Gelişim durdu yardım

Ü

Üye silindi 23498

Guest
Normal değil kanka. Ph ayarlıyormusun? Ayarlıyorsan nasıl yapıyorsun. Kökler kilitlemiş sanki kanka. Bide herkesin her dediğini yapmak mantıksız geliyor bana. Kanka bi konu bırakıcam buraya. O kankanın adımlarını takip et bakalım bi faydalı bir konu

Ü

Üye silindi 23498

Guest

Kanka sorunlarını adım adım takip et sonuca ulaşacaksın

Rolling

Üye
Köklet kilitlenmiş demişsin öldürmesem bari kızı ya o kadar uğraştım. Konuyu inceliyorum şimdi Çok moralim bozuldu şuan

Ü

Üye silindi 23498

Guest
Sanki’ dedim kanka. Kanka dert etme moralini bozma. Tecrübe etmeden olmuyor işte. Ne kadar toparlarsan o kadar iyi kankacım. Bide birilerine sormadan önce okuman lazım. Mesela benim yapraklarda ufak problemler var 1 haftadır bütün bitki sorunlarını okudum nerdeyse. Hatta dün 70 sayfalık konunun en eski mesajlarına gidip ordanda araştırdım ve henüz kimseye sormadım kanka

Rolling

Üye
Kanka çok doğru diyorsun ne kadar araştırmayı sevsemde bu konuda biraz tembellik var. Aslında tembellik de değil heyecan sabırsızlık.. bi anda olsun bitsin çözülsün istiyorum. Ama o işler pek öyle olmuyor ama bi şekilde gidiyoruz düşe kalka bitiricez inşallah az kaldı

Ü

Üye silindi 23498

Guest
Kankacım kimin ne dediğinden çok bitkiyi senin tanıman lazım. Bunun içinde çokca tecrübe ve çokca araştırmak gerekli. tecrübeyi kazanıyorsun maalesef seni üzsede faydası olacak. Ama araştırmalarınla kendi çiçeğini kıyaslarsan daha çok etki görürsün. Ben öyle yapıyorum. Okumadığım daha çok konu vardır ama sürekli araştırıyorum birçok kaynaktan

Rolling

Üye
Çok doğru diyorsun kanka bir dahaki growda yapmayacağım hatalar bunlar. En başından beri çok hatam oldu ama dediğin gibi tecrübe. 2. Growa da yavaştan başlıyorum normalde bu bittikten sonra başlayacaktım da tek bitkiyle olmuyor bu iş. Büyük hata yaparsan hiçbir şey kalmıyor elinde gerek yok bu strese kıza her stres yaşattığımda kendim de strese giriyorum :D

Ü

Üye silindi 23498

Guest
Kanka başlamadan önce günlük aç eksiklerini fazlalarını bulalım. Başlamışken tam başla. Auto tohumun var 90 gün uzun değil başladıktan sonra acele etme ama yavaşta davranma. Toprağından ışığına gübresine phına dört dörtlük yaparsan hatayı en aza indirmiş olursun

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Tommy vercetti Tommy vercetti:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
    +1
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    hahahahahahahaha*** hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
    +1
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    +1
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    ****** ******** **** ****** ***** ******* hahahaha*
  • B bouuw:
    ********** ***** ****** hahahaha
  • B bouuw:
  • B bouuw:
    ****** ****** * **** * ******** hahahaha*** ***** *** ******** **** *******
    ********** **
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    ***** ********* ******* ******** ********* ********* * ** ****** ***** ****** hahahaha******* **
  • B bouuw:
    *** ***** hahahaha*****
  • NewGardener NewGardener:
  • Night owl Night owl:
    ********** ********* **** hahahaha** *******
  • Night owl Night owl:
    **** ********** hahahaha* hahahaha***** ** *** * * ******* ** ****** hahahaha*** ******** ***** ********* ** * ******* ***** ** ******** * * *** *********
    ****** *** ****** **** ******* hahahaha** ********** *****
    NewGardener NewGardener: ****** *** ****** **** ******* hahahaha** ********** *****