GORILLA GLUE AUTO BITKIM BUYUMUYOR YARDIM EDIN

arminemre

Yeni üye
arkadaslar selam herkese bi sıkıntım var bıtkım 5.haftada su an ama 5.haftaya gore gelısımıs cok yavas 2. haftada somek cıktı bıtkıden daha buyume donemını tamamlamadan cıceklenmeye gırdı. ortam sartları hersey normal sıkıntı yok 2.growum bu ilkınde bı sıkıntı yasamadım hasat aldım boyle degısık bı sorun oldu bu sefer yaprakları falan cok tuhaf bıtkı WhatsApp Image 2021-10-07 at 16.03.55.jpegcıceklenme donemındekı gıbı duruyo dalları cıkmadı yaprakları buyumedı cok yavas bı sekılde bıraz bıraz buyuyor

Başkan valla daha önceki grow'unda başarılı olup aynı şartlarda böyle bir şey ile karşılaştıysan tohumdan başka seçenek aklıma gelmiyor.

Kimde Bu

Müptezel
Kalitesiz tohum yapabilecegin hicbisey yok gelişmez ufak kalır auto oldugu icinde zamanı gelince cicege girer çük gibi kalır sende öyle bakakalırsın geçmiş olsun bende 2 tane var aynı şekil

Ü

Üye silindi 23498

Guest
Kankacım işlemleri kabini ışığı toprağını ve havalandırmanı çok merak ettim lütfen açıklama yaparmısın
Edit: tohumu patlatırken ne yaptın. Herhangi bi arıza oldumu. Benimde var bitane ufak şimdi ama gelişimi hızlandı. Hala küçük 20 günlük lakin tohumu patlatırken arıza yaptım ben. Beklemedim kabuğunu atmasını elimle söktük filan

arminemre

Yeni üye
Tohum patlamamdan sorun yok hep suda karanlik bi yerde oda sicaginda patlatiyorum toprak lightmix isik dobled 150w yxo marka havalandirmam profesyonel sistem degil amator ayni yolla bi hasat aldim ikincisinde tohum erken ciceklenme yapti tohum kaynakliymis bu sorun herkes oyle dedi

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • T Taha2580:
  • A ax-b:
    ********* ***** ** ** **** ****** ** ** hahahaha* **** ******** **
  • T Taha2580:
  • NewGardener NewGardener:
    ********* ******** ***** hahahahahahahaha
    +1
  • Mordecai Mordecai:
  • MusT+ MusT+:
    hahahahahahahahahahahahahahahaha
  • T Taha2580:
  • MusT+ MusT+:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • A ax-b:
  • MusT+ MusT+:
  • MusT+ MusT+:
  • T Taha2580:
  • MusT+ MusT+:
  • Mordecai Mordecai:
  • L lityum:
  • MusT+ MusT+:
    ***** ****** ********* *** ********* ******* **** *** **
  • L lityum:
    **** * **** hahahaha***
  • MusT+ MusT+:
    ***** *** **** *** hahahaha ***
  • Mordecai Mordecai:
  • MusT+ MusT+:
    +1
  • MusT+ MusT+:
  • L lityum:
    ****** **** * ** ****** hahahaha***
  • TabldotLife TabldotLife:
    ***** ***** ******** ****** ***** **** ** ***** ***** ******** ***** ***** ********* ****** **** hahahaha**
  • NewGardener NewGardener:
    hahahahahahahaha*** hahahahahahahaha*** ***** ****** ****** ***** ***** ******** ******** *** **** ******* ***** ***** ******* ******** ***** ********
  • L lityum:
    *** ***** ********** ******* *** **** ********** **** hahahaha********* ***** ********** ******** ***** ****** ****** ***** ****** *** ***** ***** **********
    L lityum: *** ***** ********** ******* *** **** ********** **** hahahaha********* ***** **********...