Gorilla glue auto 4x

Coke

Kıdemli Üye
Merhabalar kankalar ,bu sene gorilla deneyeceğim umarım güzel hasat alabilirim.sulamadan sulamaya konuyu güncel tutmaya çalışırım.
Ekipmanlar ;
Ts3000 mars haydro
120/120/200 çadır
Tohum sponsordan
Toprak klasman saksılar 20 lt perlit ve vermikülit var içinde
Havalandırma vortige
Gübreler advanced

6 Ekim tohumları makyaj pamuğunda çatlattım 2 cm kök verince karton bardağa aldım karton bardakların altı delik ve en altta drenaj için az miktar perlit attım.1 yemek kaşığı ph ayarlı su verdim.
8 Ekim 2023 kızlar dışarı çıktı .Yarım lt suya 1 ml piranha voodojoice tarantula ph 6.5 ayarlayarak az miktarda can suyu verdim.Dimer 25 mesafe 55-60 nem 80-90
15 Ekim (7gün) büyük saksılara geçirdim.kök gübreli 6.5 phlı su verdim.
22 Ekim (14gün) bitki başı yarım lt suya connoisseur grow ab yarım verdim.kök gübreleri b52 budcandy 1 ml olarak verdim

25 Ekim (17gün) her bir kızıma toping attım ve sağa sola yatırdım.1 lt suya 1 ml calmag 2 ml revive 6.6 ph her bitkiye verdim.pervaneyi çalıştırdım ışık mesafesi 50-55 cm dimer 65

30 Ekim (22gün) vodo piranha tarantula b52 budcandy connoisseur grow ab litreye 2ml olacak şekilde 6.5 ph ayarlayıp 1 lt su verdim.dimer 75 mesafe 50-55 sıcaklı 27 nem 70-80

3 Kasım (26gün) derin yaprak budaması alttaki sürgünler gelişmicek filizleri aldım.Sağa sola açtırdım. 6 lt suya 12 ml connoisseur grov ab 12 ml b52 12 ml budcandy 6.5 ph ayarlayıp bitki başı 1.5 lt su verdim.

7Kasım (30gün) bugün çiçeğe giren 2 kızımı fark ettim ana dalın harici çıkan filizlerinde sağa sola yatırdım bu saatten sonra sert eğitim vermem.8 lt suya 16 ml connoisseur blom ab , bud ignatör 16 ml bud candy 16 ml 16 ml piranha 16 ml voodo , 16 ml tarantula her çiçeğe 2 lt 6.5 ph su verdim.Dimer 85 olarak değiştirdim ışık mesafesi 50 cm nem 70-80

23.11.23 çiçeğin 3.haftası

Işık mesafesine dikkat etmeyip dimer 100 dayadığım için kızlarım sarardı olsun ama geri dönüş iyi olacaktır.10 lt suya 25 ml connoisseur bloom ab 20 ml bigbud 20 ml b52 20 bud ignatör 20 ml budcandy 10 ml revive ph perfect 6.6 saksıdan bir çay bardağı çıkan su değerleri mS 2.35 ppt 1.18 dimer 75 mesafe 60 sıcaklık 29 nem 65-70 vanti çift kademede çalışıyor

Son düzenleme:

Coke

Kıdemli Üye
35.gün blom 5 dimer 100 mesafe 45 cm 10 lt suya 15 ml connoisseur bloom ab ph 6.60 bitki başı 2.5 lt

Coke

Kıdemli Üye

Bloom 9 sıcaklık 28 ışık mesafe 40 cm nem 70 10 lt suya 20 ml connoisseur bloom a+b 20 ml voodo juile 20 ml piranha 20 ml tarantula 20 ml bud ignatör 20 ml b52 20 ml budcandy 20 ml bigbud ph perfect 6.60 mS 91 ppt 0.46 toprak altından akıtma yapamıyorum 2.5 lt su veriyorum alttan akmıyor ince delinmiş su şişesi kapağıyla veriyorum dakilarca sürüyor sulamam uçlarda biraz gübre yanığı belirtisi var ama ben tam gaz gübreli gidiyorum acaba hata mı yapıyorum önerileriniz nedir @higthead
@Xcd

• Like
Tepkiler: Xcd

Xcd

Astral
arada temiz su ver 1 boş 1 dolu gitmesen bile arada temiz su ver şuanda yanık görüyorsan zaten gübre verme yanıklar artar üzer seni hızlı çoğalırsa

Yesil888

Ordinaryüs
Kusura bakma o sekilde yükledigin icin yaninda resim cikmiyor, tek tek alt alta yükle, seni bu kadar yordugum icin kusura bakma ama resim görmeden yorum yapamam.

Yesil888

Ordinaryüs
Yada resmi zaten masa üstüne kayit ettin, maus okunu resmin üzerine getir, sag tik yap.Bununla actan painti sec, resim acilacak, cok büyükse resim pixseli isretle ve, altta cikan sayilari sil 500-600 gibi bir sayi yaz ve tamam "ok" yi tikla. Resim kücülecek. sol üstte sec secengi var oradan hepsini sec yap, mausu resmin üzerine getir sag tikla kopyala buaraya yapistir.

Yesil888

Ordinaryüs
O zaman baska resim yükleme sitesiden yükle kanka, inan her halde ibb.com da bir hata yaptim, beni kabul etmiyor, ben o siteden resim de yükleyemiyorum.

Coke

Kıdemli Üye
Hangi siteden yükleyim ? Geçen de bir kankam img den yükleme dedi bu foto işleri çok değişik :D

Yesil888

Ordinaryüs
Canim kankam, bilmiyorum, ben PC den giryorum, sana yazdgim gibi yüklüyorum, <Simdi kafam iyi bir bakayim ayilinca ben neden ibb.com sitesine giremiyorum, sorunu cözerim zannediyorum, Sana yazarim

Coke

Kıdemli Üye
https://ibb.co/BGqZqp8 https://ibb.co/9T3sFPv

Sağ taraftaki 2 kız çiçekte 36 6 lt suya 6 ml overdrive ph 6.55 bitki başı 3 lt suladım
Soldakiler 32 bloom 6 lt suya 12 ml connoisseur bloom ab 12 ml big bud 12 ml budcandy 12 ml b52 6.7 ph bitki başı 3 lt

dimer 100 mesafe 55 sıcaklık 28 ufak bi yaprak budaması yaptım zaten çoğu sarardı kendi dökülüyor overdrive erken mi oldu bilemedim.nasıl gözüküyor resmi gören kankalarım daha zamanı var mı sizce ? Büyüteç siparişi vericem ürün önerir misiniz?

Yesil888

Ordinaryüs
Kanka gördügüm kadari ile daha var, yakin resimden daha iyi görülür. Su yapraklarin sivri uclarina bir baksana, sarama,beyazlasma var mi? Ben gübre fazla geliyor gibi gördüm.

Coke

Kıdemli Üye
En son sulamam boştu bloom 36 over verdim artık ne olursa diğer bloom 32 olanları önümüzde ki sulama boş Sulucam sonra over yapıştırcam yaprak kalmadı kanka ışık yüzünden yaprakların içinden geçtik uçları hep yanıktı @Yesil888

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Night owl Night owl:
    **** ** ******* ******* ******** *** ***** *** ***** ******* ** ** hahahaha **** hahahaha***** ******* ******** hahahaha ** *** ****** ** ********
    +1
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    ***** **** ***** **** ********** ***** ** ** hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
  • B bongalov:
  • kokokoco kokokoco:
    hahahahahahahaha* **** ****** ******** ***** ********** ***** ******
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    **** ****** ******** ***** ********** ***** ****** hahahaha
  • Night owl Night owl:
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    ***** **** ***** **** ********** ***** ** ** hahahaha** *****
  • B bongalov:
  • Night owl Night owl:
    ****** ****** *** hahahaha** *****
  • Night owl Night owl:
    **** **** ****** ********** ***** ****** ******** ********* ***** **** *** **** *** ******* *** ***** ********* ***** ****** ***** ******** ***** ******** ****
  • Night owl Night owl:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*******
    +1
  • Night owl Night owl:
    *** ********* *** ****** hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*******
    +1
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    ** hahahaha ******
  • Night owl Night owl:
    ****** ******** hahahaha
  • Night owl Night owl:
    +1
  • B bongalov:
    +1
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    ******** hahahaha*
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    **** ******* **** ** ******* ****** ****** hahahaha ********* ********* ********* ** hahahaha **********
  • Didrug Didrug:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • B bongalov:
    hahahaha****
  • B bongalov:
  • B bongalov:
  • Didrug Didrug:
    *** ******** ***** **
    Didrug Didrug: *** ******** ***** **