsin çok fazla almaya gerek yok
Yok sadece alttan ve ortadan ışığı çok kesen bikaç büyük yaprak aldım. Dha fazla almam artık. Şuan kendi haline bıraktım kurudukça bir vitaminli bir boş sulama yapıyorum. Şuan dediğin gbi bloomada başladım. Bikaç gün sonra topmax vermeyede başlayacağım. Birde bilgin var mı autolar da kaç hafta çiçeklenme oluyor acaba

Zeh.icee

Yeni üye
https://ibb.co/X3ZC2xK buda benim bitki çorbacı dişi 37 günlük şuan auto mu photo mu tam emin değilim ama photo gibi duruyor 2 tane büyük yaprak vardı sadece onları aldım topping atmadım sadece lst nasıl olcak bakalım
Güzel görünüyor. Evet photo olabilir. Yurtdışı videoları hep temizlik yapıyor o yüzden yanılttılar beni. Lst ye de geç kaldım zaten. Ama baya tecrübe kazanıyorum :)

Zeh.icee

Yeni üye

Güncelide atayım belki belli olur burda.şuan 47. Gün çiçeğe gireli 14 gün oldu

Trefalgar

Kıdemli Üye
Işık 50-55 cm arasındaysa ışıktan değildir. Azot fazlalığı olabilir boş sulama yap bide azot iceren gubreni bi tık azalt

Pablo Emilio Escobar

Kıdemli Üye
Yok sadece alttan ve ortadan ışığı çok kesen bikaç büyük yaprak aldım. Dha fazla almam artık. Şuan kendi haline bıraktım kurudukça bir vitaminli bir boş sulama yapıyorum. Şuan dediğin gbi bloomada başladım. Bikaç gün sonra topmax vermeyede başlayacağım. Birde bilgin var mı autolar da kaç hafta çiçeklenme oluyor acaba
6 7 hafta olabilir strese girerse belki daha fazla

kushspirit

Moderator
o benim kanka doğru, fazla budamak verimi düşürüyor :D

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TabldotLife TabldotLife:
    * ****** ******* ******** ********* ****** ********* ****** ********** ********* *** ********** hahahaha ****
  • TabldotLife TabldotLife:
    **** ** ******* ***** ****** ****** ****** ***** ********** * ***** ***** ***** hahahaha * ***** hahahaha***
  • Emmy Emmy:
    ***** ********* ***** ****** ** ******** ********** ***** ****** ********* **** *******
  • Emmy Emmy:
    ***** ***** ****** **
  • M Mamba70:
  • Emmy Emmy:
  • M Mamba70:
    hahahahahahahaha
  • M Mamba70:
  • Emmy Emmy:
  • M Mamba70:
  • the imam the imam:
    hahahahahahahaha
  • the imam the imam:
    ******* ******** ****** *** ****** hahahaha* ********** ***
  • bandaleros bandaleros:
    ******** **
    +1
  • the imam the imam:
  • the imam the imam:
  • bandaleros bandaleros:
  • R RainGrow:
    ******** ***** ****** ***** ** ***** **** ******** **
    +1
  • R RainGrow:
    hahahahahahahaha
  • the imam the imam:
  • the imam the imam:
    hahahahahahahaha
  • R RainGrow:
    **** * ******** ****** hahahaha* *** *** * **** **** hahahaha* ***** ********** **** hahahaha******* *** *** ** ********* *** ****** ********** ********** hahahaha****
  • bandaleros bandaleros:
    ** ***** ****** ********** ******** * **** hahahaha** ***** ****** ***** ** ***** **** ******** **
  • Emmy Emmy:
  • the imam the imam:
    **** * ******** ****** hahahaha* *** *** * **** **** hahahaha* ***** ********** **** hahahaha******* *** *** ** ********* *** ****** ********** ********** hahahaha****

hahahaha ****** hahahaha****** *****
    +1
  • R RainGrow:
    * * **** ******** *** ***** ********* ****** **** ******** *** ***** **** ******** * * ***** ***** ** ********** **** **** ** ********** ** ***** **** **** ***** **** ****** *** ***** ****** ***** *** **** hahahaha **** ******** ***** ****** ****** ******* hahahaha* ******** ********* ** ********* **** ** ** ***** ******* ** ** hahahaha* ** ** *** ****** hahahaha hahahaha* **** ********** **** **** *** hahahaha hahahaha* ****** ****** hahahahahahahaha
    +1
    R RainGrow: * * **** ******** *** ***** ********* ****** **** ******** *** ***** **** ******** * * *****... +1