Gelişim yavaşlığı !!

DTK

Üye

Bitkilerim 22 gündür toprakta sıcaklık bu aralar biraz fazlaydı sanırım bi tık geriden geliyorlar
150w yxo led nem 55 60 civarı18/6 periyotu ile yanmakta hiç gübreli su vermedim hep ph ayarlı su ile yaklaşık 300 ml civarı sulama yaptım büyük saksılara yarın almayı planlıyorum bitkileri mantar başlangıcı için üstüne bir adet vantilatör koydum nemi de bi tık azalttım
fakat aklıma takılan soru çiçeklerimde şimdiden pistiller var sebebi nedir acaba ? @OttoMan47 @Nargile

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Bitkiler indika cok boya gimez, cicege girmisler , saksi degistirilmez bu saatten sonra , degistirsende ise yaramaz, yararadan cok zarar verir. Yüksek sicaklikta bitki gelismez. Nem 50 ye inerse iyi olur. Mantar baslangici anlamadim, bitkilerinde mantar yok su anda. Magnezyum eksikligi var, calmag ver. En bastan danissan daha iyi sonuc alirdin.

DTK

Üye
erkenden çiçeğe girme sebebi nedir ? lsd auto genetikler ağır indica da değil aslında amacım iyi sonuç almak değil abim bilmediklerimi soruyorum kızma hemen canını yerim

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Ben abiyim bazen kizarim sizin iyiliginiz icin :) auto bitki 3-4 haftada girer cicege.Tamam dostum tabiki sor bilmediklerini bende soruyorum bilmediklerimi :cool:. Sakisi degistirme saksina 20 kadar 0.5 capinda delik ac. kökler rahatlasin. Bloom gübrelerine basla isigi 2 katna cikar bütce varsa yeni isik almak icin

DTK

Üye
tamamdır tekini de büyük saksıya alayım bakalım deneyelim bişeyler aslında ışık var ama diğer çiçekteki bitkilere bakıyor bunlar biraz gümbürtüye gitti artık ne alırsak teşekkür ederim bilgilendirdiğin için hayırlı gecelerin olsun abi cansın

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Tamam dostum . Dumanin bol olsun. Sizin sayenizde, sizlerde cansiniz . Dostum cicege girmis bitkinin köklerinin gelismesi en aza iner ama al büyük saksiya kendi tecrübeni yap. Her tecrübe seni ileri götürecek

DTK

Üye
eyvallah abim benim 2 aya gümbür gümbür geliyorum filtreli ışık sistemi yaptım onlarla uğraşıyorum o zaman şöyle güzel bi günlük açarım başından beri beraber büyütürüz

OttoMan347

√SEFİR√
2. Fotoda çiçeğe girmiş diğerleri normal kanka. Yanlız çok ufak kalmışlar biri nasıl çiçeğe girmiş hayret :) gübrelemeye başla bir an önce. 1 lt suya 1 çorba kaşığı toz tarçın ekleyip 1 tatlı kaşığı nane aromalı olursa süper olur ama sıvı sabun olsun 1 tatlı kaşığı karbonat ekle 1 gün bekle mantar olan yapraklara spreyle eğer varsa ben göremedim böcek için de kullanılır.

DTK

Üye
2. Fotoda çiçeğe girmiş diğerleri normal kanka. Yanlız çok ufak kalmışlar biri nasıl çiçeğe girmiş hayret :) gübrelemeye başla bir an önce. 1 lt suya 1 çorba kaşığı toz tarçın ekleyip 1 tatlı kaşığı nane aromalı olursa süper olur ama sıvı sabun olsun 1 tatlı kaşığı karbonat ekle 1 gün bekle mantar olan yapraklara spreyle eğer varsa ben göremedim böcek için de kullanılır.
kanka sıvı sabun arıyorum da naneli bulamadım artık normal sabundan yapıcam pek de vaktim olmuyor açıkçası bu aralar çiçeğe girmesi şaşırttı beni aşırı sıcak vardı bi kaç hafta yeni yeni düzeliyor sanırım büyüme o süreçte baya yavaşladı hatta durdu o yüzden böyle kaldı yavrucaklar şimdilik önceliğim de kayınbabanın sigarlarda güzel çiçeğe girenler var onlardan sonra şafak sezer gibi müsaade alıp yönetime el koyucam bakalım sağolasın varol

OttoMan347

√SEFİR√
kanka sıvı sabun arıyorum da naneli bulamadım artık normal sabundan yapıcam pek de vaktim olmuyor açıkçası bu aralar çiçeğe girmesi şaşırttı beni aşırı sıcak vardı bi kaç hafta yeni yeni düzeliyor sanırım büyüme o süreçte baya yavaşladı hatta durdu o yüzden böyle kaldı yavrucaklar şimdilik önceliğim de kayınbabanın sigarlarda güzel çiçeğe girenler var onlardan sonra şafak sezer gibi müsaade alıp yönetime el koyucam bakalım sağolasın varol
İşin rast gelsin bro

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    +1
    +1
  • NewGardener NewGardener:
    ********* ***** **** ***** ****** ****** **** **** ***** *** **** **** ********
    ******** ******* ***** hahahaha **** ****** ** ******* ******** ***** ****** ******
    *** ********* **** ******* ***** ****** *** hahahaha*
    +1
    ** ****** **** **** **** ********** *** * ******** hahahaha*
    +1
  • B Bacardi:
    hahahaha**** ******** hahahaha hahahaha*** ***** **** **** hahahaha*
    ******** ******** ********* * ***** ********* ***** **** ****** ****** ******
    ******** ******** ********* * ***** ********* ***** **** ****** ****** ****** ***** ***** * ** hahahaha* **** ******* ***** ***** ********* ** ***** **** ********** ******** ******* ***** ********
    +1
    hahahaha**** ******** hahahaha hahahaha*** ***** **** **** hahahaha****** ***** hahahaha ** hahahaha* ******** hahahaha** hahahaha*
  • B Bacardi:
    hahahaha** ***** ***** **** * **** ********** **** ** *****
  • Q quavo52:
  • Q quavo52:
    hahahaha**** ***** *** ******* hahahaha*
  • J johnny513:
    ******* ****** ******* **** ******** ******* hahahaha ***** hahahaha***** **** ** hahahaha
  • J johnny513:
    ** hahahaha* **** ****** ****** hahahaha***** ** hahahaha******* ******** **** *******
    hahahaha**** ***** *** ******* hahahaha* hahahaha*** ****** *** **
    +1
    hahahaha** ***** ***** **** * **** ********** **** ** ***** *** *** ******** *** *** ***** ********** ****** ****** **** ******** ****** ******* * ****** ** **** ***** ********* ******* **** hahahaha
  • KOVACI KOVACI:
    **
    KOVACI KOVACI: **