Gariban usulü indoor (sanırım hazırım)

Mikoo

Kıdemli Üye
Pistil onlar. Kızarıyor. Normal. Işığın çok yakın olması da buna neden olabilir fakat bitkilerde ışık stresinden ziyade zaten normal bir epriod gibi görünüyor. Çiçeklerin büyüyor

ışık çok yakınsa , sıcaktan yanmış olabilir
30cm 100w şuan. 150 idi fakat cob ledlerin biri patladı :/
Pistil onlar. Kızarıyor. Normal. Işığın çok yakın olması da buna neden olabilir fakat bitkilerde ışık stresinden ziyade zaten normal bir epriod gibi görünüyor. Çiçeklerin büyüyor
içime su serpmeye devam ediyosun kanka :p bana daha erken gibi geldi kahverengileşme için. sence ne kadar süresi var kanka kızımın

Mikoo

Kıdemli Üye
photo. 85 günlük oldu totalde. 19 Mayıs'ta çiçeklenmeye soktum bi hafta sonra 1 ayı dolacak çiçeklenmede
Tamam dogal kahveleşme. Gene bi resim atarsan bide daha net konuşuruz. Isı veya ışık stresi varmı yokmu görürüz. Stres yoksa doğal olma olasılığı 80 den 100 e çıkacak

Mikoo

Kıdemli Üye
Normal. Stresle ilgili olacak kadar stres yok. Var ama biraz. Bitki zaten genel olarak kendisi de bu aralar da kahvelestirmeye baslar pistilleri. Senin hafif ışık stresin bunu en baba 3 5 gün erkene çekmiştir. Eğitim verilmemiş bitkiye bu yüzden stresi kolay kolay onleyemezsin

sağolasın mikom
Normal. Stresle ilgili olacak kadar stres yok. Var ama biraz. Bitki zaten genel olarak kendisi de bu aralar da kahvelestirmeye baslar pistilleri. Senin hafif ışık stresin bunu en baba 3 5 gün erkene çekmiştir. Eğitim verilmemiş bitkiye bu yüzden stresi kolay kolay onleyemezsin
peki kaç hafta daha devam eder sence çiçeklenme

Night owl

Müptezel
Knka bol hasatlar olsun battaniye mylardan yapılıyormuş diye okudum baya işe yarıyor gibi duruyor çıkış fanını nasıl hallettin ayrıca m3 olarak düşük karbon filtreleri nerden alabilrm ayrıca koku varmı knka

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Mordecai Chat bot:
    kawinnnz kawinnnz: **