Güzel toprağı nerden alacağız?

Poncikk

Yeni üye
Arkadaşlar son mevzulardan sonra malum sitelerden alışveriş yapasım gelmiyor. Güzel kaliteli toprağı falan nerden alacağız?

OttoMan347

√SEFİR√
Malum sitelerden yine sipariş verip başka adres verebilirsin. Bi arkadaşımın adresi olabilir veya bi yakınının olabilir. O adresten alıp kullanırsın birşey olmaz

Malum sitelerden yine sipariş verip başka adres verebilirsin. Bi arkadaşımın adresi olabilir veya bi yakınının olabilir. O adresten alıp kullanırsın birşey olmaz
Sadece farklı adres ile olmuyor kanka. Kiralık evlerin sahipleri o mülke ait vergiyi öderken içindeki kiracının kimlik bilgilerini bildirmek zorunda, vergi dairesinden sizin kiraladiginiz evleri ogrenmek tek tuşa bakıyor

OttoMan347

√SEFİR√
Sadece farklı adres ile olmuyor kanka. Kiralık evlerin sahipleri o mülke ait vergiyi öderken içindeki kiracının kimlik bilgilerini bildirmek zorunda, vergi dairesinden sizin kiraladiginiz evleri ogrenmek tek tuşa bakıyor
Gidip de elin evine veremeyiz zaten yakını verecek siparis okadar kanka zaten yabancı birinin evine sipariş veremeyiz gidip nasıl alacaz :) ben olsam arkadaşıma verdirirdim siparişi mesela

Gidip de elin evine veremeyiz zaten yakını verecek siparis okadar kanka zaten yabancı birinin evine sipariş veremeyiz gidip nasıl alacaz :) ben olsam arkadaşıma verdirirdim siparişi mesela
Anlamadin kanka yani baska adrese versende polis senin adina olan adresleri biliyor. 25 mayis baskininda bi arkadasin basina geldi ikamet evi farkli grow evi farkli kargoları hep subeye istemiş ama polisler yine de hicbir yerde adı gecmemesine ragmen grow evini basmış

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Kanka compo toprak ta alabilirsin, Alman mali cok kaliteli ve cok kuvvetli topraktir. Böylece o sitelere ihtiyacin kalmaz. Birazda perlit karistirrirsan iyi olur.

OttoMan347

√SEFİR√
Anlamadin kanka yani baska adrese versende polis senin adina olan adresleri biliyor. 25 mayis baskininda bi arkadasin basina geldi ikamet evi farkli grow evi farkli kargoları hep subeye istemiş ama polisler yine de hicbir yerde adı gecmemesine ragmen grow evini basmış
Kanka ismi hiç bir kayıtta geçmemesine rağmen nasıl bulunmuş ki? Siparişi veren kişi kendi mi gambazlamış? Güvenmediğim birine zaten sipariş verdirmem. Kart başkasının, adres başkasının. Ne alaka benim evim :D

Kanka ismi hiç bir kayıtta geçmemesine rağmen nasıl bulunmuş ki? Siparişi veren kişi kendi mi gambazlamış? Güvenmediğim birine zaten sipariş verdirmem. Kart başkasının, adres başkasının. Ne alaka benim evim :D
Kanka işte diyorum ya bu grow icin kiralanan evleri polisin ogrenmesi cok kolay. Mesela growkentten siparis verdin 10k, polis senin kimlik bilgilerinle kiraladigin evleri vergi dairesi araciligiyla bulmasi cok kolay, ikamet adresin orası olmasa bile, kargoyu o adrese istemesen bile

OttoMan347

√SEFİR√
Kanka işte diyorum ya bu grow icin kiralanan evleri polisin ogrenmesi cok kolay. Mesela growkentten siparis verdin 10k, polis senin kimlik bilgilerinle kiraladigin evleri vergi dairesi araciligiyla bulmasi cok kolay, ikamet adresin orası olmasa bile, kargoyu o adrese istemesen bile
Kiralamayla alakamız yok kanka bu arkadaş da ayriyeten kiralık ev tutmamıştır heralde. Çok basit yav anlatamadım heralde :D ben şimdi hergün sigara içtiğim bi can dostum var bu sitede hatta @Türkkubar? Ben yetiştiriyorum şuan ama o yetiştirmiyor sadece normal çiçekleri var. Ben şimdi bu dostuma kanka bana 50lt toprak sipariş ver kartından kendi evine desem ve siparişimi ondan alsam geldiğinde amcalar beni nasıl bulacak?

Kiralamayla alakamız yok kanka bu arkadaş da ayriyeten kiralık ev tutmamıştır heralde. Çok basit yav anlatamadım heralde :D ben şimdi hergün sigara içtiğim bi can dostum var bu sitede hatta @Türkkubar? Ben yetiştiriyorum şuan ama o yetiştirmiyor sadece normal çiçekleri var. Ben şimdi bu dostuma kanka bana 50lt toprak sipariş ver kartından kendi evine desem ve siparişimi ondan alsam geldiğinde amcalar beni n
Ben de aynı şekilde yaptım kanka 10klık sipariş her şey ödeme yapılan kart adres isim hepsi farklı bakalım benim başıma gelirse bu tarz bi olay ben de paylaşırım sizinle dkdödldld

Öyle bi muhabbet yaşayacağımı zannetmiyorum garanticiyim ben kanka :D bulamazlar büyük ihtimalle, eksiklerimi yeni tamamladım yaz aylarında 1000w lambam olduğu için cooltube gelmeden başlamak istemedim. Bugün onlar da geldi başlıyorum inş

ben trendyoldan aldım torf yazınca çıkıyor perlit katkılı diye biraz daha perlit alıp ekleyebilirsin çiçeklerim çok begendi ama kızlarda denemedim

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Olorin Olorin:
  • H happyworld:
    ** ******* ********** ******** ******** ********* ** hahahaha* hahahaha**
  • H happyworld:
    ********* hahahaha* hahahaha***
  • H Heisenberg01:
    ******** *** **** ****** ********* ******* *** ****** * **** ** ***** hahahaha hahahaha* *** *
  • Olorin Olorin:
    *** *** hahahaha ** ****** hahahaha ***** ***** ********** *** ****** *** ****** * **** **** *******
  • H happyworld:
    hahahahahahahaha
  • H happyworld:
    ** ********* ******* ****** hahahaha**** *** **
  • Olorin Olorin:
    ** ** ***** ***** ****** ***** *** ****** ****** ******* **
  • H happyworld:
    ****** ********* hahahaha* **** ********* ********** ********** ******
  • Olorin Olorin:
  • H happyworld:
    ******** ** ******* ***** ** *** ******* *** ***** *** hahahaha *** ***** ****
  • H happyworld:
    ******** ** ******* hahahaha* hahahaha*** ******* ******
  • Olorin Olorin:
  • H happyworld:
    ******** hahahaha ********
  • H happyworld:
  • H happyworld:
  • Olorin Olorin:
  • H happyworld:
    **** hahahaha* *** ********** ********** ***** ***
  • Olorin Olorin:
  • Olorin Olorin:
  • H happyworld:
    ********* ****** *** **** *** ***** ***** ****** ******* ****** ***** ********** ********* hahahaha*******
  • Olorin Olorin:
    +1
  • A ax-b:
    hahahaha**** ********** *** **** *** ***** ******** *** **** ***** ********* ****** ** hahahaha *** **** ***** hahahaha********* *** ***** ***** hahahaha******* ** ********** hahahaha ********* ******** *** ******** ******* ********* ******* *** **
  • içiciadam içiciadam:
    içiciadam içiciadam: ***** ***** *********