Gece ışık kapandığında fanla vantilatör çalışsa sıkıntı olurma

Lazko61

Yeni üye
Isınma filan oluyormu 150 Lik fan kullanıcam malzemeleri temin ediyorum sadece toprakla saksı kaldı fakat aklım daki soruları net çözüm bulmam lazım vantilatör sürekli çalışması sıkıntı yaratır mı yoksa zamanlayıcıyla arar aramı çalışması daha iyi olur ışık açıkken mi kapalıyken mi sulanması iyidir

Wireman

Üye
Sürekli çalışması güzel ama ara arada çalışsa sorun olmaz ışık açıkken çalışsın kesinlikle ama ısıyı dağıtır bir nebze olsa ben ışık açıldığında suluyorum açılmadan sulayanda var ama çoğu bilgi ışık açıldıktan sonraki yarım saat diyor ideal sulama için

Lazko61

Yeni üye
Sürekli çalışması güzel ama ara arada çalışsa sorun olmaz ışık açıkken çalışsın kesinlikle ama ısıyı dağıtır bir nebze olsa ben ışık açıldığında suluyorum açılmadan sulayanda var ama çoğu bilgi ışık açıldıktan sonraki yarım saat diyor ideal sulama için
Isınmadan kastım vantilatörde bı sıkıntı olurmu o yönden

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ******** ********** ********** ******* **** ******** **** ******* *** ********** ******* **** ******* *** ********
    +1
  • içiciadam içiciadam:
    ******* ***** ****** ** ********* **** ****** *** ******** hahahaha* ***** ******* ******* ******** ******** ********* *******
  • lavrens lavrens:
    +1
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
  • içiciadam içiciadam:
    ******* ***** ****** ** ********* **** ****** *** ******** hahahaha* ***** ******* ******* ******** ******** ********* ******* hahahaha** ** hahahaha
  • lavrens lavrens:
  • içiciadam içiciadam:
    ***** hahahaha*** ***** *** *******
  • lavrens lavrens:
    +1
  • lavrens lavrens:
    *** ******** ****** hahahaha** ** ******
  • lavrens lavrens:
    ****** **** hahahaha***
  • lavrens lavrens:
    ***** ** hahahaha
  • lavrens lavrens:
    ** ***** ******** hahahaha*** ***** *** *******
  • W wickedstick:
    ********* ***** ********* ******** hahahaha** ****** hahahaha ****** ****** ****** **** **** ******** ****** ******* *** ****** ******
  • W wickedstick:
    *** ********** ** hahahaha ****** ******** ******** ****** ******* ****** ***
  • T Turco:
    ****** hahahaha** ***** ******
  • T Turco:
    ****** ********** ** ********* ****** hahahaha ***** ******** ********* *******
  • T Turco:
    hahahaha *****
  • W wickedstick:
    hahahaha** ******* **** ***** *****
  • W wickedstick:
    *** ***** ****** ***** ********** **
  • T Turco:
  • W wickedstick:
    ***** *** ****** ** ********** *** ********** *** ********* * ***** ****** *****
  • W wickedstick:
  • W wickedstick:
    W wickedstick: ****** ****** ***** *** ****