Gelişimi çok mu yavaş ? Bi kontrol eder misiniz üstadlar?

Insomnia2

Yeni üye
Arkadaşlar hayırlı geceler dumanınız bol olsun, bitkim foto toplamda 71. Günde çiçeklenmede ise 14. Gün sizce çiçek gelişimi ne durumda? Önerebileceğiniz bir şey var mı? Biobiz serisi kullanıyorum.

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Masallah iyi is cikartiyorsun :) Alttan biraz yaprak kes bitkinin gücü yukariya sömeklere gitsin, ama kafana göre kesme hangi yapraklari kesecegini bilmiyorsan danis dostum

Insomnia2

Yeni üye
Masallah iyi is cikartiyorsun :) Alttan biraz yaprak kes bitkinin gücü yukariya sömeklere gitsin, ama kafana göre kesme hangi yapraklari kesecegini bilmiyorsan danis dostum
Sağol kanka üç dört kez kez toplamda 6-7 yaprak aldım heralde. Hangilerini almalıyım ben büyük yapraklardan aldım.

kanka big bud advanced nutrients isimli gübre firmasının gübresi erken çiçeklenme döneminde kullanılıyor güzel ürün ben kullanıyorum memnunum bitki güzel duruyor maşallah iyi bir hasat alırsın diye umuyorum. Budama yapabilirsin alttaki sömeklere giden ışığı kesen yaprakları öncelikli olarak budayabilirsin deforma olmuş yıpranan yapraklara da öncelik verebilirsin ben 2-3 günde bir 3-5 yaprak alırdım duruma göre

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Sağol kanka üç dört kez kez toplamda 6-7 yaprak aldım heralde. Hangilerini almalıyım ben büyük yapraklardan aldım.
Dostum göveden catal seklinde 2 yaprak cikiyor, bitkinin alt kismindan o catal yapraklarin alttan cikanini kesmelisin. Ütten cikan sömek dali olacak onlara okunma. Abartmada bir seferde en fazla 4 yaprak.

Insomnia2

Yeni üye
Dostum göveden catal seklinde 2 yaprak cikiyor, bitkinin alt kismindan o catal yapraklarin alttan cikanini kesmelisin. Ütten cikan sömek dali olacak onlara okunma. Abartmada bir seferde en fazla 4 yaprak.
Kanka bana çiçeklenmenin ilerleyişi çok yavaş geldi, burda arkadaşların hasat zamanı görsellerine denk geliyorum benim bitkinin o seviyeye ulaşması bu hızda zor gibi bilmiyorum yanlış mı düşünüyorum.?

Insomnia2

Yeni üye
kanka big bud advanced nutrients isimli gübre firmasının gübresi erken çiçeklenme döneminde kullanılıyor güzel ürün ben kullanıyorum memnunum bitki güzel duruyor maşallah iyi bir hasat alırsın diye umuyorum. Budama yapabilirsin alttaki sömeklere giden ışığı kesen yaprakları öncelikli olarak budayabilirsin deforma olmuş yıpranan yapraklara da öncelik verebilirsin ben 2-3 günde bir 3-5 yaprak alırdım duruma göre
Kanka o resimler çiçeklenmede 14. Gündü şu an 16. Gün ama hiç bir fark yok. Yavaş gelişiyor gibi

Insomnia2

Yeni üye
Topmax ile birlikte kullanılıyorsa alırım dostum.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** hahahaha*** *** ***** ****** ** ********* ****
  • T Tropikal.MR:
    ****** ** ********* ******* ******* ****** ***** ***** ******* hahahaha* ******
  • D Dark44:
  • T Tropikal.MR:
    *** ******* *** ****** ******* ****** ** *** ********* ****** ******* ******** ****** ********** *** hahahaha
  • T Tropikal.MR:
  • Emmy Emmy:
    ***** ** ****** *** ***** hahahaha***** **** *****
  • D Dark44:
    ****** ****** ********** *** *** **** *** hahahaha* *** ******* *** ****** ******* ****** ** *** ********* ****** ******* ******** ****** ********** *** hahahaha
  • T Tropikal.MR:
    ***** hahahaha*** ******* *** ** **** ***** hahahaha ********* **** ****** **** ********* hahahaha*** *** hahahaha** hahahaha****** ***** ****** **** hahahaha*** hahahaha***** ******** ***** ********** ********* *** hahahaha*** **** ***** ********** ******* ******** ******* ****** ******
  • spotify artist spotify artist:
    ****** *** ********** *** ******** ****** ****** ******* ** ****** hahahaha** **** ****** ***** hahahaha ******** ***** ** ***** **** **
  • T Tropikal.MR:
    **** ****** hahahaha****** ******* *** ******** ****** ****** ******** *** hahahaha********* *** hahahaha** hahahaha** ******** hahahaha******* ** ******** hahahaha* ****** ******** ********* ** ****** ******* ***** hahahaha********* ******* ***** *** ** ****** hahahaha ******* ****** ** *** hahahaha ****
  • ax-b ax-b:
    ******** ***** ***** * ******* ********** *** ******* * **** **** ****** *** ******** ***** hahahaha** ** ****** *** *****
  • Narkotik Narkotik:
  • Narkotik Narkotik:
  • ax-b ax-b:
  • ax-b ax-b:
    *** **** ***** **** hahahaha****** hahahaha **********
    +1
  • Narkotik Narkotik:
    ****** ****** ********** ***** ******** ** ****** *** ********** *** ******** ****** ****** ******* ** ****** hahahaha** **** ****** ***** hahahaha ******** ***** ** ***** **** **
    ******* **** ********** ****** ** ****** ****** ********** ***** ******** **
    ***** ******* ***** *** ***** ***** *** ***** ** **
  • Narkotik Narkotik:
  • ax-b ax-b:
    **
  • T Tropikal.MR:
    ******* ******* ****** *** hahahaha * **
  • Narkotik Narkotik:
    hahahaha **********
  • Narkotik Narkotik:
  • ax-b ax-b:
    *** ********* ********** ******** **