Günlük tutmayı Reddediyorum gün 11.

• Konbuyu başlatan Üye silindi 35577
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 35577

Guest
Az önce suladım ve evet haklısın buna büyük saksıda başlamanın bir dezavantajı diyebiliriz sulama miktarı 150ml olduğu için köküne dökmek zorundayım 2 . Defa kök gübresi veriyorum şimdiden sonra 500ml e çıkıp dibine değil çevresine dökerim, kabin içi genelde 19-22 derece arası problem olur mu ? İlerleyen sürede değişecektir ama 25 falan görürüz.

sulamaları çok dipten vermişsin bro hepsi eğmiş yaprakları

#Cigâ

Doktor
Az önce suladım ve evet haklısın buna büyük saksıda başlamanın bir dezavantajı diyebiliriz sulama miktarı 150ml olduğu için köküne dökmek zorundayım 2 . Defa kök gübresi veriyorum şimdiden sonra 500ml e çıkıp dibine değil çevresine dökerim, kabin içi genelde 19-22 derece arası problem olur mu ? İlerleyen sürede değişecektir ama 25 falan görürüz.
problem yaratmaz o dereceler pek

#Cigâ

Doktor
stress ve sulamadan bir tık ufak kalmış sorun olmaz kök gübreni litreye kaç ml verdin bunlara

#Cigâ

Doktor
Knka kök gübresi bio biz onun harici an set var
An de kök için bir şey yoktu mecburen elimdeki ile idare ettim
Root juice kullandıysan tabloya uymuşsun verilen miktar yavruları biraz rahatsız etmiş gibi geldi bana Her zaman tablonun yarısı oranla gidersen daha sağlıklı ilerler, siz fazla kullanın çabuk tüketin ve yenisini alın diye oranlar tabloda fazla oluyor

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Karsiyaka Karsiyaka:
  • Karsiyaka Karsiyaka:
    ******** ******* ******* ********* ***** ********* ******* ********* ******* **********
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    ********** **** hahahaha* *** hahahaha* *** ********* hahahaha hahahaha* ******** ** ****** ********* ***** hahahaha ******* ** ****** **** ******** ******** ***** *****
    +1
  • Karsiyaka Karsiyaka:
    ** ***** hahahaha** ******** ****** **** ****** ***
  • NewGardener NewGardener:
    *** **** ********* hahahaha hahahaha* ******** ** ****** ********* ***** hahahaha ******* ** ****** **** ******** ******** ***** *****
    hahahahahahahaha
    +1
  • Night owl Night owl:
    ****** ****** ****** ********* ******** ** ***** ****** ********* ********* **** *** ** ****** ***** ********* ***** ***** **** ***** *** ******** ******* ******** ******* ******* ********* ***** ********* ******* ********* ******* **********
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    ****** *** ***** ********* ** **
  • NewGardener NewGardener:
    *** ********* hahahahahahahaha
    +1
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    **** ***** hahahaha*
  • Night owl Night owl:
    ****** ******* **** ******* **** **** **** ******* hahahaha ******* ****** hahahaha* ** ******** *** ******* hahahaha ** **** ** hahahaha ******** ******** ****** ***** ****** **** ********* ********* hahahaha** ****** ****
  • Night owl Night owl:
    ********* ******* ******* ********* ***** **** hahahaha
  • Night owl Night owl:
    ****** ******* **** ******* **** **** **** ******* hahahaha ******* ****** hahahaha* ** ******** *** ******* hahahaha ** **** ** hahahaha ******** ******** ****** ***** ****** **** ********* ********* hahahaha** ****** **** ********* ***** ** hahahaha***
  • Night owl Night owl:
    ***** ******* ******** *** **** ********* ****** **** ******* ******* **** **** ******* ********* ******** ***** hahahaha* ********** ** ******** ***** ***** ***** ********** ******** ****** ****** ********* **********
  • Night owl Night owl:
    hahahaha **** **** ******* ***** ******** hahahaha**
  • Night owl Night owl:
    ***** ****** ***** ******** hahahaha ***** *****
  • I ichbinkrytpon:
    I ichbinkrytpon: ***** ********