Güvenlik sorunu

• Konbuyu başlatan Üye silindi 36700
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 36700

Guest
Arkadaşlar 45 gündür devam eden growumu imha ediyorum bir sıkıntı yok ama po sıkı denetim getirdi bulunduğum şehire ayrıyeyen siparişleri bu eve vermiştim elektrik faturam birden fazla yükseldi bir çok sebep var göresi bu baskıyla asla devam edemem o yüzden imha ediyorum tekrar görüşmek üzere

Ü

Üye silindi 36700

Guest
kanka cok geçmiş olsun o kadar emeğin var taşıma imkanın falan yok mu
Hepsini kırdım attım taşıma imkanım yoktu kanka önce güvenlik kuryelik başvurusu yaptım sevdiğim bir kız vardı onun için askerlikten vazgeçmiştim sağolsun o da beni bugün terk etti benimde tüm bu olanları psikolojim kaldırmadı kızları attım tüm siparişler buradaydı elektrik faturası Cart curt ağır psikolojik baskı içindeydim bir de kendimi kendime kanıtladım yapabiliyormuşum bunu anladım o yüzden sorun yok giden biraz param bundan denetim yesem sicilim bozulur kuryelik askerlik hiçbirine almazlardı bu risk alınmaz şu an

Ü

Üye silindi 36721

Guest
Kanka sen sanki sinirini stresini bitkilerden cıkarmissin gibi growa başladığında ki risklerle şimdiki riskler arasında ne fark var ki.bana kalırsa torbacidan sigara alirken aldigin riskle aynı derecede evde yaptığın grow.
Normal bi zamanda kıyamazdın bence kızlarına diğer sorunların sebep olmuş gibi duruyor burdan bakınca

Ü

Üye silindi 36700

Guest
Kanka sen sanki sinirini stresini bitkilerden cıkarmissin gibi growa başladığında ki risklerle şimdiki riskler arasında ne fark var ki.bana kalırsa torbacidan sigara alirken aldigin riskle aynı derecede evde yaptığın grow.
Normal bi zamanda kıyamazdın bence kızlarına diğer sorunların sebep olmuş gibi duruyor burdan bakınca
Sanırım kanka sanırım psikolojik olarak berbat durumdayım intihar etmiyorum yine iyi

Ü

Üye silindi 36721

Guest
Dostum herhangi birine senelerini verecek kadar bağlanmak bana gore aptallık çünkü sadece başka seçenekleri olana dek en iyi seçenek sensin.garantisi yok mutlu bir sonun. Ben birine bağlanmayı seneler once bıraktım ailemden başkası yalan dolan.ta ki dogru zamanda dogru kisiyi bulup onunla aile olana dek.

Geçmiş olsun kardeşim öncelikli olan senin psikolojin paranoya içinde grow yapmaya çalışacağına en iyisini yapmışsın giden paran olsun

istr

Ordinaryüs
En iyisini yapmışsın kanka, şimdi senin growun bu kadar eziyetli geçmesine sevindim açıkcası, 2 3 growda edilecek tecrübelerin çoğunu tek growda edindin zaten, daha sonra daha temiz bir şekilde başlarsın. Kendini hiç riske atma

Ü

Üye silindi 36700

Guest
En iyisini yapmışsın kanka, şimdi senin growun bu kadar eziyetli geçmesine sevindim açıkcası, 2 3 growda edilecek tecrübelerin çoğunu tek growda edindin zaten, daha sonra daha temiz bir şekilde başlarsın. Kendini hiç riske atma
Aynen öyle abi yemin ederim beni sanki 1 2 yol öne attı kendimi Abuzer kömürcü gibi hissediyorum yine bu nickle gireceğim bu gece hesabımı sileceğim tekrardan görüşmek üzere hepinizi seviyorum Allaha emanetsiniz @Lemonhazelover @Thornado paranoya içinde olmuyor boğuluyorum bu yüzden yakalansam bir denetim yesem ne memur olabilirim ne kurye n ede başka bir şey hayatım yanar bana kattığınız bilgiler için tecrübeler için hepinize çok çok çok teşekkür ederim bir gün legal olursa hepinizle görüşeceğiz sevgiler saygılarla

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • WillWilliamsWinston WillWilliamsWinston:
    ****** hahahaha* *********
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ** ***** **** ******** ******** **** *** ***** ***** ********* ** ******* ** ***** ** ******** ******* ******** ** ***** ****
  • lavrens lavrens:
    ****** hahahaha* **** ****** hahahaha**** ********** ***** *
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    *** ******** ********* ********** ***** *** ******** *** ***** hahahaha* hahahaha*** ****** **** ***** ***** ********** ******** ******* ** ******** hahahaha **
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ****** hahahaha* **** ****** ********* ********* ********** ***** ********** hahahaha**** ******* **********
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ***** ******** ******** **** ******* ******* ***** hahahaha*** *******
    +1
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ***** **** ***** hahahaha** ******
    ******* **** ******** ***** ***** ******** hahahaha*** ***** ******** hahahaha *********
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ** ***** ********** **** ****** ******* ******** **** ***** ******* ** ****** **** **
    +1
    ********* ********* ******** ******** ******** ******* **
    **** ** ***** ***** ***** **** ****** **
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ******* **** ******** ***** ***** ******** hahahaha*** ***** ******** hahahaha ********* hahahaha*** ****
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    +1
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    hahahahahahahaha
    *** ** *** ****** **** *** ***** **
    +1
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    * ***** *** **** **** ***** ****** **** ***** ****** hahahaha** **** ****** ***** *** ********** *** ****** **** ******* ******* **** ****
    ***** ********* ******** *** ****** ** ****** ********** *** **** ** ***** **** **** ******** ***** ********* ****** ******* **** *** hahahaha ****** ********
    ******** ********** ** ** ********** *** ***** **** **** ******** ***** ********* ** **** ****** ********* **** **** ********* ***** **** ** *** ****** ******* hahahaha ******** **** ** ****** *** **** **** ***** ******* ****** *** **** *** *** ******** hahahaha ***** ***** ***** ****** ****** hahahaha ******* ******
  • Ü Üfürükçü gargamel:
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ******** ********** ** ** ********** *** ***** **** **** ******** ***** ********* ** **** ****** ********* **** **** ********* ***** **** ** *** ****** ******* hahahaha ******** **** ** ****** *** **** **** ***** ******* ****** *** **** *** *** ******** hahahaha ***** ***** ***** ****** ****** hahahaha ******* ****** ****** ******** ******* **** hahahaha ******* *****
    ***** ****** ***** ********* ********* ******* **** *** ******** ***** ******* ****** ****** ********* ****** ****** **** **** *** ****** ****** ****** *******
    ***** ** ******* ****** hahahaha**
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ******* hahahaha* ******* ******* ********** hahahaha hahahaha **
    +1
    Ü Üfürükçü gargamel: ******* hahahaha* ******* ******* ********** hahahaha hahahaha ** +1