Gg4 lerimiz var, 12 günlük filiz sizce durum nasıl?

no_smoke

Yeni üye
Benim 10günlük henüz 5 tane yaprağı bu kadar değil bile. Balkonda güneş ışığı ile idare etmeye çalışıyor. Benimkiyle kıyaslayınca gayet iyi bence :D

MoneyB

Üye
Benim 10günlük henüz 5 tane yaprağı bu kadar değil bile. Balkonda güneş ışığı ile idare etmeye çalışıyor. Benimkiyle kıyaslayınca gayet iyi bence :D
Üstad bu filizler 600wattlık bitki lambası ile yetişiyor, ışık yetersizliği bu bitkiler için fazlasıyla problem barındırıyor, zaten ilk deneyimimi bu yüzden kayıp şeklinde kapatmıştım.

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Dostum bitkin indika dominant yani sativa gibi boya gitmez bodur kalir. Elindeki 600 watt isigin markasini varsa teknik bilgilerin yaz lütfen

MoneyB

Üye
Dostum bitkin indika dominant yani sativa gibi boya gitmez bodur kalir. Elindeki 600 watt isigin markasini varsa teknik bilgilerin yaz lütfen
Ustam tam da seni bekliyordum ayağına sağlık hızır gibisin gerçekten. Lumatek 600 watt full spectrum Grow lambası var şuan 50.000 lümenlik , aynı setin bir de çiçeklenme için olanı var, çiçeklenmeye girdiğinde onu takacağım.

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Su anda o lambaya yarim gücün biraz üzerini güc ver, yani 30.000 lümen yeter su anda, cicege girince bitkin. tekrar yaz ve o cicek lambasinin rengi ya kirmizi yada sari gün isigi olmali.

MoneyB

Üye
Su anda o lambaya yarim gücün biraz üzerini güc ver, yani 30.000 lümen yeter su anda, cicege girince bitkin. tekrar yaz ve o cicek lambasinin rengi ya kirmizi yada sari gün isigi olmali.
Ustam Lambam Balast a bağlı güç dengesini nasıl ayarlayabilirim acaba, çünkü reflektör kablosu ile balastı bağlayarak işlem yapıyorum, balastımda herhangi bir ayar mevcut değil. çiçeklenme ışığımda 600 watt lık lumatek 240v Hps.

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Kusura bakma ben teknik özürlüyüm o konuda sana yardimci olamam . Sadece vermen gereken isik gücünü biliyorum ve onu sana yazdim.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********