GARIBAN GROW DOLABI

yeşil☆

Yeni üye
Kankalar merhaba evimde kendimce grow dolap yaptım herseyim tamam fakat kafama takılan bir sorun var ben cikis fanimi 190 lik taktim giris icin 2 adet 8cm pc fan buarada cikis fani icin karbon fiber yapmadim dolabimin ölçusu ( uzunluk 110cm genislik 60cm derinlik 35 cm) 300w ledim var sicaklik 28 nem 40
Nemi yukseltmek icin napmaliyim şimdiden bol hasatlar

Ü

Üye silindi 20072

Guest
En basitinden bir nem cihazı daha koyarsın,bu vesile ile nem cikarken sıcaklıkta düşmüş olacaktır,havalar şu sıra soğuk yazın bu ekolojik değerler ile sıkıntı yaşarsın.

Ü

Üye silindi 20072

Guest
Önerin için saol kanka sence 190lik bir cikis fani icin 2 pc fan az degilmi yani yeterince oksijen girsin istiyorum
Biladerim önerilen; çıkış faninin yarı boyutunda giriş fani olmasi,yüzlük mini aksiyel bı giriş fan alsan daha sağlıklı olur ama imkanlar böylesini gösteriyorsa pc fanları ile alakalı bilgi sahibi olan arkdaslar seni muhakkak aydınlatacak tır,yanlış bir şey söylemeyeyim şimdi durduk yere :)

koala

tembel hayvan
100luk fan 55 50 lira zaten mini anksiyeler 2 pc fanindan daha ucuz fanin kalitesine gore o cikis faniyla cok zor içeride nem tutman ama benim 80x80x180 kabine bile fazla geliyor giris fansiz

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ******** ********** ********** ******* **** ******** **** ******* *** ********** ******* **** ******* *** ********
    +1
  • içiciadam içiciadam:
    ******* ***** ****** ** ********* **** ****** *** ******** hahahaha* ***** ******* ******* ******** ******** ********* *******
  • lavrens lavrens:
    +1
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
  • içiciadam içiciadam:
    ******* ***** ****** ** ********* **** ****** *** ******** hahahaha* ***** ******* ******* ******** ******** ********* ******* hahahaha** ** hahahaha
  • lavrens lavrens:
  • içiciadam içiciadam:
    ***** hahahaha*** ***** *** *******
  • lavrens lavrens:
    +1
  • lavrens lavrens:
    *** ******** ****** hahahaha** ** ******
  • lavrens lavrens:
    ****** **** hahahaha***
  • lavrens lavrens:
    ***** ** hahahaha
  • lavrens lavrens:
    ** ***** ******** hahahaha*** ***** *** *******
  • W wickedstick:
    ********* ***** ********* ******** hahahaha** ****** hahahaha ****** ****** ****** **** **** ******** ****** ******* *** ****** ******
  • W wickedstick:
    *** ********** ** hahahaha ****** ******** ******** ****** ******* ****** ***
  • T Turco:
    ****** hahahaha** ***** ******
  • T Turco:
    ****** ********** ** ********* ****** hahahaha ***** ******** ********* *******
  • T Turco:
    hahahaha *****
  • W wickedstick:
    hahahaha** ******* **** ***** *****
  • W wickedstick:
    *** ***** ****** ***** ********** **
  • T Turco:
  • W wickedstick:
    ***** *** ****** ** ********** *** ********** *** ********* * ***** ****** *****
  • W wickedstick:
  • W wickedstick:
    W wickedstick: ****** ****** ***** *** ****