gidişat iyi değil.emekler boşa gidiyor gibi

Bee

Yeni üye
kanka selam. yapraklardaki lekeleri mi sorun ettin? bir eksiklik yaşıyor bitkin. Şu diyemem ama Prof arkadaşlar görünce yanıtlayacaktır. büyük bir sorun yok gibi. eğitim vermeye çalışmışsın sanırım orda bir hata var. Fan yapraklarını bağlamışsın. Onun üstünden çıkan budları bağlayıp yönlendireceksin.

Vedoo

Kıdemli Üye
Cvp: gidişat iyi değil.emekler boşa gidiyor gibi

kankam ph ı ölçüp suyunu gübresini vermiyorsun ph ı ölç 6.3 yap düzelir kalsiyum eksikliği başlangıcı calmag varsa ver. phı ölçmeden verdikce durumu tekrarlar.

hunapris

Yeni üye
Cvp: gidişat iyi değil.emekler boşa gidiyor gibi

Bee' Alıntı:
kanka selam. yapraklardaki lekeleri mi sorun ettin? bir eksiklik yaşıyor bitkin. Şu diyemem ama Prof arkadaşlar görünce yanıtlayacaktır. büyük bir sorun yok gibi. eğitim vermeye çalışmışsın sanırım orda bir hata var. Fan yapraklarını bağlamışsın. Onun üstünden çıkan budları bağlayıp yönlendireceksin.

aynen o lekeler .kanka o butlar çok sert kırılmasından korktum biraz daha büyümesini bekliyorum

bayansomek' Alıntı:
Gübre kullanıyor musun yazar mısın kullanıyorsan. Genelde gübre eksikliği olarak yorumlanıyor

sadece bio bizz grow veriyordum

Vedoo' Alıntı:
kankam ph ı ölçüp suyunu gübresini vermiyorsun ph ı ölç 6.3 yap düzelir kalsiyum eksikliği başlangıcı calmag varsa ver. phı ölçmeden verdikce durumu tekrarlar

kanka gübresini veriyordum biobizz grow .kanka yabancı bir sitede okudum flush atılması gerektiğini yazıyordu bende yağmurlu havalarda balkona kovaları koyarım o suyla flush attım 3 katı  kadar olmasada su saksının dibinden berrak aktı. umarım yanlış bişey yapıp durumu dahada kötüleştirmem .kalsiyum için yumurda kabuklarını ufalayıp versem olur mu.  kanka şimdi ne yapmalıyım bi akıl ver

Ü

Üye silindi 16592

Guest
Kanka selam, kalsiyum sorunu yasiyorsan Calmag alabilirsin

Jiyan

Yeni üye
Kanka sorunların cogu ph dengesizliginden oluyor 6 ile 6.6 ph arasında ayarla su ve gübreli suyu çogu sorun düzelir gereyi kalan sorunlar kendini belli eder

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TonajlıMüptezel TonajlıMüptezel:
  • L lityum:
  • Madkusa Madkusa:
    ****** **
  • L lityum:
    +1
  • L lityum:
    **** ******* hahahaha **
    ****** ***** hahahaha* hahahaha ******** ***** ***** *** ******
    *** ******** hahahaha***
  • L lityum:
  • NewGardener NewGardener:
    ***** *** ******** * **** hahahaha ******* *** * **** hahahaha**** ***** ***** hahahaha* *** ********* ********* *** ****** ****** **** ****** **** hahahaha****
  • L lityum:
    * ***** *** ***** hahahahahahahaha****** **** **** *** ****** ********* ******** ******** ******* ********* ** ******* **** *** hahahaha** ******* *********
  • Madkusa Madkusa:
    **** ***** **** ******* ******** ***** **** ****** ***** ***** ****** ***** ***** ****** ********* ******** *** ** *******
  • Madkusa Madkusa:
    ***** * ** hahahaha* ****** ********** ********** ******* **** ****** ******
  • Madkusa Madkusa:
    hahahaha* ******* ******** ********** ****** ***** *****
  • L lityum:
  • L lityum:
    hahahaha ******** ***
  • Madkusa Madkusa:
    hahahaha** ***** *******
  • NewGardener NewGardener:
    ***** *** ****** ******* *** hahahaha ** ********* ****** ****** *** ****** **** ****** ******** *** *** **** hahahaha* ******* ******** ********** ****** ***** *****
  • I ichbinkrytpon:
  • Madkusa Madkusa:
    **** **** ** ***** *** ****** ****** ****** ****** ********* *** ***** ***** ***** ***** ******* ****** ** *** ******* ** hahahaha*
  • Madkusa Madkusa:
    ** *
  • Narkotik Narkotik:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha********* ****** **** ******
  • Narkotik Narkotik:
    ** ********* ********** hahahaha* ** ******
  • Narkotik Narkotik:
    Narkotik Narkotik: ******* ***** *****