Grinder dibinde biriken toz

BenRyder

Yeni üye
Öncelikle selamlar
Sorum şu grinder dibinde baya bi toz birikti hepsi de farklı farklı sigaraların tozu 20 farklı sigaranın tozu var belki harman kaldık o yüzden bi şekil değerlendirmek lazım ne tür işlemler var toz u değerlendirebilceğimiz
Teşekkürler

Reyis

Moderator
Yönetici
Sakın suyla karıştırıp içmek gibi bir hata yapma. Thc-A önce sıcakla temas etmeli etkinleşmesi icin. Hepimizin kafasını yapan THC yok o tozun içinde. THC-A var. Sen şimdi onu içersen veya yersen hiçbir etkisini göremezsin cünkü THC degil THC-A tüketiceksin. Tavsiyem şu. Al bi fırın kagıdı içine boşaltı o tozu. Sonra tozu kagıtla ikiye katla ve bi kaşıgı iyice ısıt cakmakla eroinman gibi. Sonra o ısınmış kaşıgı katlanmış kagıt üzerinde tozun tepesinde yavaşca git gel. Mıhteşem bir kubar ortaya cıkar ve o kubar en azınsan THC barındırır ve kafan olur.

BenRyder

Yeni üye
Sakın suyla karıştırıp içmek gibi bir hata yapma. Thc-A önce sıcakla temas etmeli etkinleşmesi icin. Hepimizin kafasını yapan THC yok o tozun içinde. THC-A var. Sen şimdi onu içersen veya yersen hiçbir etkisini göremezsin cünkü THC degil THC-A tüketiceksin. Tavsiyem şu. Al bi fırın kagıdı içine boşaltı o tozu. Sonra tozu kagıtla ikiye katla ve bi kaşıgı iyice ısıt cakmakla eroinman gibi. Sonra o ısınmış kaşıgı katlanmış kagıt üzerinde tozun tepesinde yavaşca git gel. Mıhteşem bir kubar ortaya cıkar ve o kubar en azınsan THC barındırır ve kafan olur.
Kral içmeyi şakasına demiştim o nu belirteyim de eyv sağol dener tekrar yazarım

HighDose

Yeni üye
Kanka önce grinderına 1 lira at biraz çalkala tüm tozlar toplansın. sonra yağlı kağıd arasına koy. silindir şeklinde içi sıcak su dolu bir şişe ile hamur açar gibi 10 sn ez sonra kağıdı açıp kubarı elinle toparla. işlemi 3,5 kez istediğin kıvama gelene kadar tekrarla. on numara basılmış kubar oluyor. bu yöntemle sadece 1 kapak çıkacak kadar kubar olsa bile basıyorum :D

MrTiger420

Müptezel
Kanka önce grinderına 1 lira at biraz çalkala tüm tozlar toplansın. sonra yağlı kağıd arasına koy. silindir şeklinde içi sıcak su dolu bir şişe ile hamur açar gibi 10 sn ez sonra kağıdı açıp kubarı elinle toparla. işlemi 3,5 kez istediğin kıvama gelene kadar tekrarla. on numara basılmış kubar oluyor. bu yöntemle sadece 1 kapak çıkacak kadar kubar olsa bile basıyorum :D
Arkadışın dediği bu işin ustası Frenchy Cannoli üsulu kubar basma. Adam dünyaca ünlü hashish master. Hatta Frenchy Cannoli hakkında belgesel tarzı bi film çektiler. HighDose dediği gibi çok güzel bi yöntem. On numara beş yıldız :) Eyvallah dostum.

Harika, kubara aşık oldum siz anlatırken.

İstanbul

Müptezel
Biz eskiler hanımların bobin dedikleri ambalajına jelatin e yayıp paket yaptıktan sonra ıslak gazete kagıdına sarıp sarmalar tekrar folyo ile sarıp sarmalar ve bir pişirme maşası ile kontrollü olarak ısıtıldıktan sonra 2-3 dk sert bir cisim veya ayak topuğu ile ezip sogumaya bırakırız sonrası pirinç bulgur tanesi şeklinde kır tütüne

Bedotodor

Yeni üye
Kanka ben direkt grinder ın içinden çıkan ufak aparatla güzelce bi temizliyorum dibinde ki tozdan bıçaklarda ki kubara kadar beyaz bir zemine hepsini döküp topluyorum sonra normal cigara sarar gibi tütünün üstüne döküyorum ama en uç kısmına boca ediyorum ki ilk 2-3 fırtta hemen çekip aniden vurması için (yani sigara ucu gibi düşünebilirsiniz) yaklaşık 40-50 gr sigara öğütürseniz sağlam bi çiftli çıkarırsınız diye düşünüyorum.

boli

Yeni üye
cok az toz kalmisti grinderda 6 gündür de icmiyodum para kalmamisti :D bari bunu yapiyim dedim cünkü son aldigim 6g mal cöp cikmisti yani neyse bunu yaptim yedim 1.5 saat sonra bi anda bi geldi :D yani high olduktan 10dk sonra aa high olmusum **** dedim baya iiyidi

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ***** ** *** **** hahahaha ********* ***** hahahaha
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahahahahahahahahahaha********
  • A ax-b:
    ******* ******** ********** ***** * **** **** ********* ***** ****** *********
  • ghostt7 ghostt7:
  • istr istr:
    *** **** * ******** ********** ****** hahahahahahahaha*** ** ** **** * ******** ********** ***** * hahahahahahahaha***
  • Bandaleros Bandaleros:
  • G ganjasevdalısı:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • A ax-b:
    ****** * **** ********* ********** ********* hahahaha*** ***** **** * ******** ********** ****** hahahahahahahaha*** ** ** **** * ******** ********** ***** * hahahahahahahaha***
  • Bandaleros Bandaleros:
    *** ** **** ***** hahahaha** * ***
  • G ganjasevdalısı:
  • istr istr:
    **** ********* ****** *** ****** * **** ********* ********** ********* hahahaha*** **
  • ghostt7 ghostt7:
    hahahaha hahahaha *** hahahaha* hahahaha* ** ***** ***** ****** *** **** ****** *******
  • ghostt7 ghostt7:
    ******* ***** ***** ****** **** *** ****** ***** *** *** *** **
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahahahahahahahahahaha********
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** ****** ***** ****** **
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahaha ***** **
  • ghostt7 ghostt7:
  • ghostt7 ghostt7:
  • G ganjasevdalısı:
    ******* ****** ******* ***** ***** ** *** hahahaha ***** ****** **** ********** ***** ******* ***** **** ****** ***** ********** **** ******** *** ****** ******* ****** ******* ***** **** ******* *********
    +1
  • ghostt7 ghostt7:
    hahahaha ***** ** ***** ****** **
  • Bandaleros Bandaleros:
    **** * *** ***** **** hahahaha*** ***** ****
  • Bandaleros Bandaleros:
  • G ganjasevdalısı:
  • ghostt7 ghostt7:
    ******** ***** **** ****** ******* ****** ******* ***** ***** ** *** hahahaha ***** ****** **** ********** ***** ******* ***** **** ****** ***** ********** **** ******** *** ****** ******* ****** ******* ***** **** ******* *********
    ghostt7 ghostt7: ******** ***** **** ****** ******* ****** ******* ***** ***** ** *** hahahaha ***** ******...