Girl Scout Cookies - Gorilla Glue#4 [AUTO]

karanfilyedi

Yeni üye
Merhaba Arkadaşlar

2 adet auto 4.11.2019 tarihinde ilk baş su içerisinde çatlattıktan sonra Biobizz lightmix torf toprağa aldıgım(şimdiki kafam olsa plagron marka kullanırdım)
2 adet kızımı yetiştirmeyi planladığım ebeveyn banyosu(havalandırma sadece kücük banyo camını açmak
mylar filmleride söktüm paramda yok )
600 watt ışık sisteminde nereden baksan 10 ay kullanmışımdır lambaları ömürleri bitik değil ama ışığın sağlığı açısından artık değişme vakti geldi fakat yinede değiştirmeye gücümün yetmediği için bunlarla devam edeceğim power plant 600 w mh + Sylvania 600 w çift spektrum Hps lambam ile
Growa başlamayı düşünüyorum
Bez saksı +torf gübre envai çeşit var günlük tutacağım bugün
7.11.2019 topraktan kafayı kaldırdılar
https://imgur.com/a/CC9HEKT

BaRon49

Yeni üye
Cvp: Girl Scout Cookies - Gorilla Glue#4 [AUTO]

aga sen yine iyisin ben cop posetinden 50 litrelik saksi yaptim acaba patlarlarmi 50L saksilar 60 70 lira hep

noita

Yeni üye
2 güzel genetik,umarım istediğin gibi güzel bir grow olur.Havalandırma biraz ürküttü.Takipteyim.İyi growlar kanka!

Yarasaabi

Yeni üye

Aga neden şimdiki kafam olsa plagron alırdım dedin toprağı

karanfilyedi

Yeni üye

Yarasaabi' Alıntı:
Aga neden şimdiki kafam olsa plagron alırdım dedin toprağı

daha önce biobizz toprak kullandım ve ektiğim bitkiler hep öldü hiç bir sorunda yaşatmadım gübredendir dedim ışıktandır dedim ama büyük ihtimal biobizz hastalık getiriyor bitkiler kök kısmından sorun yaşadı hep

Narkotik

Üye

BaRon49' Alıntı:
aga sen yine iyisin ben cop posetinden 50 litrelik saksi yaptim acaba patlarlarmi 50L saksilar 60 70 lira hep

50 LİTRE SAKSIYI NAPACAN MK SEKOYA MI YETİŞTİRİYON KANKA aS:dA:SD:as

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Coke Coke:
    hahahahahahahaha********
  • Coke Coke:
    *** *** * ****** *** **** ******* **
  • İstanbul İstanbul:
    ***** *** hahahaha **** hahahaha***
  • İstanbul İstanbul:
  • Coke Coke:
  • Coke Coke:
  • İstanbul İstanbul:
    *** *** hahahaha****
  • Night owl Night owl:
    *** ***** *** * ****** *** **** ******* **
  • Coke Coke:
    ****** *** hahahaha ***** ********* ********* **
  • İstanbul İstanbul:
    +1
  • İstanbul İstanbul:
  • K kiraquma:
    *** **** ******* **** ** **** **** ******** ****** ** ***** ******* * **** hahahaha** *** ** ****** ****** hahahaha* ********** **** *** ******** ***** ****** *** ******* hahahaha**** ** **** ***** *** ***** **** ****** ****** ***
  • Coke Coke:
    ***** ******** *** ** **** ** ********* * ** ***** ***** ********** *** **** ******** hahahaha ****** ********* ********* *********
  • Coke Coke:
  • İstanbul İstanbul:
    *** **** ********** ***** ********* ******* ****** ** *** ********* **** ***** *********
  • Coke Coke:
    *** ******** **** hahahaha** ***** ****** *** **** hahahaha**
  • İstanbul İstanbul:
    * ******* *** ***** hahahaha* ** ***** *** ** **** ***** * ***** ****** **** ******* **** ** **** **** ******** ****** ** ***** ******* * **** hahahaha** *** ** ****** ****** hahahaha* ********** **** *** ******** ***** ****** *** ******* hahahaha**** ** **** ***** *** ***** **** ****** ****** ***
  • Coke Coke:
    ****** ********* ***** ********* ********* ***** ******* ********* ******** ***** hahahaha** ** ****** ******* ** ****** *** ****** **********
  • İstanbul İstanbul:
  • İstanbul İstanbul:
  • K kiraquma:
    **** ****** ******* **** ******* *** ******* ********** ****** *** ******* ********** ******** *** **** ********** ******* hahahaha* ******* *** ***** hahahaha* ** ***** *** ** **** ***** * ***** ***
  • Coke Coke:
    ***** **
  • İstanbul İstanbul:
  • İstanbul İstanbul:
  • Night owl Night owl:
    *** hahahaha*** **** ** ******** ** ** ******* ********* ****** **** hahahaha** ***** ****** *** **** hahahaha**
    Night owl Night owl: *** hahahaha*** **** ** ******** ** ** ******* ********* ****** **** hahahaha** *****...