Grow Güncesi! Afghan Kush Auto ve White Widow Auto..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

madskunk

Yeni üye
Cvp: Afghan Kush Auto ve White Widow Auto.. YENİ.. Yorumlarınız bekliyorum.

Ripley' Alıntı:
madskunk' Alıntı:
GÜNCEL !! WW'YE TOPPİNG YAPILDI !!

Rambo ve rocky'e benden kuvvetli bir alkış ve +rep

Hasatin bol olsun takibe devam

(Yapraklarda biraz sarkma var dikkat etmeni tavsiye ediyorum)

Teşekkür ederim kankacım. Seviyorum seni herkesle ilgileniyorsun ::) Yapraklardaki sarkma neyin belirtisi ??? -_-

GÜNCELLL !! AFGAN ÇİÇEKLENMEYE GİRDİ.!!!!

gainz

Yeni üye
Cvp: Grow Güncesi! Afghan Kush Auto ve White Widow Auto.. YENİ.. Yorumlarınız bekliyorum.

kanka cob led için de bi başlık açar mısın ? nerden aldın - nasıl yaptın ?

madskunk

Yeni üye
Cvp: Grow Güncesi! Afghan Kush Auto ve White Widow Auto.. YENİ.. Yorumlarınız bekliyorum.

gainz' Alıntı:
kanka cob led için de bi başlık açar mısın ? nerden aldın - nasıl yaptın ?

Aliexpress’ten alınma led kanka ben Tr’den aldım 335 liraydı fiyatı.

madskunk

Yeni üye

GÜNCEL !!

R

Ripley'sOG

Guest
Kayda değer sorunları yok keyifleri kıtır ama o küçük olani bir tomarlara ya kendine gelsin yada abisine yer versin.

Hasatin bol olsun

madskunk

Yeni üye
Cvp: Grow Güncesi! Afghan Kush Auto ve White Widow Auto..

Ripley' Alıntı:
Kayda değer sorunları yok keyifleri kıtır ama o küçük olani bir tomarlara ya kendine gelsin yada abisine yer versin.

Hasatin bol olsun

eyvallah kanka

R

Ripley'sOG

Guest
Aynen devam bitkiler tam gaz gidiyor.Gec çiçeklenme icinse dert etme onun fenosu oyle şans yani aldığı hasat suresi genetiği boyle yapicak bir sey yok ama bence bu bir + ek hasat olarak sana geri dönecek.

Hasatin bol olsun

Lst’ye ne zaman yaptın ? Benim bitkim 9 günlük ne zaman yapmalıyım ? Bir de gubreyi nasıl veriyorsun örneğin toplam 5 mg eden 2 farklı gibreyi 5 litre su yapıp mi veriyorsun yoksa 3 lt 3mg bloom 2 lt 2 mg grow icin mi yapıyorsun ? Kafam çok karışık lütfen bi yardım et

madskunk

Yeni üye
Cvp: Grow Güncesi! Afghan Kush Auto ve White Widow Auto..

birilerivar' Alıntı:
Lst’ye ne zaman yaptın ? Benim bitkim 9 günlük ne zaman yapmalıyım ? Bir de gubreyi nasıl veriyorsun örneğin toplam 5 mg eden 2 farklı gibreyi 5 litre su yapıp mi veriyorsun yoksa 3 lt 3mg bloom 2 lt 2 mg grow icin mi yapıyorsun ? Kafam çok karışık lütfen bi yardım et

Sohbette tecrübeli arkadaşlar oluyor kanka. Oraya gel yardımcı olurlar sana.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Grow Muhabbetleri
Help Users
    There are no messages in the chat. Be the first one to say Hi!