gırıs fanı kac dakıka calısıp kac dakıka beklıycek ?

Mertali54

Doktor
you tubede ızledım 15 dakıka calıssın yarım saat dursun dıyordu adam kankalar bu ısın dogrusu nedır ? cıkıs fanı ıse devammlı calısacak mı ?

Mertali54

Doktor
Kanka çıkış fanı sürekli çalışacak.giriş fanı bende sürekli çalışıyor. Ben kapatmıyorum. Tercih meselesi
oda olabılır sureklı calıstırmak ama en dogru olan yok hangısıyse o yoldan gıtmek ıstıyorum
vıdeoda gırıs fanı ıcın ozellıkle adam 15 dakıka calısıyor 30 dakıka duruyor demıstı bu sebebten sordum

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Giris fani 24/24 ama cicege kadar cikis fanini aralikli calistirbilirsin.Her bitki gibi kenevirinde sürekli temiz havaya ihtiyaci var, kenevir terleyen bir bitkidir eger giris fani sürekli calismaz ise ve bitkiler biraz palazlandiktan sonra vantilatör günde 12 saat calismaz ise küflenme tehlikesi var. Bitkilerin 2 haftalik olunca vantilatörü calistir ama ilk baslarda direk bitkilerin üstüne vurmasin sadece kabin ici havayi sirküle etsin.

Mertali54

Doktor
Giris fani 24/24 ama cicege kadar cikis fanini aralikli calistirbilirsin.Her bitki gibi kenevirinde sürekli temiz havaya ihtiyaci var, kenevir terleyen bir bitkidir eger giris fani sürekli calismaz ise ve bitkiler biraz palazlandiktan sonra vantilatör günde 12 saat calismaz ise küflenme tehlikesi var. Bitkilerin 2 haftalik olunca vantilatörü calistir ama ilk baslarda direk bitkilerin üstüne vurmasin sadece kabin ici havayi sirküle etsin.
Vantilatör 24 saat çalışsa hiç kapanmadan uygun olur mu üstadım

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Yok zarari olmaz ama ben tabiaata 24 saat sürekli rüzgar olmaz mantigi ile günde 12 saat filan calistiriyorum.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • kkush kkush:
    ******** hahahaha**** hahahaha**** hahahaha******* ****** hahahaha******* ********** hahahaha
  • lavrens lavrens:
  • kkush kkush:
  • W wickedstick:
  • lavrens lavrens:
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
  • NewGardener NewGardener:
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    hahahahahahahaha
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
  • kkush kkush:
    **** ********* hahahaha***
  • kkush kkush:
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    **** ********* hahahaha*** * *****
  • W wickedstick:
  • kkush kkush:
    ** **** ** ****** ** hahahaha
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    ** **** ** ****** ** hahahaha **** ********* ***** ***
  • kkush kkush:
    ** * ******* ** *** ** hahahaha* ** ********* ********* ***** ***
  • kkush kkush:
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    ******* ** **** ****** hahahaha ***** ***** ******* hahahaha*
  • W wickedstick:
    hahahaha* ***** hahahaha* **** ****** ****** *** ******** ****** ****** ***** ********* ***** ******* ****** ****** ***** ** ***** ****** **** *** ***** ** hahahaha
  • kkush kkush:
    hahahaha hahahaha**** ** **** hahahaha* hahahaha ***** ***** ******* hahahaha*
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    ** * ******* ** *** ** hahahaha* ** ***** ** *** ********** ****** ****** ** ******* ********** ********
    ErdemRS6 ErdemRS6: ** * ******* ** *** ** hahahaha* ** ***** ** *** ********** ****** ****** ** *******...