Giysi dolabında grow olur mu?

• Konbuyu başlatan Üye silindi 35723
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 35723

Guest
2.20 boy 2metre yatay uzunluk 1metre iç genişlik önden arkaya
Tepeye bi ışık sistemi içeriye nem makinesi fan sizce giysi dolabından grow yeri olur mu hava akışı için yer var fana gerek yok koku sıkıntı değil odamın içerisinde çözüm üretmeye çalışıyorum kış şartlarında bitkilere

Mertali54

Doktor
dimer flan yok mu bro full israf ufacik filiz icin
Dimmer yok benim ki eski model 281 b quantum bord 240 watt lakin öyle büyük bir zaman kaybın olmadı 25 gün içinde

https://ibb.co/9gjG1Fs

Durum bu yani 10 gün boşuna bile bu çalıştı ama 10 gün. Bişey değil kanka

Eskiden olsa bu dolabın içinde 3 tane yapmak isterdim ama bu dolabın maksimum kapasitesi 2 dolap ölçülerini de söyleyeyim kankacığım okuyanlar buradan belki bir feyz alırlar 120 60 150

wolferic

Müptezel
Dimmer yok benim ki eski model 281 b quantum bord 240 watt lakin öyle büyük bir zaman kaybın olmadı 25 gün içinde

Eskiden olsa bu dolabın içinde 3 tane yapmak isterdim ama bu dolabın maksimum kapasitesi 2 dolap ölçülerini de söyleyeyim kankacığım okuyanlar buradan belki bir feyz alırlar 120 60 150
iyi orta actim ama :)

Mertali54

Doktor
kanka merhaba senin bu growu takip ediyorum. özellikle ışığın mesafesi hakkında bende aynı şeyleri düşünüyorum. herkez tutturmuş ışık bu kadar uzak olmaz diye. yurtdışında birçok grow yapan insanlarda bu sekilde yapıyor. sana bir sorum olacak lm281b quantum board gerçek manada 240 w mi çekiyor deneme şansın oldu mu 300 350w çeker diyenler var.
Evet 240 watt çekiyor kanka ışık mesajesi önemli ama. Cob ledler anasının gözü gibi çeker ben 100 TL öderim cob LED 300 TL oder faturayı misalen

kushspirit

Moderator

120x60x165 kabinde 15 er litre 5 tane oto attım kanka ben :) 420 kupkuru :D

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TabldotLife TabldotLife:
    ***** ******** ****** *** **** ******** ******** * **
    +1
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    *** hahahaha** ********** ******** ******
    ***** *** ***** **** ****** hahahaha***
    *** ******** ***** ****** ****** hahahaha ********** hahahaha***** **** ********** ****** ****** *** ********* ******** ******* ***** *
  • Night owl Night owl:
    **** ***** ******** ******* ****** ********** **
    +2
  • psychdelicman psychdelicman:
    ******* hahahaha**** ***** ******* ********** ** ***** ****** ********** *** ***** ********* ********** ****** *** ******* ***** ******* **** hahahaha ***** ********** ******* ** ******* ******** *** hahahaha hahahaha **** *** ****** ****** *** ******* *** hahahaha*****
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    *** * ****** **** ***** ********* *** ** ****** ********* **** ******* **** *** *********
    +1
  • Night owl Night owl:
    **** ********** ***** **** ******* ******* *** ******** hahahaha ********* *** ******** ***** ****** ****** hahahaha ********** hahahaha***** **** ********** ****** ****** *** ********* ******** ******* ***** *
    +1
  • Bandaleros Bandaleros:
    +1
  • Night owl Night owl:
    **** *** ***** * ***** **** ******* ********** **** ******* hahahaha**** ***** ******* ********** ** ***** ****** ********** *** ***** ********* ********** ****** *** ******* ***** ******* **** hahahaha ***** ********** ******* ** ******* ******** *** hahahaha hahahaha
  • Bandaleros Bandaleros:
    *** **** ********** ******* **** ********** ** *** ****** ****** *** ********* ****** ****** ********* ******** ***** ****** ****** hahahaha ********** hahahaha***** **** ********** ****** ****** *** ********* ******** ******* ***** *
  • Night owl Night owl:
    ****** ********* ****** **** ******** hahahaha ****** ** ******** * ** *** ********** **** ********** ***** **** ******* ******* *** ******** hahahaha *********
    +1
    ******** ****** ***** *** ******** **** ********** ******* **** ********** ** *** ****** ****** *** ********* ****** ****** ******
    **** ***** ******* ****** ***** **** * ******* ***** ** ***** hahahaha** **** *** **** **** *** ***** * ***** **** ******* ********** ****
  • O obeb:
    ***** hahahaha ***** ****** hahahaha hahahaha***
    *** **** ********** ******* **** ********** ** *** ****** ****** *** ********* ****** ****** ******
  • Hausted Hausted:
    *** *** *** ****** ********** hahahaha** **** ********** ******* **** * ******* ******* *** **** ******* **** ********* ********** *** ** ***** ** ****** **** ** ******* ***** ****** **** ** **** ***** ******* *** ** ******** ****** ****** ***** ***** **** hahahaha ********* hahahaha * ******* **** ***** ****** *** **** ****** **** ****** ****** * * **** ***** ********* hahahaha* ********
  • Night owl Night owl:
    ******* ******** **** *** ******* ******** **** ***** ******* ****** ***** **** * ******* ***** ** ***** hahahaha** **** *** ****
    *** hahahaha *** hahahaha* ******* ******** **** *** ******* ********
  • Night owl Night owl:
    ******* ****** ** **** ******* **** *** * ******* *** *** ** ****** ******** ******* ** *** ***** ** ***** ******** ******** ***** ***** ********* ** ***** ***** hahahaha ***** ****** hahahaha hahahaha***
  • Night owl Night owl:
    ******* ********** ******* ****** ******** ** **** hahahaha* hahahaha* ****
  • nicozaniolo nicozaniolo:
    hahahaha* *** ****** ** ******
  • nicozaniolo nicozaniolo:
    *** *** *** **** *** **** *** ** ** ********* ******* **
    ********** *** ** ** **** hahahaha* *** ****** ** ******
    TabldotLife TabldotLife: ********** *** ** ** **** hahahaha* *** ****** ** ******