Gene yaptım yapacağımı acil yardım knkalar

Knkalar dün itibariyle ışığı mal gibi 15 cm yakınlaştırdım sabah bi baktım kıvrılan yapraklar hemen uzaklaştırdım. Gübreyide biraz fazla vermiş olabilirim :D
Bu konuda ne yapmam gerekiyor?
Resimler biraz fazla ama doğru teşis için işe yarar diye düşündüm.

@Serixx21 @silas34 @SerseriGrow @dlwkuzu @auto420

a-420

Müptezel
selam kanka ısıgı uzak tuttuysan sıkıntı olmaz bıdaha boyle cılgınlıklar yapma **** :D

S

silas

Guest
Ne yapıcaksın ki yapacağını yapmışsın şu açtığın konularda önerdiklerimizin yarısını dinlesen ohooo. Bitki çiçeklenmede olmasa yosun gübresi ışık yanığına iyi geliyor ama çiçeklenmedesin kullanamazsın. Hasar alan yapraklar düzelmez, o şekilde deforme kalacak.

Ne yapıcaksın ki yapacağını yapmışsın şu açtığın konularda önerdiklerimizin yarısını dinlesen ohooo. Bitki çiçeklenmede olmasa yosun gübresi ışık yanığına iyi geliyor ama çiçeklenmedesin kullanamazsın. Hasar alan yapraklar düzelmez, o şekilde deforme kalacak.
knka vallahi ne desen haklısın. Çok hızlı önlemler alıp hatalarıma devam etmicem. Sanırım bu durum hasatımı etkileyecek ama genede hasat alırım değil mi?

S

silas

Guest
Ufak bir hata sıkıntı olmaz biraz geriye attı seni sadece. Bitki yeni fan yaprakları çıkaracak onların yerine

Ufak bir hata sıkıntı olmaz biraz geriye attı seni sadece. Bitki yeni fan yaprakları çıkaracak onların yerine
Üstadım sorun gün geçtikçe büyüyor. Tüm yapraklara sıçradı desem yeridir. Bunun ne ışıkla nede gübreyle ilgisi var gibi. Çünkü herşey yolundayken bile artıyor hastalık. Çok kötüyüm knka nasıl bir yol izlemeliyim ?

Knkalar sorunun fosfor olduğunu düşünüyorum. Çünkü çiçeklenmeye girene kadar hiç bir sorunu yoktu. Işığı yakınlaştırdığımda ise lekeler hızlanmıştı. Fosfor olmadığı için ışıkla muhatap olan yapraklar kuruyup gidiyor.

S

silas

Guest
Potasyum eksikliği, ph ölç, gübre çizelgeni tekrar gözden geçir, organik takviye olarak yarasa gübresi ver geçmiş olsun :)
yok uranyum eksik haamııınaa :D

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • içiciadam içiciadam:
  • içiciadam içiciadam:
    **** ******* hahahaha *** **** ***** ***** **** ***** ****** ******
    +1
  • m4a1kush m4a1kush:
  • içiciadam içiciadam:
    ***** *** ********* hahahaha ****
    +1
  • m4a1kush m4a1kush:
  • içiciadam içiciadam:
  • içiciadam içiciadam:
    ****** * ***** ******* ******* ********* *** * ** ***** hahahaha ******* hahahaha*
  • m4a1kush m4a1kush:
  • m4a1kush m4a1kush:
    ******* ****** ***** ********* hahahaha ******
  • m4a1kush m4a1kush:
    **** **** ****** ***** **** *** ******* ** *** ****** ***** hahahaha**** ********* * **** ****** *******
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ***** * * **** **** **** ****** ******* ***** ******* ** **** ***** ********** hahahaha******* ***** *** ******* ****
    +1
  • içiciadam içiciadam:
    +1
  • U umutsuzlar:
    hahahaha ****** ***** ****** ****** **** ****** ********** ******* ****** ** ** ********** ***** ****** ****** *** ********* *
  • m4a1kush m4a1kush:
    ****** *** ****** *** ** ***** ****** ***** ****** ****** *** *** ****** ******** ** *********
    +1
  • içiciadam içiciadam:
    hahahaha** ******** *** ******* *** * ******* ***** ****** ****** ******* ****** ********* ** ****** ****** ***** ******* ********** hahahaha ****** ***** ****** ****** **** ****** ********** ******* ****** ** ** ********** ***** ****** ****** *** ********* *
  • içiciadam içiciadam:
    ********* ********* ** ********* ** *** ** ***** ****** ***** ****** ****** *** *** ****** ******** ** *********
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ****** hahahaha **** ****** ** ***** *********
    +1
  • m4a1kush m4a1kush:
    ***** ********** **** ********* ***** ********** ***** hahahaha* ****** hahahaha **** ****** ** ***** *********
  • m4a1kush m4a1kush:
    ****** ******* hahahaha** hahahaha***** ***** hahahaha* ******* **** ***** ***** ***** ********** *********
  • içiciadam içiciadam:
    ***** hahahaha* ****** ******* ****** ** *** *** **** hahahaha*** ****** ****** ****** hahahaha ******* ***** hahahaha* ******* ******** ***
    +1
  • m4a1kush m4a1kush:
    ****** ******* hahahaha*** ***** ********* **** hahahaha**** ********** hahahaha** ******* ***** *********
    +1
  • içiciadam içiciadam:
    *** ***** hahahaha* ***** ***** hahahaha*** hahahaha ******* hahahaha ***** ****** hahahaha** ********** **** ***** *** ****** ********* *** ****** ******* hahahaha*** ***** ********* **** hahahaha**** ********** hahahaha** ******* ***** *********
    +1
  • m4a1kush m4a1kush:
    ******** ***** ******* ***** ********** ** *** ***** ********* hahahaha****** ********** ****** ** ********** *** ***** hahahaha* ***** ***** hahahaha*** hahahaha ******* hahahaha ***** ****** hahahaha** ********** **** ***** *** ****** ********* ***
  • m4a1kush m4a1kush:
    T Taha2580: **