Gelişim Durdu

Mgod

Yeni üye
https://ibb.co/kyhHR7p 9.güne girdim asla bir gelişim yok gün geçtikçe bu hale geldiler nem 70-80 ısı 25-30 arası fan giriş çıkışım eksik sadece ışık toprak arası 60cm pH sirkeyle ayarlanmış 6.50

Tommy vercetti

Müptezel
9. Gune geri geri kalmislar sartlar dedigin gibiyse sorunsuz ve gelismemesi icin engel yok tek soru daha sorucam tohumlar sponsor mu ? :(

anonymmynona

Yeni üye
https://ibb.co/kyhHR7p 9.güne girdim asla bir gelişim yok gün geçtikçe bu hale geldiler nem 70-80 ısı 25-30 arası fan giriş çıkışım eksik sadece ışık toprak arası 60cm pH sirkeyle ayarlanmış 6.50
Knk benim paylaşımlarıma bak aynı sıkıntıyla karşılaştım. Tohumlarda 100% sıkıntı var. Ve tek ikimiz değiliz yani bunu yaşayan. Forumda "büyümüyor" kelimesini arat ve gör.

Giriş çıkış havalandırma önemli degilmi ne giriş varmış nede çıkış bende ikiside çalışıyor şuan sponsordan aldım tohum daha 2nci günü okadarlar bendekiler nasıl oluyor peki fikir danışmak için soruyorum ?

Tommy vercetti

Müptezel
Giriş çıkış havalandırma önemli degilmi ne giriş varmış nede çıkış bende ikiside çalışıyor şuan sponsordan aldım tohum daha 2nci günü okadarlar bendekiler nasıl oluyor peki fikir danışmak için soruyorum ?
Istisnalar kaideyi bozmaz havalandirmasi olmayan arkwdas kabinin her yerini butun deliklerini kapamiyodur heralde o fidelere fan yerinden giren temiz hava yetecektir

Kanka burdan geri dönüşü var mı yani kurtulma ihtimali eğer yok diyorsan söküp atıcam sistemi direkt
öncelikle merhaba hevesin kırılmasın kanka ama daha çok infoya ihtiyaç var.
kullandığın toprak gübre kullandıysan hangi gübre kullanmamışındır inşallah kök güçlendirici hariç
2 yemek kaşığı sudan olacağını düşünmüyorum ben kanka

Melez

Müptezel
bak ne yap bilion mu kanka 2 3 litrelik saksilar var sakin pet siseden falan yapma al onlardan topraginin icerigini bilmiyoruz topragin torfu cok az markasi bilindik degil sanirim dedigim saksilara gecir bide kullandigin topragin ne oldugunu yaz

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Night owl Night owl:
    **** **** **** ***** *** ****** ******** ** ****** ********** ******** ****** *****
  • kawinnnz kawinnnz:
    ***** ********** ******* ***** ******* ***** *** ** * ********* ***** *********
  • Night owl Night owl:
    hahahahahahahaha****
  • kawinnnz kawinnnz:
  • Night owl Night owl:
    **** *** **** hahahaha ** ***** ****** *****
  • Night owl Night owl:
    ******** ***** ********** ******* ***** ******* ***** *** ** * ********* ***** *********
  • T terbiyeligunahkar:
    ******* ******** hahahaha***
  • Night owl Night owl:
    * ******* ********* hahahaha** ******* ***** *** ****** **** ** * ** ****
  • kawinnnz kawinnnz:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • kawinnnz kawinnnz:
  • Night owl Night owl:
    ******** hahahaha*** ******** ****** ** ******* ******** ***** ******** ******** ****
  • Night owl Night owl:
    hahahaha*** *******
    +1
  • Night owl Night owl:
  • kawinnnz kawinnnz:
    hahahaha*** ***** hahahaha** ***** *****
    +1
  • kawinnnz kawinnnz:
    ******* ******** hahahaha*** ** ***** ******** ***
  • Night owl Night owl:
    ******** ****** ** ****** **** ** ******* ******** ***** ********* ******* ***** **** hahahaha* ******* ******* *******
    +1
  • T terbiyeligunahkar:
  • T terbiyeligunahkar:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • T terbiyeligunahkar:
    hahahaha******** ****** ** ******* ******* *********
  • T terbiyeligunahkar:
    *** ***** **** ** ***** ******* hahahaha******* ** ***** ***** ********
  • kawinnnz kawinnnz:
  • T terbiyeligunahkar:
  • T terbiyeligunahkar:
  • T terbiyeligunahkar: