Ghost OG auto 23. Gün

Öncelikle Herkese İyi Bayramlar Dostlar.
Bitkilere 1 Hafta Önce Verdiğim Gübre Biraz Fazla Kaçtı Gerekli Müdahaleyi Yaptım Fakat Endişelendiğim Bir Nokta Bu Bitki Neden Ufak
Profesyonel Bir Yetiştirici Olmadığım Aşikar Yinede Uygulamaları Ve Müdahaleleri Doğru Yaptığımı Düşünüyorum. Bitkiyi Stresten Uzak Tutuyorum. 23 Günü Geride Bıraktım Tohumlamı Alakalı Yoksa Bir Yerde Yanlış Mı Yapıyorum Bilemiyorum.

Akdeniz İklimi Şuanda Ortalama Sıcaklık 22-28 Derece Nem 50-65 Bitkimi

Değerli Growlardan Bitkinin Değerlendirmesini ve Tavsiyelerini Bekliyorum. ( Eklemediğim Birşey Varsa Söyleyin Dostlar! )

Gübre : Sıvı Biobizz Gübreler ( PPM Değerlerini Kısa Dönem Bitkilerine Göre Veriyorum)
Ayrıca Calmag kullanmaya başlamalımıyım Kullanmam gerekiyorsa sadece Sulamalarda mı vermeliyim?

Toprak : Gübresiz Süper Nif Toprak ( pH ayarlanmış )

Son düzenleme:

MalrukLord

Doktor
kökler geliştikten sonra bitki büyümesi hızlanacak sen de şaşıracaksın çok üstüne gitme standart devam. ayrıca çiçeğe girmeden önceki dönem stretch adı veriliyor bitki baya boya gidiyor.

İyi Akşamlar.
Bitki şuanda 28. günde ve çiçeklemeye biraz erken girdi hava şartlarından dolayı bi kaç gün gelişimi yavaşladı tekrardan bir fotoğraf atıyorum, değerlendirmeni bekliyorum kral. @MalrukLord

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Mordecai Chat bot:
    Night owl Night owl: ***