Gelato-Purple Kush Autoflower first grow günlük

First growum olucak gelato purple kush ve adını bilmediğim güzel bi genetik var. En büyük saksıdaki gelato orta boy 15 l saksıdaki purple kush.Gelato 3. Güne girdi purple kush görüldüğü üzere daha yeni geliyo. İsmini bilmediğim genetik 2. Gününde.Dinlendirilmiş musluk suyunun ph’ını ayarlayıp su verdim 6.2-6.8 arası

Kabini bez hurç dolabından kendim yaptım yansıtıcı olarak acil durum battaniyesi onun üstünede 2 cmlik strafor kapladım.Odanın sıcaklığı 9-13 arası değişiyo.Isı sorunum oldugu için içine karbon ısıtıcı film kapladım ve su an sıcaklık 20-26derece arası ve nem oranı 60-80 arası değişkenlik gösteriyor.

Işığım Mars Hydro TS1000
55cm yaptım kızlarla uzaklığını dimmerda %50 şuan
Işık 20-4 yaptım
Toprak BioBizz Light Mix
Gübre An serisi
Isı ve nem ölçer

Küçük boy 2 tane masaüstü vantilötör aldım yarın onları koyucam.Giriş çıkış fanını hafta içi alıcam şuan kabinin tek kapağı 3 cm açık duruyor temiz hava giriş çıkışı olsun diye.
Karbon filtre kullanmadım çünkü koku sorunum yok.

Eksik gediğim vs birşeyim varsa yardımlarınızı ve tavsiyelerinizi bekliyorum.Hasadınız ve dumanınız bol olsun.

Ekli dosyalar

• 4AAB946C-E2C8-476F-9356-D31D1040650E.jpeg
    4AAB946C-E2C8-476F-9356-D31D1040650E.jpeg
    126.5 KB · Görüntüleme: 70
  • CC74BE24-E2B3-4F63-889F-82BB92965126.jpeg
    CC74BE24-E2B3-4F63-889F-82BB92965126.jpeg
    160.2 KB · Görüntüleme: 66
  • 79CE592E-2B95-4417-8066-DF51C2A68399.jpeg
    79CE592E-2B95-4417-8066-DF51C2A68399.jpeg
    190.6 KB · Görüntüleme: 59
  • 50EAEFE0-FF78-4367-A943-66D1FD24326A.jpeg
    50EAEFE0-FF78-4367-A943-66D1FD24326A.jpeg
    173.1 KB · Görüntüleme: 67
Son düzenleme:
C

Canna

Guest
Nem %80 olmali sicaklik 26-27 derece, ikiside düsük, nem makinan yoksa filizlerin kafasina pet sise gecir, pet sisenin daralan kismini kes üzerine delikler ac icine su sik, gecir filizlerin kafasina, su anda kök gelistirciden baska gübre yok. Suyu tam filizin dipine degil 1-2 cm uzagina daire seklinde ver, filizler boy gidiyor,isigi 5 cm kadar yaklastir.

Nem %80 olmali sicaklik 26-27 derece, ikiside düsük, nem makinan yoksa filizlerin kafasina pet sise gecir, pet sisenin daralan kismini kes üzerine delikler ac icine su sik, gecir filizlerin kafasina, su anda kök gelistirciden baska gübre yok. Suyu tam filizin dipine degil 1-2 cm uzagina daire seklinde ver, filizler boy gidiyor,isigi 5 cm kadar yaklastir.
teşekkürler bro değerli yorumların için nemi ve sıcaklığı biraz arttırıp ışığıda 5cm indirip devam ediyorum.ilerledikçe gelişimleri atıcam

C

Canna

Guest
Bitkin büyüdükce isik mesafesini ona göre ayarlamalisin, nem ve sicakligi kademeli olarak düsürmelisin, ilk 2 hafta böyle git ondan sonra, sicakligi 25 derece ve nemi 60-65 se düsür

Yakacaksın bitkileri AN de PH ÖLÇÜLMEZ ph up/down KUL LA NIL MAZ......
TS1000 TEK BİTKİ İÇİNDİR.(coco'da)
HAYIRLI GROWLAR BROM...
Bro ilk 14 gün gübre vermiyecem zaten ondan şuan phlı su veriyorum. Yabancı sitelerde forumlar ts1000 ile en fazla 3-4 bitki yetiştirip auto bitki başı 80-140 arası hasat alan insanlar tonlarca var bro. Girdik bi yola bakalım durumları paylaşırım. Yorumların için teşekkürler bu arada

progrower:)

OldSchool
Bro ilk 14 gün gübre vermiyecem zaten ondan şuan phlı su veriyorum. Yabancı sitelerde forumlar ts1000 ile en fazla 3-4 bitki yetiştirip auto bitki başı 80-140 arası hasat alan insanlar tonlarca var bro. Girdik bi yola bakalım durumları paylaşırım. Yorumların için teşekkürler bu arada
Hee tmm ozaman kardom hedef 80 gr falansa sıkıntı yok ampullede olur.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • S stoner189:
  • Uranyum Kamil Uranyum Kamil:
    ***** ** ***** *** **** **** ** ** *** ****** ******* **** ****** ******** *** ****** ***** ***** ****** **** **** ****** ***** *** ****** ***** ***** ********** *** ******* ********* ** **** ** ** ** ** *****
    +1
  • S stoner189:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
  • S stoner189:
    hahahahahahahaha
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ***** ***** ****** **** ******** *** **** ****** *** ***** ******** ** **** **** ********** ******** ****** *** **** *** *** ** hahahaha****** ***** ****
  • S stoner189:
    hahahahahahahaha
  • NewGardener NewGardener:
    ** **** ***** ** **** *** ***** *** ** * *** * ***** ** ****** ** ***** *** **** **** ** ** *** ****** ******* **** ****** ******** *** ****** ***** ***** ****** **** **** ****** ***** *** ****** ***** ***** ********** *** **
    ********** hahahahahahahaha*********
  • S stoner189:
  • Bandaleros Bandaleros:
    +1
    * ****** *** ***** **** ********* ***** ***** ****** **** ******** *** **** ****** *** ***** ******** ** **** **** ********** ******** ****** *** **** *** *** ** ********
    ******* ****** ***** ***** ******** ***** ******* *** hahahaha******* ** *********
    ***** ***** ******* **** ******** * ** **** **** ***** ****** *** ******* ** * ******** ***** ******* ** *** ******** ******* ***** ********** ***** **** ******** ***** *** *** ** ** ***** *** ****** ********** ****** *** ** **** ******* ** **** ***** ** **** *** ***** *** ** * *** * ***** ** *
  • istr istr:
    ******* ***** * ***** ** ***** ******* hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ********** ****** hahahaha* ****** ***** ***** ******** ***** ******* *** **********
    +1
    ***** * ***** ***** ***** ***** * ***** ********* ** ******* **** ******** ****** * ******* ***** * ***** ** ***** ******* hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
    ***** ********** ******** ******** **** ********* ** ***** ** **** ****** * ****** hahahaha***** ****** *** ******* ***** *** ******
  • S stoner189:
    ********** ***** ***** *** *** ******** ***** **** ******** ** ******* **********
  • istr istr:
    ***** ***** ** ****** * ***** ****** * ******** hahahaha ** ***** * ***** ***** ***** ***** * ***** ********* ** ******* **** ******** ****** *
    +1
    hahahaha ******* ** hahahaha***** ******* ********** ****** *****
    hahahahahahahaha***** ***** ******* **** ******** * ** **** **** ***** ****** *** ******* ** * ******** ***** ******* ** *** ******** ******* ***** ********** ***** **** ******** ***** *** *** ** ** ***** *** ****** ********** ****** *** ** **** *******
  • istr istr:
    ****** ******* ***** hahahaha ****** ********** *** ****** ********* hahahaha** ***** ********** ******** ******** **** ********* ** ***** ** **** ****** * ****** hahahaha***** ****** *** ******* ***** *** ******
  • S stoner189:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
    S stoner189: hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha...