GARİP ANILAR :)

yasam

Yeni üye
reisler bu bitkiyle tanışmam 2 sene önce falan ve 3 4 ayda bir semtten bazen takıldığım arkadaşlarım çocukluk arkadaşlarım hepsi falan neyse bende o zamanlar merak ediyorum tabi ergeniz neyse bunlar takılıyor bende mahallede yanlarındayım işte sohbet muhabbet derken dediler takılalım falan herkes okey bende dedim bende geliyom ama ben kolpa attım dedim onceden ictim hani havalı olucam falan zannediyorum sonra yuruduk yuruduk girdi bunlar binaya bende diyorum birinin evde takılcaz herhalde neyse başladı bunlar aşağı inmeye karanlık **** zifiri resmen neyse dedim olum bura nere **** bonzaici gibi sonra kömürlüğun kapıyı bi açtılar **** sikiyim bir oda yapmış adamlar öyle bir oda yok tam bir ofis **** çok güzel bir geçit yani neyse oturduk bunlar muhabbrt ediyo ben sessizim biraz daha sonra bunlar basladi sarmaya ordan birisi dedi kanka ne sigarası bu genetiği falan varmı dedi sigarayı kıran elemanda dedi ki olum ne genetigi halis mulis turkiye sigarasi ahahqahshwhs falan neyse suan da kafam güzel garip anlatiyom neyse bunlar başladı içmeye sıra bana geldi çok sağlam bi duman aldım hoşuma gitti 15 dk sonra falan ben saate kurulmaya başladım saate bakıyorum lan 7 15 geciyor yarım saat geçiyor bidaha bakıyorum hala 7 15 **** yelkovana falan dikkat edemiyorum sonra dedim olum bu saat niye cok yavas ilerliyo falan cocuk dedi kanka saat calismiyo pili yok ki **** diyince ortamda kayış koptu herkes kahkaha atıyo benim içimde tufan var **** muzik caliyo muzigin ritmini kafamin icinde zonk zonk hissediyom beynim ucuyo gibi oluyo falan sonrası eve gittim direkt uyudum hatta ertesi gün uyandigimda bile kafam güzeldi öyle bi kafa

G_man

Kıdemli Üye
saat muhabbeti çok iyimiş patladım. Benimde bir arkadaşım var oda kronometre kuruyor bu trip için hatta beni de soktu o tribe takıntı oldu bizde kaç saat kafa yaşamışız diye bakıyoruz hep

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********