Gidişat iyi değil gibi:(

Cabbar delisi

Yeni üye
Selam kankalar. Forumda yeniyim.
Uzun dönem kızlarımı ektim kafa çıkarmaya başladılar ama sanki yolunda gitmeyen bişeyler var. Işık mars sp3000 kullanıyorum 45cm mesafe bıraktım. Sıcaklık 25lerde nemde 65-80 arası oynuyor. Öncelikle kızların saksılarını iyice poşetle kapatmıştım nemlensin diye 2-3 gün tutup çıkardım poşetleri. Böyle kafa çıkardılar ama toprakta yeşilimsi yosun gibi şeyler çıktı ufaktan, aşırı nemden olduğunu düşünüp çıkardım poşetleri.kızlarımın rengi de solmuş sanki??:(Bundan sonrası için nasıl ilerlemeliyim yardımlarınızı bekliyorum kankalar.

Ekli dosyalar

• 92ED6173-8E25-4972-BB51-5AA5F95CFCAB.jpeg
    92ED6173-8E25-4972-BB51-5AA5F95CFCAB.jpeg
    643.4 KB · Görüntüleme: 37
  • 4FE0DFA1-0AFB-44C4-8289-C89DF1776B00.jpeg
    4FE0DFA1-0AFB-44C4-8289-C89DF1776B00.jpeg
    731.3 KB · Görüntüleme: 38
  • 82D47904-14C7-46F7-A122-7B77A4AC3252.jpeg
    82D47904-14C7-46F7-A122-7B77A4AC3252.jpeg
    833.6 KB · Görüntüleme: 37
  • F4E6A793-1C9D-4BEE-A19C-47D41F1FA3B6.jpeg
    F4E6A793-1C9D-4BEE-A19C-47D41F1FA3B6.jpeg
    634.4 KB · Görüntüleme: 37

Byfendi

Kıdemli Üye
Kaç.günlük kanka kızlar? Poşetlere delik açmadiysan nem ve havasızlık gelişimi etkileyecektir.fazla su vermişte olabilirsin.bu boydaki bitkilere topragı nemlendirsen yetecektir.kuruyana kadar su yok.. Ama toparlayacaklarıni dusunuyorum. Iyi hasatlar.

Cabbar delisi

Yeni üye
Kanka poşetli 5 poşetsiz 5 gün oldu yani toplamda 10 gün oldu. :(( ve haklısın kanka poşetlere delik açmadım:) bu durum büyümeyi de yavaşlattı galiba umarım toparlarlar.

WDT

Üye
Kanka havasız ve aşırı nem toprakta yosun yapmış. Bol hava bol oksijen ver. Varsa hafif vantilatör 2 gün çalışsın. Suyu kes

cemsid

Üye
Selam kankalar. Forumda yeniyim.
Uzun dönem kızlarımı ektim kafa çıkarmaya başladılar ama sanki yolunda gitmeyen bişeyler var. Işık mars sp3000 kullanıyorum 45cm mesafe bıraktım. Sıcaklık 25lerde nemde 65-80 arası oynuyor. Öncelikle kızların saksılarını iyice poşetle kapatmıştım nemlensin diye 2-3 gün tutup çıkardım poşetleri. Böyle kafa çıkardılar ama toprakta yeşilimsi yosun gibi şeyler çıktı ufaktan, aşırı nemden olduğunu düşünüp çıkardım poşetleri.kızlarımın rengi de solmuş sanki??:(Bundan sonrası için nasıl ilerlemeliyim yardımlarınızı bekliyorum kankalar.
Dostum nemi de düşürme ama bu aralıkta, nem yuksek olsun yine. Nem makinesine yüklen ya da tepelerine pet sise geçir. Nemi düzgün alamayınca gelismiyorlsr. Fide halindeyken, sudan çok nemden besleniyorlar.tum fideler için geçerli bu.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TabldotLife TabldotLife:
  • 420x 420x:
  • NewGardener NewGardener:
    ****** **** ** *** hahahaha**** ******** ***** ********* ****** ********** *** ******** ********
  • 420x 420x:
    *** **
  • 420x 420x:
    hahahaha* *** ***** ****** **
  • S sefilzenci:
    **** ******* ****** hahahaha**
    ****** ****** ***** **
    **** ****** ** ******* ********** ***** ****** **
    ***** ******* **** hahahaha* ***** *****
  • 420x 420x:
    ***** **** *** ** ****** *** ********** ******* ****** hahahaha* ******** ******* **** ******** ******* ******** *******
  • 420x 420x:
    ******* hahahaha* *****
  • lavrens lavrens:
    ******* **** ** ******** ********* ***** ***** **** *** ** ****** *** ********** ******* ****** hahahaha* ******** ******* **** ******** ******* ******** *******
    +2
  • 420x 420x:
    ***** ** ******* *** ******* ******** ****** ****** ********** ******** ****** ***** ******* **
    +1
  • S sefilzenci:
    * ********* ****** *** **** **** ******** *** ********** ******** **
    ******* ****** ********** ******** ********* ***** ****** ****** ****** ** ******* *** ******** ****
  • 420x 420x:
    **** *** ***** **** ***** *** **** hahahaha* ** ********* ********* *** * *** ********** ******* **
  • 420x 420x:
    * ********* ****** *** **** **** ******** *** ********** ******** ****** *** ***
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ***** ******** **** *** ******* ****** ******* ****** **** hahahaha*** ** ******* *** ******** ****
  • 420x 420x:
    420x 420x: ******* ****** ******* *****