Güvenlik! kardeşlerim bakar mısınız

Aliço

Yeni üye
sa kardeşler pazar günü şehrime cumhur başkanı geliyor halliyle merkezde oldupum için hava yolu helikopter kaynayacak ve bizim tepemizdende sürekli geçecek bitkilerim sıkıntı olur mu çatıda sizce ne yapmalıyım acil yardımlarınızı bekliyorum, tüh ben böyle şansın!!

Aliço

Yeni üye
Cvp: Güvenlik! kardeşlerim bakar mısınız

mekodeko45' Alıntı:
içeri al dostum bi günde ölmez bitkilerin

Kardeşlerim güzel söylüyorsunuzda çatıdan içeriye almak çok etiket edicek beni bitkiler büyüdü ve yan apartmanın çatısına koymuştum şimdi tırmanıcam alıcam gelicem falan nasıl olacak ki

MeksikaliMarcos' Alıntı:
kanka madem çekincen var sende içeri alıver 2-3saatlik yani şimdi bu sordugunda soru mu? :)

Kanka diğer yorumumu okur musun ayrıca gün boyu burada olacak

hinzirin_biri

Yeni üye
Skntı olmaz. Net göremezler.

Helikopterin binalara yaklaşma mesafesi görmelerini imkansız yapar. Ayrıca terör amaçlı olduğu için dikkatleri başka yönde olacaktır.

Aliço

Yeni üye

hinzirin_biri' Alıntı:
Skntı olmaz. Net göremezler.

Helikopterin binalara yaklaşma mesafesi görmelerini imkansız yapar. Ayrıca terör amaçlı olduğu için dikkatleri başka yönde olacaktır.

Ustam ağzına sağlık bende aynı senin gibi düşünüyorum ama içimde bir şüphe var ya görürlerse diye acaba ihtimali var mı ya baktın yakın geçicekleri tutar görürler

MeksikaliMarcos

Yeni üye
kanka dürbünle bakarlarsa görürler.bende 600tllik dürbün var ne kadar uzağı net görüyorum.adamlarda ne vardır sen düşün :D ama onların ilgi odağı başka şeyler olacağı için dikkat çekmeye bilir.

Aliço

Yeni üye

MeksikaliMarcos' Alıntı:
kanka dürbünle bakarlarsa görürler.bende 600tllik dürbün var ne kadar uzağı net görüyorum.adamlarda ne vardır sen düşün :D ama onların ilgi odağı başka şeyler olacağı için dikkat çekmeye bilir.

Valla kanka üstünü örtecem poşetle hava alcak şekilde inşallah bir şey olmaz

furkanpasa' Alıntı:
Kanka en kötü üstünü kapatırsın tülle falan 1 günlüğüne içinde rahat eder

Kanka poşet geçircem siyah üstlerine hayırlısı diyorum artık

Horozkent

Yeni üye
En azından büyük beyaz poşetlerden geçir üstüne bol bol delik aç. Siyah poşet geçirip bitkileri yakar kurutursun.

Aliço

Yeni üye

Horozkent' Alıntı:
En azından büyük beyaz poşetlerden geçir üstüne bol bol delik aç. Siyah poşet geçirip bitkileri yakar kurutursun.

Kanka içeri almayı düşünüyorum 1 günlüğüne bir şey olur mu

Heyceykip' Alıntı:
2-3 saat çarşaf ört bişey olmaz bro

Bro sabahtan akşama burada adam içeri alıcam bir günlüğüne artık

Ü

Üye silindi 2874

Guest
toprağım aradıkları sen değilsin bu kadar telaşlanacak bir durum yok...

Grow Muhabbetleri
Help Users
    kushspirit kushspirit: ****