GENETİK ÖNERİ

Grow_

Yeni üye
Merhaba bilge dedeler ve nineler ben güzel bir genetik arıyorum Gorilla cookies auto hakkında güzel yorumlar var gibi sizin öneriniz nedir ?

sanaldarbe

Kıdemli Üye
biraderim seni hiç tanımadan sana akşam yemeği öneremeyeceğim gibi aynı, seni hiç tanımadan sana genetik öneremem :) ne seviyorsun kendin karar vericeksin, ışığı kapatıp bi müzik açıp kendi kendine harika bi kafa yaşamak mı, güldürüp karnını ağzından çıkartacak bir genetik mi, muhabbete doyduracak veya yaratıcılığında tavan yaptıracak şeyler mi ? her şey mümkün ve mevcut :)

Grow_

Yeni üye
Ağa tam nokta atışı yaptın diyebiliriz ben komedi ağırlıklı gırgır şamata bolca güldürmeli düşündürmeyecek mümkünse unutturacak hiç öyle saatlerce muhabbette aramıyorum yüzümüz gülsün yeter Hayat pek güldürüyor
biraderim seni hiç tanımadan sana akşam yemeği öneremeyeceğim gibi aynı, seni hiç tanımadan sana genetik öneremem :) ne seviyorsun kendin karar vericeksin, ışığı kapatıp bi müzik açıp kendi kendine harika bi kafa yaşamak mı, güldürüp karnını ağzından çıkartacak bir genetik mi, muhabbete doyduracak veya yaratıcılığında tavan yaptıracak şeyler mi ? her şey mümkün ve mevcut :)

sanaldarbe

Kıdemli Üye
Ağa tam nokta atışı yaptın diyebiliriz ben komedi ağırlıklı gırgır şamata bolca güldürmeli düşündürmeyecek mümkünse unutturacak hiç öyle saatlerce muhabbette aramıyorum yüzümüz gülsün yeter Hayat pek güldürüyor
o zaman ben de mexican airlines ı öneriyorum

Amca35

Kıdemli Üye
Kankalar sponsor, kush seeds ve sponsor seedsten başla TR içi güvenilir tohum Bankası varmı acaba

Kendi adıma mexica airline merak ediyorum.

Bir arkadaşım girl scout cookie bakmış, gelişimi biraz yavaş. Boğmayan bir bitki.

wish

Üye
güldürüm ağzumu karnımdan çıkarcak genetik pls

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • içiciadam içiciadam:
    hahahaha***
  • içiciadam içiciadam:
    ** ******** **
  • içiciadam içiciadam:
  • H Heisenberg01:
  • içiciadam içiciadam:
    *** hahahaha** ********* **** ***** hahahaha ******
  • H Heisenberg01:
    *** hahahaha** ********* **** ***** hahahaha ****** hahahaha*****
  • H Heisenberg01:
    +1
  • içiciadam içiciadam:
  • içiciadam içiciadam:
  • H Heisenberg01:
  • içiciadam içiciadam:
  • H Heisenberg01:
    *** ***** ******* *** **** hahahaha*** ** ***** **** ******** **** *****
  • H Heisenberg01:
    ***** hahahaha
  • H Heisenberg01:
  • H Heisenberg01:
    ***** ** **** hahahaha** ****** ** ******** **********
  • H Heisenberg01:
    ******* ****** **** ******* *** **** **
  • kawinnnz kawinnnz:
    hahahahahahahaha ***** ******* *** ***** *** ********* ***** ****** ** hahahaha
  • içiciadam içiciadam:
    ****** ***** ****** ***** ***** hahahaha **** ********
  • H Heisenberg01:
    ****** ***** ****** ***** ***** hahahaha **** ******** ***** **** ****** ******* ** ******** ******* ******
  • kawinnnz kawinnnz:
  • H Heisenberg01:
  • içiciadam içiciadam:
    ****** *** ******* ****** **** ******* *** **** **
  • içiciadam içiciadam:
    ** ****** ***** ***** ******* **** ******* ***** ***** *** **** ***** **** ****** ******* ** ******** ******* ******
  • H Heisenberg01:
    ** ****** ***** ***** ******* **** ******* ***** ***** *** **** ***** ****** **** *** ***** *** **
  • içiciadam içiciadam:
    ***** **** ***** hahahaha** **** ***** *** **********
    içiciadam içiciadam: ***** **** ***** hahahaha** **** ***** *** **********