Geçen seneki ağaçtan düşen tohumlarla kendi kendilerine çıkan sık bitkiler

Mordecai

Moderator
budama yapmalısın kanka, gübre ne kullandın ?
kurumuş davar gübresi vs. varsa suda bekletip şerbet yapıp vermeyi dene.
bölge akdeniz mi ?

Son düzenleme:

convik

Doktor
ulan bi emekli olamadım ya :( en büyük hayalim şöyle derme çatma bir ev bir de güzel bir bahçe ve bahçede böyle serkeş büyümüş otlar :D

Güzel bitki olmuş hocam eline sağlık. mürüvetini da görürüz inşallah.

Gemici

Üye
budama yapmalısın kanka, gübre ne kullandın ?
kurumuş davar gübresi vs. varsa suda bekletip şerbet yapıp vermeyi dene.
bölge akdeniz mi ?
Olduğu yer eski koyun ahırıydı zaten koyun gübresinin içinde çıktı büyüdü harici gübre takviye vermedim. Kendimde dikmedim geçen seneki içtiğim bitkinin tohumları saçmıştım bu baharda kendileri çıktı yan yana 5 adet
Bölge EGE

Ayhan

Administrator
Şimdiden belli etmiştir hangileri dişi hangileri erkek, dal uclarını kontrol et erkek olanları ordan kes at sadece dişilere yer olsun. Maşallah saglıklı duruyor bitkin biraz budayabilirsin tepelerden çok uzamaması için veya kontrollü bi şekilde yere dogru egmeye calıs en tepe dalları , tekrar toparlar o sömeklenmeye girene kadar

Gemici

Üye
Tam gönül istediği gibi bir ev avlusu... Denenmis tohumsa iyi kelle verirse çok şanslısın, bendede yabani tohumlar var çok iyi büyüyor cam ağacı amma velakin kaliteli kelle vermiyor. Naçizane fikrim bitkin güçlü stres buna yarar, güneş almayan dalları kes ilk pistil leri görünceye kadar bitkiyi alttan budamaya açmaya başla nefes alsın. İnşallah iyi hasat verir.
Geçen sene ki ağacın tohumlarından bunlar o ağaçta harika sömek vermişti 1 ağaç 5-6 kişilik arkadaş grubuna yaklaşık 6-7 ay hergün içmemize rağmen çok iyi yetti öyle bi sömek vardı

Gemici

Üye
Şimdiden belli etmiştir hangileri dişi hangileri erkek, dal uclarını kontrol et erkek olanları ordan kes at sadece dişilere yer olsun. Maşallah saglıklı duruyor bitkin biraz budayabilirsin tepelerden çok uzamaması için veya kontrollü bi şekilde yere dogru egmeye calıs en tepe dalları , tekrar toparlar o sömeklenmeye girene kadar
Geçen senede aynısı vardı bunun gibi hiç budama yapılmadı.. dişi ve erkekleri nasıl ayırt ediyoruz tam olarak bilmiyorum yardımcı olursanız erkekleri uçurrum

Mordecai

Moderator
Geçen senede aynısı vardı bunun gibi hiç budama yapılmadı.. dişi ve erkekleri nasıl ayırt ediyoruz tam olarak bilmiyorum yardımcı olursanız erkekleri uçurrum
translated.jpg

Male-and-Female-Cannabis-Plants-Banner-copy-translated.jpg

erkekleri uçur kanka

Son düzenleme:

Gemici

Üye
ilk fotoyu gördüm jameika sandim kanka. Ottu kildi yündü diyen arkadaslar su adamin agacina bi baksin toprak bereketli olsun yeter dogada bu bitki herturlu yetisiyor.
Bu yerli tohum aşırı büyümeye ve dallanmaya sömeklenme meyilli kanka
Geçen sene çok tohumlu sömekler verdi ama sigara güzeldi bakalım bu defa nasıl olucak

Bu tatar

Üye
Bitkinin iç kısımlarına hava akışı olması için budaman daha iyi olur küflenmemesi için, hem daha çok güneş alır sömekler

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • 2 2008Grower:
    ******* hahahaha** ****** *** **** ***** **** *** ****** ********* hahahaha***** ***** **********
  • 2 2008Grower:
    **** ** ***** ** hahahaha*****
  • 2 2008Grower:
    hahahahahahahaha
  • keşkaşif keşkaşif:
  • keşkaşif keşkaşif:
  • keşkaşif keşkaşif:
    ** **** ***** **** ***** hahahaha**** *** ******* ****** **** *********
  • keşkaşif keşkaşif:
    ****** hahahaha* ********
  • 2 2008Grower:
    **** ****** ** *** ********** ** hahahaha* ***** ****** ******** **
  • keşkaşif keşkaşif:
  • A Ahmet84:
    hahahaha ******* ****** hahahaha*** ****
  • 2 2008Grower:
    hahahaha**
  • İşteşimdikızdım31 İşteşimdikızdım31:
  • 2 2008Grower:
    ****** ****** **
  • 2 2008Grower:
    ****** ********* ***** ** ******** ******* ******* hahahaha ********** ******* ******* * *****
  • 2 2008Grower:
    ***** ***** **
  • 2 2008Grower:
  • A Ahmet84:
    +1
  • A Ahmet84:
    ***** *** **** ***** *** **** ********** ********* ***** ******* ***** *** ********** ***** *** ********* ** ***** ****** ***** *****
    ***** *** hahahaha hahahaha
  • A Ahmet84:
  • A Ahmet84:
    A Ahmet84: ***** *** ******* ********** **** ***** ******** *******